Skocz do zawartości

Hobby Clasic 1990


grze gorz

Rekomendowane odpowiedzi

To jest przyczepa w cenie złomu i pewnie taki też jej stan.

Tak też myślałam . Jest za tania ,po prostu to niemożliwe ,żeby taka przyczepka była za tak śmieszne pieniądze w dobrym stanie . Widziałam zdjęcia jej środka ,wskazywał na dobry,ale to w moim odczuciu :) a i na szczęście nieofoliowany:) ..A z tymi romami ,eh ..nie jestem ksenofobem, kierowanie się kolorem skóry,żeby jeszcze mieli dwie wątroby ,albo jedno płuco ,to może by odstawali trochę:) zresztą dwie wątroby ,..przez zazdrość by ich tu na wschodzie nienawidzili.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po cyganach to znaczy po cyganach :) Cyganie, najczęściej z Francji, kupują cepy i w nich mieszkają. Mieszkają po 2-3 lata non stop, czasem w nawet więcej osób niż przewidział producent. Przyczepami też sporo jeżdżą po całej Europie. Można spotkać całe cygańskie obozy na Węgrzech, Słowacji, w Polsce itp.

Na koniec cepy są opychane, ale wcześniej są rozszabrowane ze wszystkiego co się da, a nawet zdewastowane, aby uzyskać odszkodowanie niby po włamie itp.

 

Charakterystyczne cechy cyganek to właśnie duże okna, brak kibelka, zafoliowane kanapy i siedzenia, a często też zafoliowana kuchenka i umywalka. We Francji sprzedawane są właśnie w cenie złomu i w stanie w jakim są. W Polsce czasem handlarz bawi się w odbudowę, albo w doprowadzenie do porządku. Czasem można trafić na ogłoszenie handlarza, który pisze że przyczepa niemal nowa, bo ma jeszcze folie na fotelach :D

 

Charakterystyczne cechy cyganek to właśnie duże okna, brak kibelka, zafoliowane kanapy i siedzenia, a często też zafoliowana kuchenka i umywalka. We Francji sprzedawane są właśnie w cenie złomu i w stanie w jakim są. W Polsce czasem handlarz bawi się w odbudowę, albo w doprowadzenie do porządku. Czasem można trafić na ogłoszenie handlarza, który pisze że przyczepa niemal nowa, bo ma jeszcze folie na fotelach  :D

 

Ale jaja ! :)  Taka sytuacja  :) dobre to to z tą folią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ,tak się stało,że zostałam posiadaczką ,owej cepki. 

 

Dlaczego niestety?? Na podstawie fotek kupiłaś czy co?

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niestety?? Na podstawie fotek kupiłaś czy co?

 

Niestety ..bo nikt jej nie kupi  teraz ode mnie ,chociaż nie posiada wad ,poza trochę spatałachaną podłogą i wgnieceniem w blacie .To na moje oko ładna przyczepa ,na forumowe oko złom i cyganka. Gdyby ktoś z forum zechciał ją obejrzeć i ocenić ,na żywo bo ja to już zwątpiłam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przejzalam internet i wszystkie UK special hobby maja duze okna. I wersja UK Special wskazuje tez ze raczej z francji nie jest. Nie wiem o co wam chodzi z tymi cyganami. Wszystkimi hobby w uk jezdza sami cyganie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że gość szybciej sprzeda 90 rok za 10000 tysiaków niż ty swoją za 15000 tysiaków

ale może będziesz się cieszyć posiadaniem jej przez długie lata więc nie masz się co przejmować :yay:

 

 

Logiczne , przeciez ma duze okna. Kto by taka chcial? Lepszy juz namiot pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.