Skocz do zawartości

pole kampingowe łańcut


Campinglancut

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że się cieszymy z Waszego nowego kempingu dla nas :].

 

Ja bardzo się ucieszyłem, spałem spokojnie i mi żaden przejeżdżający przez Łańcut  pociąg po głowie nie jeździł.

 

Dla pana MODERATORA.

Potwierdzam istnienie i działalność kempingu "CAMPING ŁAŃCUT" w Łańcucie, ul. Kazimierza Wielkiego 20.

Proszę o dodanie go do "KATALOGU KEMPINGÓW" naszego forum, bo głównie tam ludzie szukają.

 

Za pozwoleniem, a dla zapewnienia kilka słów opisu i kilka fotek.

 

Po kontakcie telefonicznym dotarliśmy w godzinach południowych.

Kemping był bazą do zwiedzenia miasta i na drugi dzień zamku Potockich.

 

Kemping nie jest jakiś duży, taki w sam raz na zatrzymanie się w drodze.

Infrastruktura już istnieje:

- droga dojazdowa wysypana grysem, podobnie jak wjazdy w parcelach

- jest węzeł WC (czyściutki, pachnący, nowy)

- jest przyłącze do prądu (właściciel zapewnia, że od jesieni 2017 roku będzie 16A na skrzynkach parcelowych)

- jest zmywalnia naczyń

- jest ujęcie wody pitnej

- ważne: jest zrzut dla kaset WC tzn. "chemical toilet" i "szara woda" (można by rozwinąć dla kamperów - najazdowo, oni tego szukają)

- są parcele, trochę małe, ale wystarczające na przyczepę z przedsionkiem i auto, odgrodzone małymi (właściciel zapewnia, że szybko rosnącymi krzewami)

- są ławeczki z daszkami 

- jest sala świetlicowa z krzesełkami (nowe, pachnące drewnem)

- jest mini-placyk zabaw dla dzieci

To głównie zauważyłem, przepraszam Was i właścicieli jeśli coś pominąłem (a na pewno :rolleyes: )

 

Szacunek dla wspaniałych, przyjemnych, młodych ludzi za włożony wkład pracy i środki finansowe - z niewiadomym efektem końcowym. Jeśli nie będziemy korzystać i przekazywać sobie informacji o istniejącym objekcie - może być różnie, a i my na tym stracimy, bo na ścianie wschodniej dużo kempingów to nie ma.

 

 

post-21258-0-30155900-1503482580_thumb.jpg

 

post-21258-0-41177600-1503482616_thumb.jpg

 

post-21258-0-59205500-1503482652_thumb.jpg

 

post-21258-0-66882800-1503482688_thumb.jpg

 

post-21258-0-09464500-1503482733_thumb.jpg

 

post-21258-0-74747200-1503482772_thumb.jpg

 

post-21258-0-80312200-1503482553_thumb.jpg

 

Pzdr

 

 

 

 

 

 

 


Oczywiście, zapomniałem o korzystaniu w ramach ceny z pryszniców z ciepłą wodą z dużego, odrębnego pieca gazoweg- tzn. że nigdy nie zabraknie - zmora innych kempingów....

 

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.