Skocz do zawartości

Ile wyjazdów w roku?


KarolWWL

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie w rodzaju : "a ile razy pan może ? " i pewnie podobnie dumne odpowiedzi :]

Ja w tym roku dokończyłem sezon 2016 Sylwestrem w górach, i zacząłem sezon 2017 podczas ferii zimowych w lutym, również na nartach.

Niestety pogoda i perturbacje z ciągnikiem, doprowadziły do sytuacji, że buda wrasta mi w ziemię, a ja przesuwam kolejne wyjazdy w nieodgadnioną przyszłość.

Prawdopodobnie połączę wyjazd "wakacyjny" z tym, na narty :hmm:

Tymczasem pytanie, o częstotliwość miałoby większy wymiar odkrywczy, gdyby skorelować je z sytuacją materialną, rodzajem zatrudnienia, stanem cywilnym, itd., co znają dobrze tylko służby nadzorujące Pejsbuka :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a jak będzie ładna jesień :]

Muszę nadrobić inne tematy, definitywnie zakończyłem sezon.

 

Wysłane z telefonu

 

 

 

 

Tymczasem pytanie, o częstotliwość miałoby większy wymiar odkrywczy, gdyby skorelować je z sytuacją materialną, rodzajem zatrudnienia, stanem cywilnym, itd., co znają dobrze tylko służby nadzorujące Pejsbuka :look:

Nic nie znają :P

 

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

My w tym, pierwszym w karierze karawaningowej sezonie, w budce spędzone zaledwie 8 nocy.

Weekend czerwcowy nad Soliną i sierpniowy w Pasymiu :)  Oba świetne.

Co prawda nie jest to dużo, ale ten rok obfitował w weekendy motocyklowe B) , poza tym dwutygodniowy urlop oczywiście był... jednak spędzony w robocie na wyspach  :( 

Pomimo tylko 8 nocy nie uważam za błąd posiadania przyczepy.

Jest nadzieja, że przyszły sezon będzie bardziej łaskawy i wyjazdów będzie znacznie więcej, a przynajmniej takie są plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
59 minut temu, lbuster napisał:

U mnie tylko 40+ :(, nie liczyłem dokładnie.

U mnie podobnie. Nie ma kiedy, weekendy mam zapchane a w tygodniu też już nam się skończyło bo Hanka poszła do 1 klasy :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebraliśmy dopiero na końcu czerwca.więc tylko pól roku mieliśmy. Ponadto nie było czasu aby na wakacje pojechać.

Wyszło 21 nocy.

12 prywatnie (4 x po 1 nocce, dwa razy po dwie i jeden raz 4 noce),

9 służbowo, (9 x po jednej nocce). 

Ale jeszcze trzy tygodnie grudnia, więc może się coś zmienić :)

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2019 o 11:51, Voku napisał:

Jak tam w 2019r z wyjazdami i nocami w przyczepie?

U mnie na posumowanie roku 2019 wyszło 85 nocy spędzonych w przyczepie :D 

Pozdrawiamy 

Przebijam! 111 nocy. 2 miesiące wiosną, 1,5 jesienią nad morzem, Pieniny latem. Nie ma jak na emeryturze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.