Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepy


Marcino81

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawy przyczep nie są tanie, przekonalem się o tym ostatnio jak moja ulegla niedużej kolizjii. Ja bym w zgniłka nie szedł tylko szukał dalej. Wiem nie jest to łatwe. Moja teściowa w zeszłym roku kupiła uwazam ze w niezłych pieniadzach przyczepę od jakiegos gościa z Piotrkowa Trybunalskiego. Tylko ze przyczepa z 1987 lub 1988 roku ale za to zadbana i niezgnita. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odpuściłem, ale już wiem że taki układ mi pasuje, i czegoś podobnego będę szukał. Ogólnie spodobał mi się ten knaus i to jak jest wykonany. Dzięki za odpowiedzi na moje pytania.

 

Czy ktoś zna tą przyczepę? Pytam bo posiada naklejkę forum.

https://sprzedajemy.pl/przyczepa-kempingowa-knaus-ketrzyn-2-6bea9f-nr54926180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, chris_66 napisał:

Układ jest fatalny, ale to oczywiście twój wybór.

Wysłane z Tapatalka
 

Co przez to rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co przez to rozumiesz?

To że mało kto jest zadowolony z tego układu, po pierwszym zachwycie przychodzi refleksja i zmiana układu.Ale są tacy co lubią to.

Tak w dużym skrócie to spanie z rylu, o ile jest rozłożone to blokuje całą budę, a jak zrobimy z tego stolik to wygodnie jest dla dwóch osób. A i tak nie do końca

 

Wysłane z Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten układ w Hobby 440 SF . Wszystko zależy ile osób ma spać/mieszkać. Póki nie mieliśmy dzieciaków układ dla 2 osób był ok. Trochę utrudniony dostęp do łóżka ale za to było mega wygodne i długie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak małych? - uzupełnij dane w profilu - będzie mniej pytań pomocniczych ;)

Dla mnie ta przyczepa wygląda na zaniedbaną - jest brudna, roleta z przodu jakoś dziwnie przekrzywiona - ale nie jestem fachowcem w tej dziedzinie.

Edytowane przez bw81 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba przyczepa z forum bo ma naklejkę. 

Co do układu to mam podobny tyle że w miejscu kibelka mam szafkę narożną a kibelek po środku na przeciwko kuchni. Ja bym tego układu obecnie nie zmienił ale dzieci rosną i niedługo pewnie będziemy szukać piętrusa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moja przyczepa,sprzedałem ją 4 lata temu (za 9,5 tys zł :).Jak ją sprzedawałem,była w niezłym stanie. Jeśi chodzi o układ,to faktycznie nie jest to szczyt marzeń,ale byłem w Chorwacji z dwójką dzieci i dało radę.Jeśli jej nie zniszczył,a chyba miał używać stacjonarnie,możesz jechać ją oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



......... kibelek po środku na przeciwko kuchni. Ja bym tego układu obecnie nie zmienił...........


To całkowicie zmienia wygodę korzystania, wyjście jest utrudnione ale kibelek dostępny i drzwi od niego nie kolidują z wyjściem.

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krzysztof75 napisał:

To jest moja przyczepa,sprzedałem ją 4 lata temu (za 9,5 tys zł ).

Ładnie zyskała na wartości :D Choć z załączonych zdjęć wynika że ostanie 4 lata nie były jej najszczęśliwszymi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Krzysztof75 napisał:

To jest moja przyczepa,sprzedałem ją 4 lata temu (za 9,5 tys zł :).Jak ją sprzedawałem,była w niezłym stanie. Jeśi chodzi o układ,to faktycznie nie jest to szczyt marzeń,ale byłem w Chorwacji z dwójką dzieci i dało radę.Jeśli jej nie zniszczył,a chyba miał używać stacjonarnie,możesz jechać ją oglądać.

Oglądałem ją dziś. Zrobiłem ponad 240km w jedną stronę aby ją obejrzeć i kupić. Gość zapewniał mnie że jest cudo. Pierwszy i ostatni raz pojechałem tyle kilometrów.  Oglądałem ją 8 minut i wsiadłem do samochodu celem powrotu do domu. Podłoga łatana, ściana prawa obok schowka po zamoknieciu zmarszczona już sucha. Poprzedni knaus o którego pytałem był w dużo lepszym stanie. Wracając oglądałem jeszcze 4 przyczepy naotkane po drodze. Zaczynam wątpić czy kupię coś do 12000tys. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś na podstawie ogłoszenia i fotek handlarza może coś ciekawego powiedzieć o tej przyczepie?:

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-b-360-uh-97-przedsionek-stabilizator-ID6zMVCs.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Edytowane przez Marcino81 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.