Skocz do zawartości

Prośba o rzucenie okiem na przyczepkę. Pomoc w wyborze pierwszej przyczepy.


roro

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Czy któryś z forumowiczów oglądał przypadkiem przyczepkę z Ciechanowa lub po ogłoszeniu mógłby coś o niej powiedzieć? https://www.otomoto....i-ID6yTQKj.html. Może ktoś mieszka blisko i pomógłby mi w wyborze.

 

Pzdr, Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę kupił bys cos lepszego i większego-typowa 400-setka  z ciekawym kamuflarzem ale nie wszystko złoto co się swieci-wybor nalezy do ciebie proponuję zimną kapiel ponoc studzi zapał :slina::hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem takiej przyczepy - 4 metry, toaleta z prysznicem z przodu, łóżko "francuskie" obok. Zachęcające jest to, że używana jest przez 6 lat przez jednego właściciela.  Dla mnie byłoby zbyt wysokie DMC - 1500 kg ( przy masie własnej 1000 kg ma wielką ładowność ). Zdjęcia słabe, trzeba pojechać i obejrzeć na żywo.

 

Dziwna rysa na tylnej ścianie po prawej stronie. A może tylko zaciek?

 

I sprawdź dokładnie stan dachu oraz okno dachowe.

Edytowane przez kocur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy gotują na potęgę, brodzik dla nich jest prysznicem, paciarskie naprawy są na porządku dziennym... nie wspomnę, że nie sprawdzają hamulców, suwadla i osi skrętnej - te tematy są im obce.... przeróbki w stylu Słodowego sa praktycznie w każdej... zawsze zgodnie ze sztuką i zasadami BHP.... heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

 

Dziś podjechałem te 120 km i obejrzałem tą przyczepkę. Gabarytowo mi odpowiada, DMC 1500 zniechęca co niektórych (tak ma w dowodzie i na tabliczce znamionowej). Ludzie sprzedający wydają się w porządku i sprawiają wrażenie godnych zaufania. Zapach normalny nie wietrzone przed oględzinami, kuchnia praktycznie nie używana, w przyczepce pachnie nowością, Sprzęty nie wyglądają na zużyte i wszystko działa.

 

Ogłoszenie wystawiał syn a rozmawiałem głównie z właścicielką, która wnikliwie mi wszystko opowiedziała. Nie miałem podstaw żeby jej nie wierzyć. Mam doświadczenie w zakupie samochodów i potrafię wyczuć osobę która coś ukrywa. Nie zmienia to faktu, że przyczepki nigdy nie wybierałem i mam nadzieję że się nie natnę. Przez dwie godziny sprawdziłem to wszystko o czym przeczytałem na tym forum. Sprawdzałem środek, okna dachowe, dach, podłogę itd. Przyczepka garażowana, używana w sezonie przez małżeństwo w wieku ok 55-60 lat. Nigdy nie była pożyczana ani udostępniana innym osobom. Na prawdę zrobiła na mnie duże wrażenie :)

 

Po głębokich przemyśleniach i przegadaniu z moją partnerką jednak się zdecydowałem i odbieram ją w środę. Tym samym dołączam do Waszego klubu co było moim marzeniem od kilku lat ;)

 

 

Oczywiście dziękuję wszystkim za uwagi w tym i innych wątkach, które czytałem. Przydały mi się niezmiernie jako laikowi. Mam nadzieję, że będę zadowolony!

 

Pozdrawiam,

Robert

Edytowane przez roro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekzoo nie miałem pieniędzy przy sobie a nie chcieli przelewem. Po za tym muszą opróżnić ją, że swoich osobistych rzeczy bo w czerwcu byli nią na mazurach. Nie chciałem tak na szybko wszystkiego załatwiać.

 

Mam nadzieję, że będę zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.