Skocz do zawartości

Jaką przyczepe moge podczepić???


tomekp254

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko dobre zmiany rozchodzą się szybko. I we wszystkich wiadomościach trabili. O podniesieniu prędkości. Ale jak sam widzisz to info o masach i uprawnieniach kuleje. Na wszystkich forach podobnych wkółko to samo wałkowane.

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No nie dokońca. Ja zdawałem 94r i nic o tym nie było
Było, było. O ile się nie mylę to przelicznik jest przepisem który pochodzi jeszcze z PRLu

 

A ja ktoś robi tylko B to napewno na kurasie o tym nie mówią. To nie znaczy że nie powinno się doszkalać. Ale z doświadczenia wiem że ludzie nieznaną kodeksu drogwego, a już nie mówiąc o warunkach technicznych. Jak sam wiesz nawet diagności mają z tym poblem. A oni z tego zadawali egzamin.
A to niestety jest smutna prawda. Ja wychodzę z założenia, że jeśli wchodzę w jakiś temat, tak jak w karawaning to czytam i się dowiaduję co i jak.Tak jak w innych tematach. Nie wszystko musi być na kursie. Każdy musi włączyć myślenie. Chce ciągnąć przyczepę to czytam odpowiednie przepisy. Chce jechać tramwajem to też robię odpowiednie kursy itp. Chce hodować rybki to też czytam co i jak. Dla mnie to naturalne. Ale być może ja jakiś dziwny jestem, skoro zawracam sobie w ogóle głowę ( jak niektórzy twierdzą) takimi bzdurami :D

 

Tylko najgłubsze jest to że tłumaczyć to innym, podajesz podstawe prawną to trafiasz na beton. Bo mu itd powiedziało... i wciska ludziom dziecko w brzuch bo wie lepiej....
No panie. Przecież ITD i Policja ustanawiają w Polsce przepisy ;-) A przecież oni są tylko od egzekwowania przestrzegania przepisów i nic więcej. A że nie znają ich? To u nas norma, jak chociażby karanie obcokrajowca za brak gaśnicy bo jeden policjant z drugim nie słyszał nawet o Konwencji Wiedeńskiej... Takich kwiatków jest więcej. Z pewnością każdy z nas spotkał policjanta, który wciskał jakieś bzdury. Ile już słyszałem razy, że na B to tylko przyczepa lekka, także od policji podobno.Taka jest rzeczywistość, ale to że niedouczony policjant nic nie wie nie zwalnia nas z przestrzegania przepisów. A paradoksalnie ten przelicznik wcale nie jest taki głupi. Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mu itd powiedziało... i wciska ludziom dziecko w brzuch bo wie lepiej....
Dlatego zawsze w niejasnych sprawach proszę na pismie o interpretację. Bo prowadząc trasport krajowy to różne bzdury słyszałem.

 

Było, było. O ile się nie mylę to przelicznik jest przepisem który pochodzi jeszcze z PRLu
Może nie pamiętam ;)Albo miałem takiego instruktora. Ale miło go wspominam. Mimo, że kazał myć mi znaki jak ich nie wiedziałem. Ale za to za każdym razem spoglądam na znaki. :)^_^:);)

 

. A paradoksalnie ten przelicznik wcale nie jest taki głupi.
Dokładnie nie wyobrażam sobie jazdy z równowartością DMC. Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.