Skocz do zawartości

pierwszy zakup


liski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Więc tak, byłem oglądałem i nie wygląda źle. Podłoga twarda, ściany też. Pod oknami sucho, smrodu brak. Jedynie kiedyś ktoś urwał kominek i woda musiała podejść bo wymieniona sklejka na suficie w szafie i w szafkach wiszących. Ale widać że to dawno było robione, a teraz jest twardo i sucho. Może ktoś bardziej doświadczony w angielkach się wypowie

post-22353-0-51699700-1500024646_thumb.jpg

post-22353-0-70832600-1500024664_thumb.jpg

post-22353-0-04090500-1500024678_thumb.jpg

post-22353-0-02941200-1500024691_thumb.jpg

post-22353-0-22562800-1500024708_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak z grubej rury wypalę, ale jedyne co mi się nasuwa to wymiana auta na coś większego. Przy tej wadze której szukasz nawet jak znajdziesz przyczepę to nie będzie możliwości włożyć tam krzesełka o przedsionku nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też im to delikatnie sugerowałem ale ignorują takie pytania. W praktyce to będzie wyglądać tak, że do auta nic nie wejdzie więc wszystko będzie lecieć do przyczepy. Po kilku wyjazdach cepa będzie przeladowana, no bo przecież trzeba wziąć to i tamto a do auta nie wejdzie. Skończy się na sytuacji bardzo lekkie auta + przeladowana cepa. No ale tu przecież nie chodzi o rady tylko o to żeby ktoś im cepe do kupna znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry macie racje ...ogladam sie za holownikiem rowniez .....przegladajac forum doszlismy do wniosku ze autko trzeba zmienic :):)) pozdrawaim 


Grzeniu ..............nie prosze o znalezienie przyczepy ,czytam sporo ,ucze sie ......dziekuje w kazdym razie za rady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o rady ....../nie o szukanie /.......przyczepe kupuje np powiedzmy 1000...1100 ,jaki holownik kupic w rozsadnej cenie, jestescie znawcami wiec radźcie../.30 za auto i przyczepe/  jestesmy malzenstwem bez dzieci.... / tuz ,tuz emeryturka  /....ale za kolkiem dajemy rade :):):)pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dorzuce reklamy :) nie wiem ile Marek chce za cmaxa, ale z taką budą http://forum.karawaning.pl/topic/24414-s-burstner-420-r-prod-1997-dmc-1100-kg/?do=findComment&comment=551364

Zmieścicie się raczej w budżecie. I oba zakupy zawsze troche pewniejsze od forumowiczów niż od przypadkowego handlarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna ta przyczepa i nawet w cenie ale dzis corka i ziec/carwanigowcy / wyjezdzaja na urlop wiec bedziemy jeździc ogladac za 2 tyg dzieki piekne ....ford focus biore pod uwage :)mowi sie bedzie taniej po sezonie :)czy to prawda ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno łatwiej coś znaleźć, u handlarza gdzie kupowałem moją w grudniu, na placu mieli z 30 przyczep albo i więcej, teraz może z 8. Także to pokazuje różnice. Poza tym w sezonie ludzie jeżdżą, po sezonie decydują o ew sprzedawaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela to zmieniacie holownik czy na siłe szukacie cepy pod ten co macie?

 

Tutaj po zdjeciach niewiele widać, ale szczerze to nie licz na cuda jeżeli chodzi o cepe w cenie dobrego namiotu :/

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.