Skocz do zawartości

Moi rodzice kupują...


RadekNet

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze ;)

 

jak już pisałem w innym wątku, moi rodzice chcą kupić przyczepę kempingową. Miała być składana - sprzedała się, szukają klasycznej. Budżet to ok 10 tys zł. Dwie osoby dorosłe plus wielki pies, czyli raczej mała budka, ale z WC i ogrzewaniem. Nie wiadomo ile z nią pojeżdżą, więc musi być "łatwosprzedawana" w przyszłości. Jeśli im się spodoba to dołożą sobie moover i solary. Kilka juz oglądali, ale albo im się nie podobało na żywo, albo mi ze zdjęć coś nie pasowało...ale uparli się i tyle ;)

 

Na celowniku jest ta:

https://www.otomoto.pl/oferta/beyerland-quartz-400-2-12040-ID6yWBuh.html#7af74fedc2

 

Czy jest ktoś obeznany z okolic Wielunia chętny pojechać razem z nimi ją "obwąchać"? A może już ktoś oglądał wcześniej i coś o niej powie?

 

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzemplarz prezentuje się zachęcająco, trudno jednak wyłapać wady typowe gdyż zdjęć i opisów takowych powszechnie nie udostępnia się.

Pozostaje tylko fatyga w realu.

Powodzenia.

.

PS. Co, zaraziłeś rodziców? Brawo!

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest typowa salonka, w podróży średnio wygodne, żeby zjeść przy stole trzeba poskładać spanie. Jak my taką mieliśmy to szybciej było rozłożyć stolik i krzesł na zewnątrz.

 

Na pewno wygodniejsza od składanej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak im powiedziałem, że to będzie argument, żeby wnuki do nich na wakacje przyjeżdżały, to tata nawet chciał iść na lekcje jazdy z przyczepą ;) Bijemy się z myślami czy nie powinna być większa, ale ... oni i tak albo weekend we dwoje (czyli nawet bez rozkładania stolika da radę), albo stacjonarnie z wnukami (stawiam na to, że bardzo prędko i tak będą chcieli spać we własnym namiocie), więc powinno (musi!) wystarczyć, a jednak im lżejszy ogon tym łatwiej/bezpieczniej. I parkowanie na swoim podwórku maja bardzo ciasne (czyli za jakiś czas moover zapewne, żeby nie było stresu na powrocie). 

 

Jutro jadą ją oglądać ... więc jakby ktoś był w pobliżu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie salonka to jednak nieporozumienie.

Może w tej i 4 osoby się zmieszczą na leżąco. Tyle tylko że spanie w kilka osób

na jednym łóżku to jednak ani miłe ani komfortowe.

No a jeśli tylko we dwoje , to po cholerę mi jedno łóżko jak lotnisko.

Owszem pewno ktoś powie, że pościelenie codziennie łóżka to nie problem i owszem.

Tyle tylko co jeśli jeden chciałby wyprostować kości w dzień a drugi będzie miał ochotę na kawę i krzyżówkę.

No i na dodatek pogoda nie będzie za bardzo sprzyjała na siedzenie przy stoliku na zewnątrz.

Owszem pewno znajdą się też zagorzali wielbiciele salonek, ale mnie salonka niestety nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądali kilka przyczep i takie wnętrze im przypadło do gustu najbardziej.

 

Ale...co sądzicie o tych zdjęciach? Ściany podobno (tzn na niedoswiadczone oko moich rodziców) twarde, suche o bez zaciekow.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Oraz przednia bakista (z obu stron to samo) :

Dołączona grafika

 

Radek Wrodarczyk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z trzech zdjęć i to jeszcze z takiego przyblizenia trudno ocenić.

 

Ostatnio oglądałem dla kogoś z forum jedną angielkę, fakt że miała wymieniony kawałek sufitu, w szafie i w szafkach wiszących. Kiedyś ktoś musiał kominek urwać i pociekło. Ale widać że bardzo stare, bo uszczelnienie kominka juz bardzo brudne, w środku sucho i nieśmierdząco. Sobie bym ją nawet i może wziął. Chodzi mi o to że nie każda naprawa i nie każda angielka jest zdyskwalifikowana.

 

Z tych zdjęć raczej nikt Ci nie powie co tam siedzi i czy jest rozwojowe i gnije czy już dawno suche i tylko tapeta została w takim stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie takie rzeczy jak pęknięta i nienaprawniona basista straszenie kluja w oczy. Dla mnie to świadectwo, ze poprzedni właściciel nie dbał o przyczepę.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.