Skocz do zawartości

Za słabe opony - przestroga


Olo

Rekomendowane odpowiedzi

Haaa, na przeglądzie cycepy Pan Diagnosta uwalił moje opony. Nie dziwię się bowiem miałem od lat dwie różne. Ale ... aby zaspokoić Pan Diagnostę szybko kupiłem w kapciarni-oponiarni dwie używki, no i ... Pan Diagnosta znowu marudził. Kpiłem oponki ze zbyt małym indeksem nośności. Wymagany do cycepy 1000 kilogramowej to 84 lub co najmniej 82C. Pozdrawiam i zalecam czytanie gumowych symboli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hobby pęknięta opona wywaliła w powietrze nadkole,przesunęła meble o kilka centymetrów i uszkodziła ścianę boczną.Przyczepa elegancka o wartości około 8000 tys.,została sprzedana jako stacjonarna za niecałe 3 tyś.,także nie tylko dla diagnosty ważna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez moj szfagier mial taka przygode rok temu, cale szczescie stalo sie to przy predkosci ok 40km/h, skonczylo sie to urwanym plastikowym nadkolem, mała dziurą w podwoziu i lekko uszkodzonym poszyciem. Nowe opony to podstawa, dzis to juz nie taki duzy koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tygrys:

W Hobby pęknięta opona wywaliła w powietrze nadkole,przesunęła meble o kilka centymetrów i uszkodziła ścianę boczną.Przyczepa elegancka o wartości około 8000 tys.,została sprzedana jako stacjonarna za niecałe 3 tyś.,

Nie wierzę, aby pęknięta opona obniżyła wartość eleganckiej przyczepy o 7997 tys. ale na granat to bym się zgodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tygrys:
W Hobby pęknięta opona wywaliła w powietrze nadkole,przesunęła meble o kilka centymetrów i uszkodziła ścianę boczną.Przyczepa elegancka o wartości około 8000 tys.,została sprzedana jako stacjonarna za niecałe 3 tyś.,

Nie wierzę, aby pęknięta opona obniżyła wartość eleganckiej przyczepy o 7997 tys. ale na granat to bym się zgodził.

 

Z 8 tys. na za 3 tys.-zwykła literówka-,ale wydaje mi się że wszyscy inni załapali!,aukcja skończona przedwczoraj http://www.allegro.pl/item395961534_hobby_510_deluxe_od_1zl_bcm.html .

I jak zwykle ktoś zamiast do sensu wypowiedzi czepia się słówek i tym samym sens i kierunek tematu zbacza na boczny tor bądź co bądź ważnego bardzo ważnego tematu i będzie zaraz 100 postów wyjaśniających co kto miał na myśli i kto lepiej umie czytać ze zrozumieniem.

Ludzie!,Ludzie są tylko Ludźmi i są omylni,robią błędy,literówki itp.

Wierzę,nie wierzę,a kogo to obchodzi?

Ważne,że( h....e opony= równa się katastrofa) i takie samo działanie jak wspomniany sarkastycznie granat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle ktoś zamiast do sensu wypowiedzi czepia się słówek

Spokojnie :hop1:. Lepciak nie zrobił tego złośliwie :], on ma takie poczucie humoru.

Spójrz na jego wypowiedź przez pryzmat tego zdjęcia:

album_pic.php?pic_id=506

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tygrys napisał/a:

I jak zwykle ktoś zamiast do sensu wypowiedzi czepia się słówek

 

Spokojnie :) . Lepciak nie zrobił tego złośliwie :) , on ma takie poczucie humoru.

Spójrz na jego wypowiedź przez pryzmat tego zdjęcia:

a oprócz tego to bardzo sympatyczny gość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tygrys:

Ludzie są tylko Ludźmi i są omylni,robią błędy,literówki itp

Dewiza Kalego:

Ja się mogę mylić ale nie wolno pomylić się bankierowi który prowadzi moje konto.

Wystarczyło sprawdzić to co się napisało, poprawić błąd i po sprawie. Każdy bierze odpowiedzialność za to co publicznie pisze lub głosi.

Gdybym np. na Allegro wystawił na sprzedaż przyczepę za 8 zł zamiast 8000 zł to nikt, a zwłaszcza kupujący nie przyjąłby mojego tłumaczenia, że się pomyliłem.

Życzę więcej samokontroli a nie szukania faceta który "nie załapał". To raczej Ty nie załapałeś, co napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.