Skocz do zawartości

Hobby Clasic 1990


grze gorz

Rekomendowane odpowiedzi

Logiczne , przeciez ma duze okna. Kto by taka chcial? Lepszy juz namiot pewnie.

Obraź się jeszcze :)

 

Każdy pisze jak jest, nie wierzysz to ok. Jak będziesz zadowolona z budy to najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przyczepka wydaje się być idealnie prosta, wycieki uszczelniacza to atut.

Z czystej ciekawosci dlaczego?U mnie tez jest kilka wycieków (przynajmniej wydaje mi sie ze to wycieki uszczelniacza) i mocno sie tym przejmowalem do tej pory. Przyczepa sucha 110%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przejzalam internet i wszystkie UK special hobby maja duze okna.

 

Ja też i sporo UK special ma normalne okna i kibelki.

 

 

 

I wersja UK Special wskazuje tez ze raczej z francji nie jest. Nie wiem o co wam chodzi z tymi cyganami. Wszystkimi hobby w uk jezdza sami cyganie? 

 

Wersja UK nie znaczy, że jest ona z UK. Co nie zmienia faktu, że w UK jest mnóstwo romów. Nawet nie wyobrażasz sobie jakie mają cepy i jakimi autami je ciągną.

 

Oczywiście jeszcze raz napiszę, że duże okno nie oznacza automatycznie, że jest to cepa po cyganach. Normalnie można zamówić sobie duże okno i angole akurat też takie kupują.

Z czystej ciekawosci dlaczego?U mnie tez jest kilka wycieków (przynajmniej wydaje mi sie ze to wycieki uszczelniacza) i mocno sie tym przejmowalem do tej pory. Przyczepa sucha 110%

 

Uszczelniacz wycieka od słońca. Taki proces ma miejsce od nowości. Nie ma w tym nic złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu budka która ma 27 lat chyba ma prawo mieć jakieś mankamenty

człowiek ogląda jest sucha a to chyba najważniejsze reszta to duperele

uszczelniacz jest chyba do uszczelniania czy też nie wolno z niego korzystać bo to już jest podejrzane :]

rozumiem obawy nowych kupujących ale nie popadajmy w paranoję już nawet śruby są za długie :nono:

ten co sprzedaje może nawet nie pomyślał że cos jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też i sporo UK special ma normalne okna i kibelki.

 

 

Wersja UK nie znaczy, że jest ona z UK. Co nie zmienia faktu, że w UK jest mnóstwo romów. Nawet nie wyobrażasz sobie jakie mają cepy i jakimi autami je ciągną.

 

Oczywiście jeszcze raz napiszę, że duże okno nie oznacza automatycznie, że jest to cepa po cyganach. Normalnie można zamówić sobie duże okno i angole akurat też takie kupują.

 

Uszczelniacz wycieka od słońca. Taki proces ma miejsce od nowości. Nie ma w tym nic złego.

No fajnie tylko ja nie musze zgadywac od kogo byla kupiona bo sama ja kupilam w Wielkiej Brytanii. A przegladajac gumtree przed chwila i wpisujac hobby nie znalazlam zadnej cepy z malymi oknami. Przynajmniej na pierwszych stronach. 

 

Zreszta prosze, mozna samemu zobaczyc:

https://www.gumtree.com/search?featured_filter=false&urgent_filter=false&sort=date&search_scope=false&photos_filter=false&search_category=caravans&q=hobby&search_location=

 

post-28265-0-94342800-1501877711_thumb.jpg

 

A tutaj zdjecie z promu do francji, przedemna jeden zestaw anglik z niewiadowem jedzie na wakacje. (Ja w volvo srebrnym)

Edytowane przez patryszka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga i trzecia nie maja zdjec z tej strony co trzeba. 

 

pierwsza, piata, szosta,osma, dziewiata, jedenasta (na czesci) , dwunasta i jeszcze siedem sztuk na pierwszej stronie ma duze okna. NA bank to sami cyganie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja wymiękam...

 

 

A nie moglbys w jakis sensowny sposob dokonczyc  cos co zaczynasz? Bo ja narazie stanelam na tym ze jak duze okno to na bank cygan. Pokazalam ogloszenia z UK, gdzie mozesz sie klocic ale wiekszosc ma duze okno na pierwszym zdjeciu. Ale mam przyjac jako aksjomat , bez zadnych pytan - eksperci wiedza lepiej , od kogo i gdzie ja kupilam. Kto ja uzytkowal, jaki jest jej stan... To co mi sie do tej pory wydawalo , wszystko co widzialam jednak nie istnialo, to byl matrix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się przeglądać wszystkich ogłoszeń na gumtree, ale duże okno+ brak kibla= cygan. Takiej cepy nawet nie masz w katalogu u producenta, sa na specjalne ich zamówienie. A nie chce mi się kończyć bo było to na forum pierdylion razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie moglbys w jakis sensowny sposob dokonczyc cos co zaczynasz? Bo ja narazie stanelam na tym ze jak duze okno to na bank cygan. Pokazalam ogloszenia z UK, gdzie mozesz sie klocic ale wiekszosc ma duze okno na pierwszym zdjeciu. Ale mam przyjac jako aksjomat , bez zadnych pytan - eksperci wiedza lepiej , od kogo i gdzie ja kupilam. Kto ja uzytkowal, jaki jest jej stan... To co mi sie do tej pory wydawalo , wszystko co widzialam jednak nie istnialo, to byl matrix.

Czytaj proszę co się pisze. Nikt nigdzie nie napisał, że duże okno to cygan. Sam o tym już kilka razy pisałem, że duże okno nie występuje w standardzie i przy zamówieniu można takie sobie domówić. I niektórzy tak owszem robią. Zwłaszcza Angole. Ale już duże okno to u cyganów standard. U nich niemal każda duża przyczepa ma duże okno. Do tego jest jeszcze kilka innych czynników, które mogą wskazywać, że cepa jest od cyganów - głównie brak kibelka bo oni nie robią tam gdzie śpią. Zwróć sama uwage, że nawet na podlinkowanej przez Ciebie stronie większość przyczep ma normalne okna, czyli duże okno to nie standard. A nawet te co mają duże okna to mają kibelki - czyli nie są to cyganki.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tutaj zdjecie z promu do francji, przedemna jeden zestaw anglik z niewiadowem jedzie na wakacje. (Ja w volvo srebrnym)

Te Hobby takie lekkie, że je takim autem ciągniesz? DMC tego auta jest chyba mniejsze (1900kg?) niż tej przyczepy..

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Te Hobby takie lekkie, że je takim autem ciągniesz? DMC tego auta jest chyba mniejsze (1900kg?) niż tej przyczepy..

Ciagnelam je autem na angielskich blachach. Tam mozna. W pl juz nie. Z tego powodu sprzedaje ta przyczepe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.