Skocz do zawartości

Jaką przyczepę kupic


Janusz36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem zielony w temacie przyczep kampingowych .Z moją małzonką chcemu kupic przyczepe dla nas i 3ki chłopaków 10,13,13 lat budżet około 20tys plus minus pare tys.Samochód posiadam kombi audi a6c6 3l.disel qwatro.Bardzo prosze os sugestie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz36, na takie pytanie jak zadałeś tylko takie odpowiedzi jak wyżej możesz dostać, nikt Ci sensownie nie odpowie. Poczytaj forum, pooglądaj ogłoszenia, załącz linki tych, które Ci się podobają.

Edytowane przez Igor (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla 5 - ciu osób .... to dla wygody powinieneś szukać z trzema miejscami (czyt. punktami) do spania - po dwóch końcach spania (na początku i na końcu przyczepy) + pojedyncze na środku ...... w Twoim przypadku najlepszym wyborem będzie piętrówka (pietrówki mają wzięcie ... nie ma ich zatem za dużo na rynku ... więc jest to trochę utrudnione zadanie) .... poszukaj w takim układzie i daj linki ..... wtedy więcej koledzy Ci się wypowiedzą.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://campingmruk.pl/przyczepa-kempingowa-delta-liner-490-tk/

 

Ja mam taką i sobie chwalę, tyle, że u mnie DMC 1200  :-)

 

Tyle, że to stara konstrukcja.

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją, identyczną Deltę też u nich kupowałem, ceny mają trochę wysokie.

 

Ale przyczepy są wysprzątane, przygotowane do sprzedaży, co mogą naprawić we własnym zakresie to naprawią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łóżko piętrowe może być również ulokowane na boku przyczepy ... też fajna sprawa ..... trzeba pamiętać tylko o specyfikacji tych łóżek ..... odpowiednia długość i nośność .... żeby zaraz nie trzeba by było szukać nowej przyczepy, ze względu na to, że dzieci zrobiły się dłuższe i się nie mieszczą.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz36, na takie pytanie jak zadałeś tylko takie odpowiedzi jak wyżej możesz dostać, nikt Ci sensownie nie odpowie. Poczytaj forum, pooglądaj ogłoszenia, załącz linki tych, które Ci się podobają.

Dziękuje za sensowną odpowiedz.

Dla 5 - ciu osób .... to dla wygody powinieneś szukać z trzema miejscami (czyt. punktami) do spania - po dwóch końcach spania (na początku i na końcu przyczepy) + pojedyncze na środku ...... w Twoim przypadku najlepszym wyborem będzie piętrówka (pietrówki mają wzięcie ... nie ma ich zatem za dużo na rynku ... więc jest to trochę utrudnione zadanie) .... poszukaj w takim układzie i daj linki ..... wtedy więcej koledzy Ci się wypowiedzą.

 

TOM

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja ci podpowiem konkretnie i nie będę ci pisał że nie zadałeś konkretnego pytania, zadałeś konkretne ,miałem już przyczep wszelkiej maści jak by ktoś coś mogę udokumentować ,a więc było ich z 15 najnowsza z2014 r ,moim zdaniem szukał bym fendta z łóżkiem piętrowym ustawionym wzdłuż przyczepy obok stolik i jedno łóżko które po rozłożeniu tworzą jedną całość z piętrowym ,to masz dla dzieci,teraz dla was-na przeciwko kuchni dobrze by było mieć małe u i stolik by razem zjeść śniadanie no i iście dla was sypialnia zamykana z francuskim łóżkiem ,przeważnie przyczepy o takim rozłożeniu mają 2,45 m szerokości ,zawsze kupowałem o wadze ok1500-1600kg bo holownik zawsze można zmienić ,jest jeden problem że fendta o tym rozkładzie nie dostaniesz w tej cenie ,miałem taką Hobby poszła w 2 godziny 95 rok za 17 tyś ,można patrzyć za adrią unicą 502 up ale w wersji exklusiw piękna przyczepa też poszła jak woda załącze miniaturki rozkładu hobby i adri ,nie kupuj małych przyczep bo ciężko je sprzedać ,ale najlepiej czułem się w fendcie joker e 94r solidna przyczepa ,duża łazienka z oknem .ale w hobby mieściliśmy się z 6 dzieci ,nie szukaj climy i innych jak tv itp bo cie zaćmi i nie zwrócisz uwagi na inne istotne rzeczy ,tv 55 cali możesz już kupić za 2000tyś a w lombardzie jeszcze taniej,teraz mam tabberta comtese 6,2 metra z 2 łóżkami piętrowymi 2001 rok i jestem bardziej niż z tej z 2014 r jest solidniejsza nie rozchodzi się po tych polskich wertepach będziesz miał pytania wal śmiało

post-27624-0-19719600-1499194443_thumb.jpg

post-27624-0-02751200-1499194466_thumb.jpg

post-27624-0-54729900-1499194523_thumb.jpg

post-27624-0-66588800-1499194578_thumb.jpg

post-27624-0-11544000-1499194641_thumb.jpg

post-27624-0-82811800-1499194675_thumb.jpg

post-27624-0-54049300-1499194696_thumb.jpg

post-27624-0-13554800-1499194720_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.