Skocz do zawartości

Komarom Węgry.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Można w Komarom przenocować pod płotem, żeby zameldować się rano. Boję się, że dotrę tam ok 22 wieczorem i już nie wjadę :(

 

Może to i lepiej, bo nie warto tam jechać. Ten kemping to nieporozumienie. Cenowo wychodzi Ci tyle co Papa albo Lipot, a w zamian dostajesz standard rodem z PRL, baseny też do najlepszych nie należa.

 

Chociaż tam są chyba dwa kempingi - ten jeden bliżej basenów wygląda trochę lepiej

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i lepiej, bo nie warto tam jechać. Ten kemping to nieporozumienie. Cenowo wychodzi Ci tyle co Papa albo Lipot, a w zamian dostajesz standard rodem z PRL, baseny też do najlepszych nie należa.

 

Chociaż tam są chyba dwa kempingi - ten jeden bliżej basenów wygląda trochę lepiej

Przenocować muszę, już po Cro wszystko będzie wegetacją :( wychodzi mi z nawigacji, że szybciej tam dojadę i bliżej Polski będę. Przemyślę jeszcze. Może coś przy Balatonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenocować muszę, już po Cro wszystko będzie wegetacją :( wychodzi mi z nawigacji, że szybciej tam dojadę i bliżej Polski będę. Przemyślę jeszcze. Może coś przy Balatonie.

To nie lepiej Lipot? Też przy granicy. Przypadkiem nie pchaj się do Bratysławy do Zlatych Piesky - tam to dopiero jest dramat. To był najgorszy kemping na jakim byłem :-D

 

Zobacz fotki w Google Maps

Camping Zlate Piesky

Zlaté piesky 4370/8, 821 04 Bratislava, Słowacja

 

https://goo.gl/maps/Ve8gpknarGH2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej Lipot? Też przy granicy. Przypadkiem nie pchaj się do Bratysławy do Zlatych Piesky - tam to dopiero jest dramat. To był najgorszy kemping na jakim byłem :-D

 

Zobacz fotki w Google Maps

Camping Zlate Piesky

Zlaté piesky 4370/8, 821 04 Bratislava, Słowacja

 

https://goo.gl/maps/Ve8gpknarGH2

 

awaryjnie w tym rejonie jest miejscowość Senec - 2 campingi nad wodą należące do tej samej firmy. Podaję link do tego bardziej akceptowalnego.

 

https://www.google.com/maps/place/Autokemping/@48.2145553,17.410088,301m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0x109d339962b768bd!8m2!3d48.2146984!4d17.4108779?hl=pl

 

Chyba w 2014 za dobrze poszła nam droga, mieliśmy spać w Wiedniu, ale było ok 16 tej i nas podkusiło jechać dalej. Najpierw odstaliśmy w korku do wypadku a później trafiliśmy do Senec - najpierw na ten drugi badziew, gdzie aby wejść zobaczyć kazali zapłacić za pobyt z przyczepą. Wjechałem tam nawet na chwile zestawem, ale okazało się że to teren kilkudziesięciu dyskotek z każdego namiotu + banda cyganów lejąca swoje kobity. Wyjechałem po 20 minutach, kasy nie oddali ale kazali jechać na ten drugi spokojniejszy, pokazać rachunek i zostać tam na noc. Nie było problemów.

 

Piszę awaryjnie... tam jest blokowisko, linia kolejowa. Ale jest bezpieczeństwo, ochrona, płot i cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.