Skocz do zawartości

FENDT SAPHIR 420 w Center-Camp (Bieruń) - prośba o ocenę


Zwolek

Rekomendowane odpowiedzi

Ta z Bierunia mi bardziej pasuje, mimo że faktycznie starsza.

1. WC Kasetowe,

2. Solar w cenie,

3. Przedsionek w cenie,

4. Bagażnik na rowery w cenie.

5. Gwarancja 12 miesięcy,

 

Dodatkowo mam bardzo blisko, więc pewnie w poniedziałek się wybiorę, żeby ją obejrzeć.

No i dzisiaj cena spadła do 22.900,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z Bierunia mi bardziej pasuje, mimo że faktycznie starsza.

1. WC Kasetowe,

2. Solar w cenie,

3. Przedsionek w cenie,

4. Bagażnik na rowery w cenie.

5. Gwarancja 12 miesięcy,

 

Dodatkowo mam bardzo blisko, więc pewnie w poniedziałek się wybiorę, żeby ją obejrzeć.

No i dzisiaj cena spadła do 22.900,-

proponuje pospiech ktoś już ją dziś oglądał ,dość intensywnie ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie brak kibla to dyskwalifikacja i wskazywać tylko może na pochodzenie cepy. W takim wypadku to faktycznie cena zbyt wysoka. Owszem kibelek można dołożyć ale w jakiejś starej cepie a nie w stosunkowo nowej.

 

Na dodatki w ofercie nie patrz bo to tylko dodatki. Najważniejsza jest jednak przyczepa a dodatki to jakaś wartość dodana zawsze ale niech nie przesłaniają Ci oczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie brak kibla to dyskwalifikacja i wskazywać tylko może na pochodzenie cepy. W takim wypadku to faktycznie cena zbyt wysoka. Owszem kibelek można dołożyć ale w jakiejś starej cepie a nie w stosunkowo nowej.

 

Na dodatki w ofercie nie patrz bo to tylko dodatki. Najważniejsza jest jednak przyczepa a dodatki to jakaś wartość dodana zawsze ale niech nie przesłaniają Ci oczu

ale ta z Bierunia ma kasete. Podejrzana jest inna rzecz. Przyczepa jeszcze stoi na placu mimo ze jest " intensywnie " ogladana. Edytowane przez Kondziorro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja przewrotnie napiszę że jeśli ta przyczepa jest sucha i zdrowa, to cena już jest dobra. Jeśli ktoś ją kupi jeszcze do tego za 21 tysi, to będzie fenomen.

 

A tak poza konkursem, to kiedyś już było o tym mówione, że nie można stwierdzić po ogłoszeniu czy cena jest za wysoka czy nie. Wiadomo, każdy by chciał kupić jak najtaniej, ale niestety coś co jest dobre musi kosztować.

Ja jak nie uchandluje to nie kupuje ,może być ze złota.W Bieruniu jest zawsze za wysoka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dokładnie (na tyle na ile się znam) i kupiłem ją  :yay: 

Do odebrania w przyszłym tygodniu - ma jeszcze trochę poprawek i dodatków do zamontowania, ale mam nadzieję, że będzie mi dobrze służyła.

 

Nie jest to typowa przyczepa sprzedawana w Center-Camp, tylko komisowa od byłego pracownika, który jeździł nią i "picował" przez kilka lat, a obecnie chce już z racji wielu kończyć z karawaningiem. Dlatego jest w pełni wyposażona (włącznie z kołem zapasowym, wszelkimi kablami, przetwornicami itd) i bardzo zadbana. Tak jak ktoś napisał, miała kiedyś jakąś drobną przygodę z prawym przodem, a środek jest oryginalny i suchy i Sprzedawca gwarantuje szczelność... wygląda dobrze, ale czas pokaże prawdę. Na razie bardzo się cieszymy i czekamy na pierwszy wyjazd.

 

Bardzo dziękuję wszystkim za okazaną pomoc i wiele cennych rad. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.