Skocz do zawartości

Objazdówka 2017


ARCHIzdw

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć koleżanki i koledzy!

W tym roku razem z narzeczoną (a od 8 lipca żoną) planujemy zrobić małą objazdówkę po Polsce. Wyjazd z okolic Łodzi i jedziemy nad jezioro Jeziorak, następnie Wdzydzki Park Krajobrazowy lub Bory Tucholskie, poźniej Gąski i na powrocie Pojezierze Kujawskie lub coś bliżej Konina np. Niedźwiady Małe.

W związku z tym mam pytanie, czy znacie jakieś pola kempingowe w tych miejsach, ktore możecie polecić?

Wiem, że tego typu tematy były na forum, ale większość odpowiedzi jest z przed kilku lat, jest to nasza pierwsza podróż z przyczepką więc nie chciałbym żeby coś poszło nie tak i się zrazić.

 

Pozdrawiam Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koleżanki i koledzy!

W tym roku razem z narzeczoną (a od 8 lipca żoną) planujemy zrobić małą objazdówkę po Polsce. Wyjazd z okolic Łodzi i jedziemy nad jezioro Jeziorak, następnie Wdzydzki Park Krajobrazowy lub Bory Tucholskie, poźniej Gąski i na powrocie Pojezierze Kujawskie lub coś bliżej Konina np. Niedźwiady Małe.

W związku z tym mam pytanie, czy znacie jakieś pola kempingowe w tych miejsach, ktore możecie polecić?

Wiem, że tego typu tematy były na forum, ale większość odpowiedzi jest z przed kilku lat, jest to nasza pierwsza podróż z przyczepką więc nie chciałbym żeby coś poszło nie tak i się zrazić.

 

Pozdrawiam Krzysiek

W Borach Tucholskich polecam w Małych Swornychgaciach sympatyczny camping "U Sokoła"  ul Chojnicka. Po drugiej stronie ulicy nieźle zaopatrzony sklep. Cichy, kameralny, nad jeziorem, bardzo mili gospodarze. Byłem tam kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, widzę że plany mamy podobne. My z rodzinką planujemy objazd od morza przez bory może nawet po Kłodzko. Mam kilka upatrzonych miejscowek. Kiedy startujecie?

W jakich dniach planujecie, pobyt w borach? My nie mamy sztywno określonego planu że dwa dni tu a trzy tu. Jak stwierdzimy że jedziemy dalej to podpinamy przyczepke i jedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie mamy sztywnego grafiku. Urlop zacznę jak stwierdzę że pogoda jest okej. Wstępnie ok 12-14 będziemy startować.

 

W planach jest trochę morza, trochę borów i może okolice Kłodzka.

Bliżej wyjazdu wymienimy się telefonami i będziemy na bieżąco coś ustalać :)

Edytowane przez MartiNBR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W Borach Tucholskich polecam w Małych Swornychgaciach sympatyczny camping "U Sokoła" ul Chojnicka. Po drugiej stronie ulicy nieźle zaopatrzony sklep. Cichy, kameralny, nad jeziorem, bardzo mili gospodarze. Byłem tam kilka razy.

No i zawitałem tam w niedziele. Witam się z właścicielem, a on do mnie ale pan jest z psem (mieszaniec po beaglu ok 11 kg) a my tu mamy turystów z niemiec z kotem wiec pies w przyczepie a wyprowadzac go trzeba na zewnątrz. Dodał jeszcze ze u niego przyczepa 40zl os. dorosła 15 samochód 10 pies 10- razem 90zl za dobe. Hmmm szkoda ze zdj nie zrobilem jak pole wyglada pasek ok 100m dlugi i szeroki na 20... obróciłem się na pięcie rzucając krótkie do widzenia i pojechaliśmy szukać czegoś innego.

 

I właśnie w tym miejscu pragnę polecić Agrokemping Płęsno 4 - 4km od Swornychgaci Ogromna przestrzeń, właściciele bardzo mili doba nas wyniosła 30zł plus prąd. Rozstawiliśmy się przy samej rzece. Na polu co kawałek skrzynka z prądem i kran z wodą sanitariaty zadbane :-) Polecam przez duże "P"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.