Skocz do zawartości

16 - 30 sierpnia - Warszawa --> południe Europy


epsbeton

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

tym razem w dniach 16 do 30 sierpnia planuję wypad kamperem na południe Europy. Na pokładzie 2 + 2 dzieci ( w wieku 7 i 9 lat). Gdyby ktoś miał podobne plany w tym czasie (z nastawieniem na radość dzieci - kierunkowo baseny, aquaparki, parki rozrywki) to zapraszam do kontaktu. Startujemy z Warszawy. Plan to Słowacja, Czechy, Węgry a jak będzie to się okaże.

 

Może macie jakieś sugestie co do miejsc, które warto odwiedzić pod kątem dzieci ?

 

Pozdrawiam

 

EPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Sarvar na Węgrzech! Zależy też w jakim wieku są dzieci to może być Zalakaros. Nam podobał się tam kemping ,taki klimatyczny ale na basenach za dużo ludzi. Natomiast Sarvar kemping nowocześniejszy (trochę mały bo chyba jakoś 89 stanowisk) i baseny dla naszych dzieci świetne. W Słoweni polecam Terme Catez. Jest też Terme 3000 ale wg. mnie za mało basenów (atrakcji) dla młodszych dzieci natomiast warto dla młodzieży ze względu na rurę z zapadnią. Jakoś tam woda taka chłodniejsza niż w Catez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosisz i masz http://goracezrodlo.pl/

 

Jest z czego wybierać  

Dzieci mają 7i9 lat

 

Ja bylem z wnukami 6 i 9  .Wyjazd na 2 tyg. W planach było po 3-4 dni na jednym basenie

 

1 Podhajska zostałem przegłosowany i byliśmy 1 tydz.

2 Lipot -2 tydzień zleciał i po urlopie

3 Na Sarvar nie starczyło czasu

Ale fajnie bo wnuki zadowolone i już się szykują na przyszły rok ale na 2 miesiące ,i to jest fajne .

Edytowane przez andiat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Sarvar na Węgrzech! Zależy też w jakim wieku są dzieci to może być Zalakaros. Nam podobał się tam kemping ,taki klimatyczny ale na basenach za dużo ludzi. Natomiast Sarvar kemping nowocześniejszy (trochę mały bo chyba jakoś 89 stanowisk) i baseny dla naszych dzieci świetne. W Słoweni polecam Terme Catez. Jest też Terme 3000 ale wg. mnie za mało basenów (atrakcji) dla młodszych dzieci natomiast warto dla młodzieży ze względu na rurę z zapadnią. Jakoś tam woda taka chłodniejsza niż w Catez.

Sarvar i Zalakaros braliśmy pod uwagę - Mac - bardzo dziękuję za podpowiedź. Będę się starał szukać miejsc bardziej spokojnych niż przeludnionych no i frajdy dla dzieci. Dopisuję te punkty do naszego planu

 

Pozdrawiam

 

EPS

Prosisz i masz http://goracezrodlo.pl/

 

Jest z czego wybierać  

Dzieci mają 7i9 lat

 

Ja bylem z wnukami 6 i 9  .Wyjazd na 2 tyg. W planach było po 3-4 dni na jednym basenie

 

1 Podhajska zostałem przegłosowany i byliśmy 1 tydz.

2 Lipot -2 tydzień zleciał i po urlopie

3 Na Sarvar nie starczyło czasu

Ale fajnie bo wnuki zadowolone i już się szykują na przyszły rok ale na 2 miesiące ,i to jest fajne .

Liptowski Mikulas i Podhajska to punkt obowiązkowy. Podhajska to godzina drogi z Bratysławy do Budapesztu. Zaczynam się po mału zastanawiać czy faktycznie starczy nam czasu aby objechać zaplanowane punkty. Pewnie wyjdzie podobnie jak u Was, że ze względu na jakieś atrakcje będziemy musieli odpuścić inne ciekawostki. Dam znać jak będziemy  w drodze co i jak. Dziękuję za sugestię

 

Pozdrawiam

 

EPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.