Skocz do zawartości

Ile wyjazdów w roku?


KarolWWL

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie 4 wyjazdy i 23 noclegi w przyczepie, ale sezonu nie zakończyłem, jak pogoda pozwoli to 2 weekendy powinno się udać zrobić.

 

 

 

 

 

 

 

 

Też mi się zrodził taki pomysł, czekam na efekty.

Edytowane przez Hansen (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej. Sezon rozpoczełem w połowie maja. Jezdzimy praktycznie w kazdy weekend (moze ze 3 pominelismy ze wzgledu na pogode) Jeden dłuzszy wyjazd do Chałup na 11 dni. Razem zrobione koło 3500km. Teraz jeszcze szykujemy sie nad Garde, wiec licznik podskoczy o jakies 2400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w tym roku wyjątkowo tylko jeden wyjazd do Grecji  22 dni na miejscu czyli z przejazdem prawie miesiąc ; zwykle dokładamy jeszcze 1 - 2 wyjazdy nad nasze morze ; kiedyś były częste wypady ale od kilkunastu lat mamy na jeziorze pod domem jacht i w każdej wolnej chwili wypływamy na wodę :smirk:

Pozdrowionka :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dotychczas,  namiot był i srednio cztery razy w roku , teraz z budką zobaczymy , ale mysle że sporo wiecej , gdyż w przeciwnym razie po co kupować przyczepkę :skromny:

Edytowane przez Arturo43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wciąż za mało!!! Trochę przez pogodę, trochę przez córkę i żonę (syn i ja mamy każdy weekend wolny :foch:), które co raz mają jakieś dodatkowe zajęcia w weekend, trochę przez znajomych, których uczę od paru lat żeby urodziny/imieniny/rocznice i inne imprezy organizowali najlepiej zimą  :lol: . Marzeniem moim jest sezon w którym buda będzie w trasie co weekend tak chociaż od maja do października  :blagac: . Jest nadzieja, bo choroba się w nas rozwija i robimy wszystko żeby tych wyjazdów było jak najwięcej, a liczba wyjazdów rośnie z roku na rok. 

 

W tym roku 38 nocy ale plan jest jeszcze na przynajmniej kilka wyjazdów więc myślę, że 50 nocy przekroczymy :] .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dlatego sie od nikogo z rodziny nie uzależniam i jak żona czy syn nie chcą lub nie mogą to jadę sam :) i tym sposobem Pewnie grupo ponad 40 dni już wym roku spędziłem w kamperze. Jeżdzę cały rok !

To też zależy od wieku dzieci. Moje dopiero 11 i 6 lat i jeszcze wymagają opieki więc jak mają jakieś weekendowe zajęcia (w sumie tylko starsza córka) to ktoś musi z nią zostać. Gdy żona ma weekendowe zajęcia to mi zostają dzieci pod opieką, a wtedy to ja wole z nimi zostać w domu  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy 8338 kilometrów z przyczepa i 66 dni. Ale to nie koniec. W tym roku na pewno jeszcze trasa do DE jakieś 2700 km i 7 dni oraz Bieszczady z 400 km i 3 dni. Znając życie to jeszcze coś wyjdzie  :] 

Ile to było wyjazdów ? Nie liczyłem.

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pamiętam to: 15 + 15 + 5 + 3 + 2(od jutra) = 40
I być może to koniec, ale kto wie.

Przejechane co najmniej 5 tyś.
I najważniejszy dla mnie rekord to to, że pierwszy raz w życiu byłem w ciągu jednych wakacji nad trzema morzami - Tyrreńskie, Adriatyckie i Bałtyckie.
Zrobić to bez przyczepy? Pewnie że się da, ale...

 

zundapp600 - chciałbym mieć tyle wolnego co Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje 54 dni, majowka 9, czerwcówka 5, cztery weekendowe to 8, w sumie 74 noce. Kilometrów 7500 + 2*1000 + kilkaset czyli lekko ponad 10000 km . I w tym roku to koniec .

 

Wysłane z telefonu

 

 

a jak będzie ładna jesień  :] 

Edytowane przez Arturo43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.