Skocz do zawartości

pole kampingowe łańcut


Campinglancut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,jestem tu po raz pierwszy jako nowy użytkownik , i chciałbym zaprosic do odwiedzenia miasta Łancut w woj ,podkarpackim,gdzie znajduje się Zamek i Powozownia rodu

Potockich ,zatrzymac się bedzie  można na naszym polu Kempingowym które chcemy  otworzyc w pierwszych dniach lipca ,miesci się ono w odległosci 1200m od zamku w spokojnej okolicy ,600m od starej trasy E4,i  3km od autostrady A4.Obecnie wszystkie konieczne prace są na ukończeniu i mamy nadzieję na szybkie otwarcie dla przyjezdnych gości.

Oczywiscie prośba o sprawdzenie czy już jestesmy otwarci bedzie mile widziana ,bo niespodzianki z terminem  mogą zaistniec z różnych powodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno z polami kempingowymi w tychże właśnie okolicach krucho więc fajnie że powstało coś nowego. Łańcut planuję odwiedzić ale nie w tym roku więc jest szansa że do Ciebie wpadnę.

Podstawa to internet. Chociaż najprostsza strona internetowa,krótki opis,parę fotek i koniecznie cennik ,kontakt. Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój człowiek już był na wizycie. Opowiadał bardzo pozytywnie. Stwierdził że super pomysł i super miejsce. Będzie nadzorował postępy prac :]

Opowiadał że bardzo klimatyczne miejsce będzie.

No i mamy już namiary.

 

post-1890-0-68942600-1498504012_thumb.jpg

 

A kolega nawet "zdobył" reklamę na swojego rumaka.

 

post-1890-0-37426700-1498504021_thumb.jpg

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Dzwoniłem pod numer z postów powyżej - nic (poczta głosowa).

Będę w Łańcucie 12 sierpnia 2017r. i będę chciał przenocować z przyczepą.

 

 

Czy to już czynne - ktoś potwierdza, czy na MOSIR ???  :hej: 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że ja podałem te kontakt , spróbuje coś pomóc. Proszę spróbować jeszcze zadzwonić na taki nr .

604-915-112

Miało to działać. Jak znajdziemy chwilkę pojedzie człowiek na miejsce i się rozejrzy.

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew :] .

 

Bardzo też miło ze strony Pani od  kempingu.

Oddzwoniła, widząc, że się "dobijam"...

 

Pani zapewnia, że jest czynne i wszystko działa, tylko drzewka trochę małe.

Będę, zobaczę, napiszę....

 

Pozdrawiam

 

PS.

Dobrze zundapp600 , że zapodałeś temat. Po to jest to forum - mi pomogłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę w Łańcucie 12 sierpnia 2017r.

 O to trafisz na nasza imprezę z forum

www.niewiadowki.pl

Rajd Rubież Wschodnia 2017

http://niewiadowki.pl/rubiez-wschodnia-a-moze-i-t1248.html#p20059

Start właśnie z Łańcuta 12.08.2017 około godz 9,00 z boiska TMR-u obok zamku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ooooo..... :look: .

 

Poczytałem, fajna myśl - tylko jak zwykle u nas, trochę mało zainteresowanych...

Życzę szerokiej drogi i miłego zwiedzania...

 

Niestety, ja dobiję do Łańcuta dopiero po południu - szkoda bo chętnie bym wpadł na Wasz wyjazd.

Rano 12 sierpnia demontuję przyczepę znad jeziora Białego (Okuninka).

Stoi tam po mojej tegorocznej Grecji, tak od 20 czerwca. Zmieniają się jej mieszkańcy, ale ja nie byłem.

Pewnie "zarosła" przez te 2. miesiące, więc będę miał trochę roboty.

Przez Łańcut jadę w Bieszczady - na ten właśnie tydzień.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym przeprosić za brak odzewu jako własciciel kempingu ,powinienem jednak potwierdzic ostateczne otwarcie kempingu definitywnie ,lecz ze względu na mnóstwo spraw dopinaliśmy wszystko na ostatni guzik ,więc ostatecznie wszystko gotowe tylko klijentów jakos mało mimo że ogłaszamy i reklamujemy się na prawo i lewo ,( internet ,banery,znaki drogowe typu,, D ,, w uzgodnieniu z GDDiA ,i Policją 


Ciągnę dalej wątek bo coś mi się wysłało samotak więc strona int. działa zdjęcia wciąż bedą    dodawane bo dodajemy coś nowego ,więc i zdjęcia potrzebują odświerzenia ,

Tak więc zapraszamy,i zawsze mile  przyjmiemy sugestie odnośnie  koncepcji naszego kampingu

 

P.S.co do drzew kupiliśmy młode i potrzebują  urosnąć   by dały jakiś cień ,wczesniej była tu tylko łąka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.