Skocz do zawartości

Pierwsza toaleta i problem z wodą w kranie


Wicius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jakiś czas temu kupiłem pierwszą przyczepę kempingową - tak więc wielu rzeczy jeszcze o niej nie wiem.

Jednym z problemów jakie napotkałem to to, że nie mam pojęcia gdzie wlać "specyfiki" do toalety tj. gdzie do toalety a gdzie do spłuczki.

Toaleta nazywa się: thetford cassette porta potti - niestety nigdzie nie potrafię znaleźć instrukcji do niej.

Płyny mam dwa - DualKraft 2. Czerwony i DualKraft 1. Niebieski.

W załączniku przesyłam zdjęcia jak to u mnie wygląda.

 

Problem nr 2 - woda w zlewie w "kuchni" leci tylko w momencie odkręcenia wody w kranie w toalecie. Pompka jest wymieniona.

Jakieś pomysły od czego to jest zależne i jak naprawić?

 

Bardzo proszę o porady.

Tak jak napisałem wyżej - to moje pierwsze przygody z kempingowaniem i chciałbym dowiedzieć się o tym jak najwięcej, żeby sprawiało mi to największą przyjemność.

 

Pozdrawiam,

Rafał :skromny:

post-28587-0-53216200-1501621144_thumb.jpg

post-28587-0-22235400-1501621145_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wlew od góry skręcasz do siebie i odkręcasz korek. Tam wlewasz czerwony płyn. Do kasety czyli tego pojemnika na dole wlewasz niebieski płyn. Co do wody to będziesz miał uszkodzony mikro styk w kranie w kuchni. Do wymiany cały kran. W kuchni masz otwarty kran i dlatego woda leci Ci gdy puszczasz wodę w łazience. Wężyki wodne są połączone, a właśnie mikro styk uruchamia pompkę. Reszta działa jak w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o porady.

Tak jak napisałem wyżej - to moje pierwsze przygody z kempingowaniem i chciałbym dowiedzieć się o tym jak najwięcej, żeby sprawiało mi to największą przyjemność.

 

Witam!

Wszystko pięknie, tylko zanim napiszesz "nowy" temat, to postaraj się poświęcić chwilę własnego czasu, aby odszukać na forum to, co Cię interesuje. Zapewniam, było to opisane dziesiątki razy i w szczegółach.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.