Skocz do zawartości

Kemping Polaris Chałupy


buggy

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy,

Czy ktoś miał okazję gościć na kempingu Polaris w Chałupach? Adres ich strony: http://polaris-chalupy.pl/

Chciałem spróbować windsurfingu. O ile ich szkoła windsurfingowa ma niezłe opinie w necie, to już jeżeli chodzi o warunki na kempingu nie są zbyt pochlebne.

Nie wiem czy to stan faktyczny, czy robota konkurencji...

Jakie są wasze opinie?

pozdr.

buggy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś Ci dopowiem, nikt z bieżących się nie odzywa.

Bywałem na Polaris kilka lat z rzędu - serfowałem

Kemping raczej "natura" (obok "SOLAR" to już inna bajka - całkowite przeciwieństwo, trochę w kierunku "exclusive" ).

Na Polaris jest zawsze miejsce, jest b. duży. Trochę młodzieży. Możesz się rozbić, jeśli coś znajdziesz, nawet 20 m od Zatoki.

Jest tam atmosfera "wind-surfu" a nie "szpanu" - choć warunki trochę spartańskie, typowe dla polskich starych kempingów.

Trochę dużych drzew, cienia, piaszczyste dróżki, wydeptana trawa. Ze trzy lata temu oddane są "okrąglaki", dość nowocześnie wykończone węzły sanitarne z umywalkami, WC-tami i prysznicami (ale jak kojarzę prysznice były płatne :( ). Poza tym są wychodki i stare węzły sanitarne - tłoku nawet rano nie ma. W jednym z okrąglaków jest sklep i restauracyjka.

Nie unikniesz pająków i jętki (ale to na całym półwyspie). Jak pada to i błota. Ceny dużo niższe niż na obleganych: Małe Morze, Kaper, Ekolaguna czy wspomniany Solar.

Kemping ma długą linię brzegową, płytko - a i tak jak wieje żagiel na żaglu i deska na desce. W pobliżu i na samym kempingu były razem 4. szkółki i wypożyczalnie.

Zależy kto czego szuka i po co jedzie nad zatokę..... 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś Ci dopowiem, nikt z bieżących się nie odzywa.

Bywałem na Polaris kilka lat z rzędu - serfowałem

Kemping raczej "natura" (obok "SOLAR" to już inna bajka - całkowite przeciwieństwo, trochę w kierunku "exclusive" ).

Na Polaris jest zawsze miejsce, jest b. duży. Trochę młodzieży. Możesz się rozbić, jeśli coś znajdziesz, nawet 20 m od Zatoki.

Jest tam atmosfera "wind-surfu" a nie "szpanu" - choć warunki trochę spartańskie, typowe dla polskich starych kempingów.

Trochę dużych drzew, cienia, piaszczyste dróżki, wydeptana trawa. Ze trzy lata temu oddane są "okrąglaki", dość nowocześnie wykończone węzły sanitarne z umywalkami, WC-tami i prysznicami (ale jak kojarzę prysznice były płatne :( ). Poza tym są wychodki i stare węzły sanitarne - tłoku nawet rano nie ma. W jednym z okrąglaków jest sklep i restauracyjka.

Nie unikniesz pająków i jętki (ale to na całym półwyspie). Jak pada to i błota. Ceny dużo niższe niż na obleganych: Małe Morze, Kaper, Ekolaguna czy wspomniany Solar.

Kemping ma długą linię brzegową, płytko - a i tak jak wieje żagiel na żaglu i deska na desce. W pobliżu i na samym kempingu były razem 4. szkółki i wypożyczalnie.

Zależy kto czego szuka i po co jedzie nad zatokę..... 

 

Pzdr

Dzięki za szczegółowe info!

Wcześniej byłem już zdecydowany na to miejsce, ale naczytałem się w necie że często a to prądu nie ma, a to ciepłej wody i że obsługa niezbyt miła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam, i to i tamto.

Wszystko zależy od Ciebie i nastawienia.

Będzie fajnie - zobaczysz :] .

Na różnych kempingach jest różnie...

A obsługa to Ci potrzebna do zapłacenia (córka właściciela) i chłopak elektryk najęty do podłączenia i odłączenia prądu.

I najlepiej jak nikt z nich Ci tyłka potem nie zawraca - prawda...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Ogólnie syf, nie polecam, sanitariaty w opłakanym stanie i wieczne kolejki do tego zamykane na noc, polityka tego kempingu to jakaś porażka, nie zjesz to śniadania, nie wypijesx kawy żadnego zaplecza gastronomicznego, nigdy więcej  tu!!! Jeżeli oczekujesz odrobiny cywilizacji tutaj tego nie znajdziesz!!!!!!’

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, jeździłem 5 lat z rzędu na wypady tygodniowe/2 tygodnie. Warunki trochę spartańskie, ale sanitariaty i prysznice wybudowane na środku działają. Na terenie są  sklepy, kawiarnia i restauracja/bar. Jeżeli spodziewasz się asfaltowych ścieżek, przycinanych krzewów i  jasno oświetlonego terenu - zawiedziesz się. W cenie masz kontakt z przyrodą, dzikie przejście przez tory kolejowe, zdecydowaną większość gości pływających różne sporty wodne i szczególną atmosferę wśród kilkudziesięciu/kilkuset przyczep. Masz ciszę po 22, wzajemną sympatię i pomoc sąsiadów. Reszta zależy od ciebie.

Po każdym wyjeździe mam dość i powtarzam, że to był ostatni raz? Do kolejnego razu....pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć, wiecie może od kiedy jest początek sezonu na polarisie? Jak wygląda postawienie przyczepy na cały sezon? Od kiedy do kiedy można postawić maksymalnie przyczepę? Jestem zapalonym windsurferem i szukam miejscówki gdzie mogę postawić całosezonową bazę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.