Skocz do zawartości

IV Zlot - Poznańskie Święto Rogala + Zakończenie Sezonu 2017 (10-12.11.2017)


Rekomendowane odpowiedzi

A) Forum.karawaning.pl

1. Paweł Worach 2+2 (3 i 5)
2. Merx44 2+2 (7 i 4)
3. marf100 2+2 (2,5 i 5)
4. Dorcia (2+1)
5. WojtEwa vel Socale + 3kilo psa. Udział w turnieju wezmę o ile będę cześfy. Proponuję również postrzelać z wiatrówki do tarcz, na punkty. Mam karabinek, tarcze, śrut... Wezmę.
6. BiK + pies
7. Mik media 2x
8. PIT (2+3)
9. Vrboska
10. 100pa
11. Boas42 (2)
12. Alfakip (2+1)
13. Izabelawiktorek (2+pies)
14: MoniMar (2+2 + pies)

15. Alinka (2+2)

16. Karolina (2+2) + psiak

Być może...
1. Ptaku
2. Jurek121175
3. Balthur
4. Spablo1



B. CT (CamperTeam.pl)
1. monio7
2. Olek_LT (2 osoby)
3. GOLDAS (2+1)
4. miciurin (być może )


C) Fanklub-Niewiadówka
1. Paczek (2+1)


______________________________________________________________________

LISTA CHĘTNYCH NA SALĘ Restauracyjną (Ogrzewaną) na Imprezę Piątkową / Sobotnią ?  :yay:  :drink:  :hmm:

Koszt 500 zł / dzień (ale myślę że tyle załóg sumarycznie będzie)

Proponuję zrzutkę po 20 zł od załogi (Piątek / Sobota)

LISTA:
1 PIT
2. finger 
3. Focus 
4. ADRIA'n 
5. Szyszki
6. BartoszK
7. Walko
8. YOGI
9. Dorcia
10. WojtEwa (vel Socale)
11. BiK
12. 100pa
13. Boas43
14. Spablo
15. oSa
16. Alfakip
17. Izabelawiktorek
18. monio7
19. MoniMar

20. Alinka

21. Mik media

22. Karolina 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Poniżej lista aktualna ze zmianami nazw. (proszę przy wpisywaniu kopiować nazwy w ten sposó B)

 

A) Forum.karawaning.pl

1. Paweł Worach 2+2 (3 i 5)
2. Merx44 2+2 (7 i 4)
3. marf100 2+2 (2,5 i 5)
4. Dorcia (2+1)
5. WojtEwa vel Socale + 3kilo psa. Udział w turnieju wezmę o ile będę cześfy. Proponuję również postrzelać z wiatrówki do tarcz, na punkty. Mam karabinek, tarcze, śrut... Wezmę.
6. BiK + pies
7. Mik media 2x
8. PIT (2+3)
9. Vrboska
10. 100pa
11. Boas42 (2)
12. Alfakip (2+1)
13. Izabelawiktorek (2+pies)
14: MoniMar (2+2 + pies)

15. Alinka (2+2)

16. Karolina (2+2) + psiak

Być może...
1. Ptaku
2. Jurek121175
3. Balthur
4. Spablo1



B. Lista CT
1. monio7
2. Olek_LT (2 osoby)
3. GOLDAS (2+1)
4. miciurin (być może )

5. Windsta 2+2


C) Lista FKN
1. Paczek (2+1)


______________________________________________________________________

LISTA CHĘTNYCH NA SALĘ Restauracyjną (Ogrzewaną) na Imprezę Piątkową / Sobotnią ?   :yay:   :drink:   :hmm:

Koszt 500 zł / dzień (ale myślę że tyle załóg sumarycznie będzie)

Proponuję zrzutkę po 20 zł od załogi (Piątek / Sobota)

LISTA:
1 PIT
2. finger 
3. Focus 
4. ADRIA'n 
5. Szyszki
6. BartoszK
7. Walko
8. YOGI
9. Dorcia
10. WojtEwa (vel Socale)
11. BiK
12. 100pa
13. Boas43
14. Spablo
15. oSa
16. Alfakip
17. Izabelawiktorek
18. monio7
19. MoniMar

20. Alinka

21. Mik media

22. Karolina 
23. Windsta 2+2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów... z takim czymś się jeszcze nie spotkałem.

Nie wiem w czym tkwi problem ale....

 

Listy są po to abyśmy mogli oszacować zapotrzebowanie itp.

 

A dla innych forumowiczów pewnie są pomocne w podjęciu decyzji np. czy jadą znajomi.

 

Tutaj jest wolna Amerykanka.

 

Forum ma być miejscem wymiany myśli, podpowiedzi, komentarzy, krytyki, a nie cenzury wpisów nie wygodnych treści - rodem z poprzedniej epoki.

 

Jak ten post zniknie kończę komentarze na ten temat bo już będzie dla mnie wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zadałem sobie troszeczkę trudu i sprawdziłem ten temat - W żadnym z postów AgaMar (posty 9, 56 i 65) nie ma śladu tego o czym piszesz powyżej. Myślę, że napisałeś dużo za dużo i to w dodatku nie na temat. Przeczytaj główny temat i daj sobie spokój z wycieczkami do kogokolwiek. Jestem przekonany, że chcemy się spotkać przy rogalach ze wszystkimi, którzy zjadą bez względu na to z jakiego Forum są. Sianie zamętu takimi wpisami niczego dobrego nie wnosi. I na koniec nie będę odpowiadał na to co napiszesz. Niech ocenią to czytający.

No bo jak ma być, jak zostało usunięte??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zadałem sobie troszeczkę trudu i sprawdziłem ten temat - W żadnym z postów AgaMar (posty 9, 56 i 65) nie ma śladu tego o czym piszesz powyżej. Myślę, że napisałeś dużo za dużo i to w dodatku nie na temat. Przeczytaj główny temat i daj sobie spokój z wycieczkami do kogokolwiek. Jestem przekonany, że chcemy się spotkać przy rogalach ze wszystkimi, którzy zjadą bez względu na to z jakiego Forum są. Sianie zamętu takimi wpisami niczego dobrego nie wnosi. I na koniec nie będę odpowiadał na to co napiszesz. Niech ocenią to czytający.

 

Kolego potwierdzam słowa AgaMar, zaraz po publikacji jest jedna treść a po jakimś czasie jest zmienione. Wiec uważam ze krytyka Mika jest nie na miejscu

 

 

Rafał Wosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V Zlot - Poznańskie Święto Rogala Zakończenie Sezonu Karawaningowego." Chciałabym tylko przypomnieć, że organizatorem zlotu nie jest forum tylko prywatne osoby, prowadzące działalność gospodarczą Ośrodek Wypoczynkowy "Nad Lipnem" ! Nie jest to też zakończenie sezonu "karawaning.pl", tylko sezonu karawaningowego. Usuwanie grupy 20 osób, które zapisały się na "niewłaściwej" liście powoduje, że firma traci kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy kilka słów tematem wyjaśnień oraz w celu zaprowadzenia porządku

 

1. Wszystkie posty które nie dotyczą spotkania będą natychmiast z tego tematu usuwane, a na osoby je zamieszczające będą nakładane ograniczenia.

 

2. Forum Karawaning.pl nie jest miejscem darmowej reklamy dla stowarzyszeń będących wrogo nastawionych do tego forum. 

 

3. Organizator listę może prowadzić sobie u siebie w kajecie, na swojej stronie czy na zamkniętym forum którego tu reklamować nie chcemy :)

 

4. Koniec dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna

 

A) Forum.karawaning.pl

1. Paweł Worach 2+2 (3 i 5)
2. Merx44 2+2 (7 i 4)
3. marf100 2+2 (2,5 i 5)
4. Dorcia (2+1)
5. WojtEwa vel Socale + 3kilo psa. Udział w turnieju wezmę o ile będę cześfy. Proponuję również postrzelać z wiatrówki do tarcz, na punkty. Mam karabinek, tarcze, śrut... Wezmę.
6. BiK + pies
7. ..........................
8. PIT (2+3)
9. Vrboska
10. 100pa
11. Boas42 (2)
12. Alfakip (2+1)
13. Izabelawiktorek (2+pies)
14: MoniMar (2+2 + pies)

15. Alinka (2+2)

16. Karolina (2+2) + psiak

Być może...
1. Ptaku
2. Jurek121175
3. Balthur
4. Spablo1



B. Lista CT
1. monio7
2. Olek_LT (2 osoby)
3. GOLDAS (2+1)
4. miciurin (być może )

5. Windsta 2+2


C) Lista FKN
1. Paczek (2+1)


______________________________________________________________________

LISTA CHĘTNYCH NA SALĘ Restauracyjną (Ogrzewaną) na Imprezę Piątkową / Sobotnią ?    :yay:    :drink:    :hmm:

Koszt 500 zł / dzień (ale myślę że tyle załóg sumarycznie będzie)

Proponuję zrzutkę po 20 zł od załogi (Piątek / Sobota)

LISTA:
1 PIT
2. finger 
3. Focus 
4. ADRIA'n 
5. Szyszki
6. BartoszK
7. Walko
8. YOGI
9. Dorcia
10. WojtEwa (vel Socale)
11. BiK
12. 100pa
13. Boas43
14. Spablo
15. oSa
16. Alfakip
17. Izabelawiktorek
18. monio7
19. MoniMar

20. Alinka

21. Mik media

22. Karolina 
23. Windsta 2+2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna

 

A) Forum.karawaning.pl

1. Paweł Worach 2+2 (3 i 5)
2. Merx44 2+2 (7 i 4)
3. marf100 2+2 (2,5 i 5)
4. Dorcia (2+1)
5. WojtEwa vel Socale + 3kilo psa. Udział w turnieju wezmę o ile będę cześfy. Proponuję również postrzelać z wiatrówki do tarcz, na punkty. Mam karabinek, tarcze, śrut... Wezmę.
6. BiK + pies
7. ..........................
8. PIT (2+3)
9. Vrboska
10. 100pa
11. Boas42 (2)
12. Alfakip (2+1)
13. Izabelawiktorek (2+pies)
14: MoniMar (2+2 + pies)

15. Alinka (2+2)

16. Karolina (2+2) + psiak

17. Krysia&Alek 2os. Spoza forum, dopisał WojtEwa vel Socale.

Być może...
1. Ptaku
2. Jurek121175
3. Balthur
4. Spablo1



B. Lista CT
1. monio7
2. Olek_LT (2 osoby)
3. GOLDAS (2+1)
4. miciurin (być może )

5. Windsta 2+2


C) Lista FKN
1. Paczek (2+1)


______________________________________________________________________

LISTA CHĘTNYCH NA SALĘ Restauracyjną (Ogrzewaną) na Imprezę Piątkową / Sobotnią ?    :yay:    :drink:    :hmm:

Koszt 500 zł / dzień (ale myślę że tyle załóg sumarycznie będzie)

Proponuję zrzutkę po 20 zł od załogi (Piątek / Sobota)

LISTA:
1 PIT
2. finger 
3. Focus 
4. ADRIA'n 
5. Szyszki
6. BartoszK
7. Walko
8. YOGI
9. Dorcia
10. WojtEwa (vel Socale)
11. BiK
12. 100pa
13. Boas43
14. Spablo
15. oSa
16. Alfakip
17. Izabelawiktorek
18. monio7
19. MoniMar

20. Alinka

21. Mik media

22. Karolina 
23. Windsta 2+2
24. Krysia&Alek 2os. Spoza forum, dopisał WojtEwa vel Socale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisy dotyczące przyłączeniowych instalacji elektrycznych na kempingach ustanowiła Międzynarodowa Federacja Kempingu i Karawaningu (w wolnym moim tłumaczeniu) i wszystkie kempingi chcące do niej należeć muszą przestrzegać narzucone przez nią prawo które między innymi mówi, że pojazd - kamper lub przyczepa wjeżdżający na kemping musi mieć ważny przegląd instalacji gazowej. 

 

Żadna federacja kempingu nie ustanawia prawa, a co jedynie to może sobie tworzyć swoje statuty czy wewnętzne regulaminy. Natomiast za ustanawianie obowiązującego prawa odpowiedzialne są jednostki do tego powołane. Obowiązek przeglądu instalacji gazowej wynikać może jedynie z przepisów np Unii czy naszych krajowych. Na razie takiego czegoś nie ma, więc nie masz obowiązku posiadania czegoś takiego. 

 

I gdzie można znaleźć ten regulamin FICC na który się powołujesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna federacja kempingu nie ustanawia prawa, a co jedynie to może sobie tworzyć swoje statuty czy wewnętzne regulaminy. Natomiast za ustanawianie obowiązującego prawa odpowiedzialne są jednostki do tego powołane. Obowiązek przeglądu instalacji gazowej wynikać może jedynie z przepisów np Unii czy naszych krajowych. Na razie takiego czegoś nie ma, więc nie masz obowiązku posiadania czegoś takiego.

 

I gdzie można znaleźć ten regulamin FICC na który się powołujesz?

Dziękuję koledze za takie przedstawienie swojego punktu widzenia, wierzę że jest właściwy. Ja już po prostu się nie wdawałem w dyskusję. Tym bardziej tak jak pisałem wcześniej Ja nie spotkałem się z takim zabezpieczeniem o tak małej wartości.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledze za takie przedstawienie swojego punktu widzenia, wierzę że jest właściwy. Ja już po prostu się nie wdawałem w dyskusję. Tym bardziej tak jak pisałem wcześniej Ja nie spotkałem się z takim zabezpieczeniem o tak małej wartości.

Pozdrawiam

 

Nie chodzi o stawianie sprawy jakieś tylko o zdrowy rozsądek i nie popadanie w paranoję. Nie spotkałem się z zakazami używania jakiegoś ogrzewania elektrycznego, mało tego - są przyczepy nie posiadające w ogóle ogrzewania gazowego, a jedynie elektryczne - wg kolegi Lepciaka ktoś z taką przyczepą nie mógłby w pełni skorzystać z kempingu bo wg niego jest zakaz używania takiego ogrzewania. Bujdy na resorach i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Spablo1 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.