Skocz do zawartości
liski

pierwszy zakup

Rekomendowane odpowiedzi

jacekzoo

Nie to dmc- do 800kg, nie ta kwota- do 12k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
grzeniu

No to jest wyzwanie żeby znaleźć coś sensownego dla rodziny i bez wałka na wadze do dmc 800. Liski a wymiana holownika nie wchodzi w ogóle w grę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
liski

jacek zoo to szukajmy :)pozdrawiam ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Więc tak, byłem oglądałem i nie wygląda źle. Podłoga twarda, ściany też. Pod oknami sucho, smrodu brak. Jedynie kiedyś ktoś urwał kominek i woda musiała podejść bo wymieniona sklejka na suficie w szafie i w szafkach wiszących. Ale widać że to dawno było robione, a teraz jest twardo i sucho. Może ktoś bardziej doświadczony w angielkach się wypowie

post-22353-0-51699700-1500024646_thumb.jpg

post-22353-0-70832600-1500024664_thumb.jpg

post-22353-0-04090500-1500024678_thumb.jpg

post-22353-0-02941200-1500024691_thumb.jpg

post-22353-0-22562800-1500024708_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
liski

dziekuje bardzo  :skromny:  ogladam te przyczepy  hylander 380 i  sa rozne wagi jednak...z brodzikiem 1000 bez brodzika 750...:(.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kvasir

Przepraszam że tak z grubej rury wypalę, ale jedyne co mi się nasuwa to wymiana auta na coś większego. Przy tej wadze której szukasz nawet jak znajdziesz przyczepę to nie będzie możliwości włożyć tam krzesełka o przedsionku nie wspominając.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
grzeniu

Też im to delikatnie sugerowałem ale ignorują takie pytania. W praktyce to będzie wyglądać tak, że do auta nic nie wejdzie więc wszystko będzie lecieć do przyczepy. Po kilku wyjazdach cepa będzie przeladowana, no bo przecież trzeba wziąć to i tamto a do auta nie wejdzie. Skończy się na sytuacji bardzo lekkie auta + przeladowana cepa. No ale tu przecież nie chodzi o rady tylko o to żeby ktoś im cepe do kupna znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
liski

dzien dobry macie racje ...ogladam sie za holownikiem rowniez .....przegladajac forum doszlismy do wniosku ze autko trzeba zmienic :):)) pozdrawaim 

Grzeniu ..............nie prosze o znalezienie przyczepy ,czytam sporo ,ucze sie ......dziekuje w kazdym razie za rady 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
liski

prosze o rady ....../nie o szukanie /.......przyczepe kupuje np powiedzmy 1000...1100 ,jaki holownik kupic w rozsadnej cenie, jestescie znawcami wiec radźcie../.30 za auto i przyczepe/  jestesmy malzenstwem bez dzieci.... / tuz ,tuz emeryturka  /....ale za kolkiem dajemy rade :):):)pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Elu Maarec ma do sprzedania cmaxa, http://forum.karawaning.pl/topic/13157-wybór-auta-do-holowania/page-154na dole strony. Nie jestem pewny ale z tego co kojarze ma go od nowości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Jeszcze dorzuce reklamy :) nie wiem ile Marek chce za cmaxa, ale z taką budą http://forum.karawaning.pl/topic/24414-s-burstner-420-r-prod-1997-dmc-1100-kg/?do=findComment&comment=551364

Zmieścicie się raczej w budżecie. I oba zakupy zawsze troche pewniejsze od forumowiczów niż od przypadkowego handlarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
liski

fajna ta przyczepa i nawet w cenie ale dzis corka i ziec/carwanigowcy / wyjezdzaja na urlop wiec bedziemy jeździc ogladac za 2 tyg dzieki piekne ....ford focus biore pod uwage :)mowi sie bedzie taniej po sezonie :)czy to prawda ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Na pewno łatwiej coś znaleźć, u handlarza gdzie kupowałem moją w grudniu, na placu mieli z 30 przyczep albo i więcej, teraz może z 8. Także to pokazuje różnice. Poza tym w sezonie ludzie jeżdżą, po sezonie decydują o ew sprzedawaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Ela to zmieniacie holownik czy na siłe szukacie cepy pod ten co macie?

Tutaj po zdjeciach niewiele widać, ale szczerze to nie licz na cuda jeżeli chodzi o cepe w cenie dobrego namiotu :/

Edytowane przez jacekzoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi