Skocz do zawartości

IV Zlot - Poznańskie Święto Rogala + Zakończenie Sezonu 2017 (10-12.11.2017)


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękujemy i my :)

Pogodą straszyli i się nie sprawdziło, na sali atmosfera wrząca, z głośników decybele na szczęście nie zabijały ale "parkiet" momentami grzał się do czerwoności. Były też emocje podczas oglądania meczu narodowego. Mikro ale było.

Rogale oryginalne wyrywają z kapci w kosmos, z kawą wessałem w sobotnie przedpołudnie. A potem...

Korzystając z niespełnionych prognoz pogody rozpoczęliśmy zabawę na punkty w tarczy.

W konkurencji zdobywania punktów widelcem, najwięcej w tarczę wymierzył i zwyciężył OsA, 51pkt na 50 możliwych :)

W strzelaniu (już serio) genialnie tarczę podziurawiała Ewa*. 44 punkty i jako jedyna wstrzeliła dwie 10-ki !!! (patrz foto, to po 4 strzałach na 5)

Taki sam wynik miał Wojtek*, który jednak wygrał nagrodę** w dogrywce i decydującym dostrzale.

Radości nie było końca. Każdy z odrobiną humoru, w takiej kumulacji to prawdziwa eksplozja śmiechu i zabawy.

Za frekwencję dziękuję wielce, nagrodę z radochą wręczyłem a Ewa utrwaliła.

Każdy kto ma optymistyczne podejście do otoczenia, zapewne uradował się kilkoma promykami słońca jak i kropelkami z nieba, ogromnym zapasem ognia przy plaży, kolorowymi liśćmi klonów, tym że nic nie zamarzło, dzięciołami na drzewach (od 5 nad ranem jak młot udarowy, kołysanka dla uszu, radio wyłączyłem nawet by słuchać), zwierzętami na wolnym wybiegu, użyczonej wiertarki do naprawy elektroniki itd.

.

* Wojtek i Ewa to zbieżność imion zwycięzców z naszymi :)

** Baryłka piwa

.

Spotkajmy się jeszcze.

post-2083-0-90212700-1510518585_thumb.jpg

post-2083-0-68992400-1510518635_thumb.jpg

post-2083-0-18945200-1510518680_thumb.jpg

post-2083-0-56773400-1510518755_thumb.jpg

post-2083-0-69712500-1510518841_thumb.jpg

post-2083-0-57516900-1510518978_thumb.jpg

post-2083-0-10803300-1510519035_thumb.jpg

post-2083-0-27173900-1510519126_thumb.jpg

post-2083-0-91795800-1510519239_thumb.jpg

post-2083-0-42148400-1510520875_thumb.jpg

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziękujemy wszystkim za przybycie  :blagac:

 

Mimo jesiennej aury na zewnątrz było miło i jak zwykle sympatycznie.

 

Cieszymy się że z roku na rok organizowany przez nas Zlot Rogala cieszy się coraz większą popularnością :)

 

Jesteśmy pełni nadziei że odwiedzicie nas też za rok a może i wcześniej ...  :drive:

 

 

Zapraszamy ponownie do spędzania wolnego czasu na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego  :ok:  :hej:

 

P.S. wrzucimy jeszcze kilka fot na dniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy :thank:  wszystkim bardzo serdecznie za wspaniałą zabawę :ok:  ,towarzystwo i miłe słowa! :calus:  Jak zawsze zabawa była przednia! :brawo:

Nie przeraża nas chłód kiedy spotyka się pozytywnie zakręconych ludzi!

Dziękujemy organizatorom za kolejne super zorganizowane spotkanie! :dzieki:

Pozdrawiamy !

Dorcia,Tomek i Mati. :yay::hej: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza załoga również dziękuje za cudowny weekend.  :blagac:  :blagac:  :blagac:  :blagac:  :blagac: 

 

Atmosfera wyjazdu zawsze wygra z pogodą, która mimo prognoz nawet nas zaskoczyła, szczególnie że w niedzielę obudziło nas słoneczko.

 

Dziękujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom zlotu. 

 

Było MEGA :yay: :yay: :yay: :yay:

 

Pozdrawiamy

 

PS. Szczególne podziękowanie dla osób, które pomogły nam po "wybuchu" akumulatora  :blagac: :blagac: :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel pola chciał mnie lekko mówiąc wydymać. Wjechałem w sobotę rano, a chciał ode mnie całości zapłaty. Bo jak to powiedział "to jest cena za zlot". Pokazałem mu wała i że nie zapłacę za pobyt od pt tylko połowę. Musiał przystać na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel pola chciał mnie lekko mówiąc wydymać. Wjechałem w sobotę rano, a chciał ode mnie całości zapłaty. Bo jak to powiedział "to jest cena za zlot". Pokazałem mu wała i że nie zapłacę za pobyt od pt tylko połowę. Musiał przystać na to

 

Pozostawiam ten wpis do własnej oceny innych... 

 

Odpowiem Tobie Indywidualnie.

Brama od Camp była tylko przymknięta więc jak ktoś planuje przyjazd nocny wystarczy telefon i ktoś ją otworzy.

 

Ja nie planuje nikomu przyjazdu na Camp więc to o której kto dojedzie i dołączy do imprezy to już każdego indywidualna sprawa. (tłumaczenie że nie był raz na sali to jego indywidualny wybór)

 

Jeśli ktoś zapisuje się na zlot to akceptuje jego warunki (jeśli nie ma podziału na dni to znaczy że obowiązuje jedna cena) jest i tak ona atrakcyjna do normalnego cennika.

 

Jeśli tak kolego kalkulujesz i jedziesz z takim założeniem - że każdy próbuje cię ciąć na kasę-  to już nie zapisuj się moim zdaniem na zloty.

 

Bo jeśli chciałeś zapłacić połowę to powinieneś otrzymać po pół rogala, wypić pół kawy i zużyć pół prądu :P

 

I kończąc temat nie chwal się jak pokazałeś wała - bo mi pokazywałeś że masz pusty portfel i masz tylko 60 zł - więc kozaczenie na forum to  :czerwona:

Jak chcesz mogę wrzucić na forum monitoring z recepcji  :hehe:

 

Dalszą polemikę na ten temat ucinam. pozostając z miłymi wspomnieniami zlotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki zlotowej nie otrzymałem. O rogale się nie upominałem. Brama powinna być otwarta. Nie jestem jasnowidzem ani nienormalnym by budzić właścicieli pola o 12 w nocy bo chce wyjechać na pole. Nie było info że cena obowiązuje bez względu na to kiedy się przyjedzie. Moja noga więcej napewno u was nie postanie

A poza tym jaka kawa ? Skoro sam nie wiesz co się dzieje to pierdół nie gadaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

California wydaje mi się, że niestety przegiąłeś z ostatnim wpisem. Jako właściciel campingu nie wypada ci absolutnie obrażać w ten sposób klientów. Jestem mocno zażenowany poziomem twojej wypowiedzi. Mogłeś sobie odpuścić pociski w stosunku do klienta, który przyjeżdża do ciebie z drugiego końca Polski i będzie lub nie będzie polecać twojego campu swym znajomym. Słabe to, bo doskonale wiesz, że złoty odbywają się u ciebie nie przez to, że masz super atrakcyjną miejscówkę, (niestety taka nie jest) tylko dlatego, że zjeżdża fajne towarzystwo i to ludzie przyciągają ludzi. Takie wpisy, jak twój w stosunku do Elvisa raczej nie przysparzają splendoru ani tobie ani ośrodkowi, którego renomę próbujesz budować. Piszę to z żalem ale zarazem jako starszy kolega z sąsiedniej gminy, z gospodarnej Wielkopolski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

California wydaje mi się, że niestety przegiąłeś z ostatnim wpisem. Jako właściciel campingu nie wypada ci absolutnie obrażać w ten sposób klientów. Jestem mocno zażenowany poziomem twojej wypowiedzi. Mogłeś sobie odpuścić pociski w stosunku do klienta, który przyjeżdża do ciebie z drugiego końca Polski i będzie lub nie będzie polecać twojego campu swym znajomym. Słabe to, bo doskonale wiesz, że złoty odbywają się u ciebie nie przez to, że masz super atrakcyjną miejscówkę, (niestety taka nie jest) tylko dlatego, że zjeżdża fajne towarzystwo i to ludzie przyciągają ludzi. Takie wpisy, jak twój w stosunku do Elvisa raczej nie przysparzają splendoru ani tobie ani ośrodkowi, którego renomę próbujesz budować. Piszę to z żalem ale zarazem jako starszy kolega z sąsiedniej gminy, z gospodarnej Wielkopolski.

 

Wszelką polemikę oraz krytykę z której można wyciągnąć wnioski przyjmujemy z pokorą.

Ale na nazywanie nas "oględnie" złodziejami/naciągaczami - opowiadam stanowczo i dobitnie. (nie na widzę hejtu bez podstawy)

Nie należę do osób którym jak plują im w twarz to mówią że pada deszcz... sorry

Edytowane przez California-Holiday (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy o północy z piątku na sobotę opuszczałem Zlot, żona zdjęła kłódkę z bramy i wyjechaliśmy. 

Ona zapytała "a dlaczego ten Galaxy z budą" stoi na parkingu a nie wjechał?"

Odpowiadam:

1. Może szuka portiera.

2. Może jest nieogar i nie potrafi ściągnąć kłódki.

3. A może stwierdził "prześpię się na parkingu a jutro wymuszę aby skasowali mnie za połowę".

 

Może pierwsze jest prawdą, na pewno prawdą jest drugie, a co przeraża prawdą okazało się trzecie. 

 

Byliśmy na spotkaniu raptem trzy godziny. Tak więc właściciela pola tylko pokazano mi palcem, był za duży hałas abym mógł się z nim osobiście poznać, ale w tej sytuacji stoję za nim murem! Jak byk cena była napisana, więc o żadnym naciąganiu mowy być nie może. 

Może odpowiedział nie do końca dyplomatycznie, ale to na prawdę boli jak ktoś czytać ze zrozumieniem nie potrafi, a potem twierdzi że chciano go wydymać. 

 

Korzystaliśmy z sali tylko w piątkowy wieczór, ale zapłaciłem dwie dychy i nawet mi do łba nie przyszło że mogło być inaczej. 

Szkoda że ktoś swoją "klasę" wycenia na 45 zł.

 

Dziękuje za miły wieczór, wspomnienia i śmiech. Pozdrawiam tutejszych forowiczów, jak i tych którzy tu napisać z niezrozumiałych dla mnie przyczyn nie mogą.

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ten Galaxy nie widział kłódki otwartej i jest człowiekiem by nie budzić obsługi. Obrażać kolego Cathay to sobie możesz kogo innego. Byłem po nocce i jedno o czym marzyłem to położyć się już spać

Za cały zlot też zapłaciłeś ? Cena jest jedna

Edytowane przez elvis52 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Spablo1 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.