Skocz do zawartości

Cywilizacyjny niedorozwój


Helmut

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Helmut napisał:

No wina Passata ewidentna. Tam są dwa pasy do skrętu. On do skrętu miał swój pas, a chciał wjechać na pas zajmowany przez inny pojazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa dla mnie ewidentna. Kierowca z Paska winny bezdyskusyjnie. Beemka jedzie swoim pasem, a Pasek zmienia więc ma ustąpić wszystkim jadącym tym pasem :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem ten filmik kilkanaście razy tylko i wyłącznie skupiając się na kierującym BMW i nie mam wątpliwości, że to wyłudzenie. Passat winny ale kierowca BMW nie starał się uniknąć zdarzenia. Nie starał się ..........

Edytowane przez Helmut (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Helmut napisał:

oglądałem ten filmik kilkanaście razy tylko i wyłącznie skupiając się na kierującym BMW i nie mam wątpliwości, że to wyłudzenie. Passat winny ale kierowca BMW nie starał się uniknąć zdarzenia. Nie starał się ..........

Wygląda jakby nie widział Passata i też chciał pocwaniakować i zmienić pas na szybko bez kierunku. A może to znowu kobitka, która pomyliła pedały. Co by nie domniemywać wina Passata. Gdyby jechał ciut wolniej może by była BMW. Ale jest jak jest. Dlatego trzeba myśleć też za innych i przewidywać sytuacje. Niepełnosprytni są w śród nas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beruang napisał:

Wygląda jakby nie widział Passata i też chciał pocwaniakować i zmienić pas na szybko bez kierunku. A może to znowu kobitka, która pomyliła pedały. Co by nie domniemywać wina Passata. Gdyby jechał ciut wolniej może by była BMW. Ale jest jak jest. Dlatego trzeba myśleć też za innych i przewidywać sytuacje. Niepełnosprytni są w śród nas. 

wykluczone ... zobacz dobrze filmik w 0:44 min widać  że w BMW zapala się światło stop a jakoś BMW  jedzie dalej kilkadziesiąt metrów z zapalonym stopem, odruchowo jak hamujesz w takiej sytuacji wciskasz pedał do oporu ... pełne opanowanie

 typowe wyłudzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Suzu4x4 napisał:

wykluczone ... zobacz dobrze filmik w 0:44 min widać 

Dokładnie ta sekunda filmu i następna sprawia , że można mieć blisko 99% wątpliwości o zamiarze docelowym kierującego BMW ?  Ponadto dlaczego nie kontynuował dalej jazdy zgodnie z kierunkiem ruchu w lewo?  tylko przepchnął Passata na jego prawy pas? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Cezarr napisał:

Chociaż na policję bym nie liczył <_<

Nie pomożesz to źle , jak pomożesz to też źle?

Co do filmiku. to jak ubezpieczyciel nie zdążył wypłacić "kasy" a zobaczył filmik to może sprawić, że ciężkie życie spotka kierującego BMW. Chyba każdemu z nas zdarzyło się niechcący wymusić pierwszeństwo nie wyrządzając szkód materialnych ot tak po prostu tak niechcący?

Poniżej kolejny ciepły filmik:

 

Edytowane przez Helmut (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

wykluczone ... zobacz dobrze filmik w 0:44 min widać  że w BMW zapala się światło stop a jakoś BMW  jedzie dalej kilkadziesiąt metrów z zapalonym stopem, odruchowo jak hamujesz w takiej sytuacji wciskasz pedał do oporu ... pełne opanowanie

 typowe wyłudzenie

Nie wiem czy wykluczone czy nie, może było ślisko i ABS wypuścił go w maliny. Zauważcie, że takie BMW to waży prawie dwa razy tyle co ten Pasek.

Po za tym, co zyska właściciel BMW przy podłożeniu. Gdyby to było lekkie przytarcie. ale tu prawie dzwon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wyplacono czy nie to jest bez znaczenia. Zawsze można wystąpić o zwrot. 

Ja nie widzę winy BMW a raczej gapiostwo. Widzę winę passata bo zmieniał pas, wykonywał manewr. 

Ja w drogówce jednak nie pracuje.

Filmik z dts też niezły, tylko winnego dobrze widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik pokazuje, że gość z bmw słabo się zachował. Nie dość, że trafił pasata a miał miejsce na zatrzymanie to dobił go do barierki. Ogółem fajtłapa lub miał tam jakiś element do naprawy czy wymiany. Pewnie pójdzie szkoda na 30.000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.