Skocz do zawartości
RM77

Zakończenie sezonu "u Sikory" Niedzwiady Małe 08-10.09.2017

Rekomendowane odpowiedzi

irkoski

Witam wszystkich. Jeszcze raz na spokojnie chciałbym bardzo podziękować Organizatorom, Rafałowi i Pawłowi, Właścicielom Pola, Pani Gosi i Piotrowi. W szczególności wszystkim forumowiczom którzy przybyli i aktywnie brali udział w zabawach , konkursach ze swoimi pociechami. Tak jak Rafał już napisał, z roku na rok będzie tylko fajniej ( inaczej być nie może ).

Ja chciałbym jeszcze sprostować jedną sprawę, mianowicie miałem zapytania ile biorę za granie i były próby zapłacenia mi za puszczenie jakiegoś utworu. Starzy bywalcy już wiedzą, że nie biorę za to grosza, robię to bo lubię i chcę bo sprawia mi to przyjemność ( oczywiście jak widzę ludzi na parkiecie   :) ). Organizatorzy również nigdy nie mają z takich imprez profitów, robimy to tylko i wyłącznie dla dobrej zabawy, nie ma w tym żadnego biznesu.

Pozdrawiam i do następnego.

Edytowane przez irkoski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
forhend

Uff,super fajny zlot na długo zostanie w naszej pamięci.

Dzięki.

Edytowane przez forhend

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Malinki

Witam wszystkich. Jeszcze raz na spokojnie chciałbym bardzo podziękować Organizatorom, Rafałowi i Pawłowi, Właścicielom Pola, Pani Gosi i Piotrowi. W szczególności wszystkim forumowiczom którzy przybyli i aktywnie brali udział w zabawach , konkursach ze swoimi pociechami. Tak jak Rafał już napisał, z roku na rok będzie tylko fajniej ( inaczej być nie może ).

Ja chciałbym jeszcze sprostować jedną sprawę, mianowicie miałem zapytania ile biorę za granie i były próby zapłacenia mi za puszczenie jakiegoś utworu. Starzy bywalcy już wiedzą, że nie biorę za to grosza, robię to bo lubię i chcę bo sprawia mi to przyjemność ( oczywiście jak widzę ludzi na parkiecie   :) ). Organizatorzy również nigdy nie mają z takich imprez profitów, robimy to tylko i wyłącznie dla dobrej zabawy, nie ma w tym żadnego biznesu.

Pozdrawiam i do następnego.

Gratulacje zebranego zasobu, spełniałeś każde życzenie.

Nasz "pociąg" do zabawy odzwierciedla widok parkietu (porównując zdjęcia z początku imprezy i tymi grupowymi)

Zieleń została rozjechana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

Teraz czekać do Bożego Ciała ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RM77

Teraz nie Boże Ciało , teraz sianie trawy na wiosnę żeby na Boże ciało była :-)

Rafał Wosik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

Oooo, mądrego dobrze posłuchać.

Jestem za! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yogi

Banicka ekipa dziękuje   Organizatorom  ,ekipie z Niedźwiadów i wszystkim  przybyłym na spotkanie.

Mega organizacja  ,brawa  dla Organizatorów 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
irkoski

Moi drodzy Forumowicze, wiem że dzielicie się na grupie fb fotkami i filmami , ale pamiętajcie że jest to zamknięte grono i dużo uczestników z zakończenia nie ma do tego dostępu, więc prośba moja jest żeby fotki i filmiki wrzucać tutaj. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adaml61

Moi drodzy Forumowicze, wiem że dzielicie się na grupie fb fotkami i filmami , ale pamiętajcie że jest to zamknięte grono i dużo uczestników z zakończenia nie ma do tego dostępu, więc prośba moja jest żeby fotki i filmiki wrzucać tutaj. Pozdrawiam.

Ja osobiście zrobiłem ich wiele tak jak Ania ,ale moje zostały wysłane na prywatne poczty uczestników a kilka jest na forum ,reszta w moim prywatnym albumie , Pozdrawiam Adam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

Adam, podziel się ;). Maila mogę podesłać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jerzyk 67

Przyłączam się do prośby strusia . Maila mogę podesłać i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adaml61

Wyślijcie na pw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Boas43

Ktoś bedzie u Sikory w ten weekend tj. 15-17.09.2017 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Frytki4

Koledzy i Koleżanki informuję że link ze zdjęciami  został wysłany na skrzynki przez Was podane. Jeżeli ktoś nie dostał info, pilnie proszę o kontakt na pw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
danielpoz

My również dziękujemy za spotkanie jak i za wspaniałą organizacje. :yes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi