Skocz do zawartości

O tym jak łatwo plany idą w łeb :/


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Równo miesiąc minął od zdarzenia, a dopiero dzisiaj dochodzeniówka wszczęła postępowanie. Procedury, procedury, procedury...

 

Jednak wakacje w plecy :( może uda się na jakiś weekend chociaż wyskoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Jacek...dopiero doczytałem. Bardzo mi przykro.

Rozumiem Cię. Parę lat temu zrobiłem moim kochanym dzieciorom wakacje w Zakopanem. Bite 2 tygodnie...brzmi fajnie tyle że pojechaliśmy tam na poważną operację żony. Do szpitala miałem z kempingu 2 km i tak się błąkaliśmy po okolicy raz weselej raz smutnej. Miał być termin po wakacjach a wezwali nas chyba 4 lipca.

Zdrowia i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Tak mi się przypomniało o tym wątku jak w innym temacie @Cathay wspomniał o karaniu, a raczej nie karaniu takiej patologii. Wyrok I instancji zapadł dwa tygodnie temu, po trzech!!!! Dla przypomnienia:
-celowe rozjechanie

- jazda bez uprawnień -

- ucieczka z miejsca zdarzenia.
 

Obstawiajcie ?

@jacek00 się nie odzywa bo wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zepsułeś zabawe ? tak, pół roku w zawisach. I do tego połowy obrażeń nie uznali... mój prawnik się za głowę złapał. Oczywiście poszła apelacja, z mojej strony o uznanie tych obrażeń, a dzisiaj dostałem maila, że prokuratura też apelowała, pewnie o zaostrzenie wyroku, bo to było najniższe co mógł w ogóle dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mundek28 napisał:

Czy wolne sądy to to samo co brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za wydawane wyroki?

Ale przecież wyrok jest nieprawomocny. Dlatego istnieje instytucja apelacji dla wszystkich stron - każdy kto się nie zgadza z decyzją sądu ma prawo wnieść sprzeciw. I to są właśnie wolne sądy - że mamy swoje prawa z których każdy może korzystać. 

14 godzin temu, Commander napisał:

Jak to szło.. wolne sądy!!! ???

Gdyby tych wolnych sądów nie było, to nie miałbyś prawa z sądem się nie zgodzić i koniec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teorii tak, ale pierwsza instancja powinna też jakiś poziom trzymać. Tyle samo dostał gość, który w moją znajomą na skrzyżowaniu wjechał, miała złamany obojczyk od pasów. Dostał tyle bo jednak przestępstwo było a mniej się nie dało. A tutaj nie dość, że celowo, nie dość że zwiał to jeszcze prawka nigdy nie miał. 
 

a co jeżeli ktoś nie miałby czasu, albo kasy żeby złożyć apelację? Sam wiesz ile wybuliłem za jej napisanie. A dużo ludzi odpuszcza bo nie mają siły szarpać się z sądem. I taki dzban praktycznie bez żadnych konsekwencji rozjeżdża ludzi...

 

a wolne są, zwłaszcza jeżeli chodzi o tempo działania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.