Skocz do zawartości
arkady

Camping Molo - Osiek k. Oświęcimia.

Rekomendowane odpowiedzi

To nowy obiekt, był ktoś z was tam na kempingu? Jakieś wrażenia? www.czasnamolo.pl

Nowy? Chyba nie bardzo :D Za to Ty mógłbyś użyć wyszukiwarki :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy? Chyba nie bardzo :D Za to Ty mógłbyś użyć wyszukiwarki :)

ale za to jaki znany :)

screen z kamerki, środa przed południem :)

post-8007-0-30245900-1500457102_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem, sprawdziłem, będę wracał! Kemping pierwsza liga. Lepszego zaplecza sanitarnego w Polsce nie widziałem. Na parcelach prąd, woda i kanalizacja. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam również Byłem tam tydzień temu spędziłem tydzień czasu wrażenia pozytywne kemping na wysokim poziomie sanitariaty czyściutkie to co powinny mieć nawet wzbogacone o miejsce do kąpieli 4nogów Polecam to miejsce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem stałym bywalcem i zdecydowanie polecam Camping Molo, zwłaszcza ze względu na wysoki standard całego obiektu i dość duża liczbę atrakcji nawet w przypadku braku pogody. Przy okazji prośba to tych którzy widzieli camping molo chętnie poproszę o namiary na inne campingi w polsce o podobnym standardzie. Nie mam dość dużego doświadczenia jeżeli chodzi o dobre miejscówki w PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem stałym bywalcem i zdecydowanie polecam Camping Molo, zwłaszcza ze względu na wysoki standard całego obiektu i dość duża liczbę atrakcji nawet w przypadku braku pogody. Przy okazji prośba to tych którzy widzieli camping molo chętnie poproszę o namiary na inne campingi w polsce o podobnym standardzie. Nie mam dość dużego doświadczenia jeżeli chodzi o dobre miejscówki w PL

Odwiedziłem większość dobrych kempingów w PL (czyli tych co zajmują miejsce na podium w Mister Camping) i kempingu z takimi toaletami i takim basenem (choć moim zdaniem za drogim dla użytkowników kempingu ) w Polsce nie znajdziesz.

Na południu Polski dobre warunki sanitarne ma Tarnów i Bielsko-Biała (Pod Dębowcem). Jest parę niezłych kempingów nad morzem (Ambre, Biały Dom..), i chyba.... tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli tylko pod uwagę bierzemy warunki sanitarne takie jak pod Dębowcem to sporo kempingów się łapie: Warka, Kozienice, Katowice, Ciechocinek.

Edytowane przez jacek00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też bardzo lubię Molo w Osieku.Choć mi oprócz ceny za baseny,"ciut"przeszkadza wielkość parceli.Obowiązkowo,jestem raz w roku.Dużo atrakcji w niedalekiej odległości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi