Skocz do zawartości
liski

pierwszy zakup

Rekomendowane odpowiedzi

Kvasir

Bał bym się takiego dachu w połączeniu z wiekiem cepy.

Edytowane przez Kvasir

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
liski

hahahaaa szukam szukam ale wiesz jak to jest lubie ogladac przyczepy poki co ......w sierpniu bedziemy ogladac na zywo .....tak holownik i przyczepa bedzie ....na bank :] ale szkoda mi mojej mazdy ulubionej wiec targuje sie z mezem zeby mi jej nie sprzedawał no zobaczymy czy znajde pomysl na przekonywanie małzonka  :hmm:  :hmm:  :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chiccoo

Przyczepa dla 2/3 osób.

Waga ok 900 kg.

Miałem identyczne rozmieszczenie w bursnter-ze z 91r

Z minusów jakie mi się nie podobają na starcie to kolor brodzika, ale o gustach się nie rozmawia. :-)

Ze zdjęć dużo nie widać, jak sprzedającemu zależy na sprzedaży to niech jeszcze z min. 30/40 zdjęć porobi.

Jak ja sprzedawałem to galerie na Google zrobiłem na prawie 100 zdjęć, jak kupujący przyjechał to tylko spalił fajkę koło przyczepy i powiedział biorę :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
liski

dziekuje bardzo :)chiccoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sebka34

yłem tam dwa tygodnie temu oglądać tę cepke. Na zdjeciach nie wyglada to przefnie uszkodzenie bakista niby lekko wgniecona lecz w realu poszycie jest rozdarte.rozszczelnione na boku doklejony około 05m2 poszycia odstraszyło to mnie. Poza tym własciciel zrobił rabat 200zł. Typowy handlarz z własnym warsztatem.Nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
liski

dziekuje nie pojade tam w takim razie..... jak masz jakies namiary na cos fajnego podaj o ile mozesz ....  pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chiccoo

Do jakiego dmc szukasz budki i dla ilu osobników?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
liski

chicco szukam cepki dla 2 osob najlepiej lekkiej w dobrej cenie( holownik bedzie  :).......................prosze o rzucenie okiem na tę.....cena mnie zastanawia:)

.................https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-campingowa-zarejestrowana-adriia-CID5-IDoJ3WS.html( pytaląmsprzedawce o dmc- napisal 690?)

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-campingowa-zarejestrowana-adriia-CID5-IDoJ3WS.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MartiNBR

Fajna, za te pieniądze jeśli ma przedsionek i jest sucha to bierz. W zeszłym roku taką mieliśmy. Fajny sprzęt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chiccoo

Jak dla 2 osób to brałeś też pod uwagę niewiadów n126n ? -waga 600 dmc 720 kg.

No ta adria wygląda ładnie na foto i nie można też sie czepiać pierdul w przyczepie z þa kwotę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chiccoo

"Sprzedaje z powodu powiekszenia rodziny" - 2 miesiące temu o tym nie wiedział?- no chyba ze kupili psa 80kg

Rozbirzbosc cenowa duża u ciebie jest.

Proponuje Ci z życia budkę gdzie chociaż jest drugie małe siedzisko, a ciasta to w budce robić Twa kobieta raczej nie będzie.

I moje miasto :-)

Moje zdanie - nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi