Skocz do zawartości

Łazy( wydmy) na dziko 30.06-02.07


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy miałby ktoś chęć na wyjazd w dzicz do Łaz nad morzem  koło wydm.Miejsca jest sporo choć w piaszczystym terenie.Drewno na ognisko w pobliżu full i tylko taki opał jest mile widziany.

 

Jeśli ktoś coś to proszę o zostawienie śladu i chęci na wjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak,tylko nie wiem czy w okresie letnim ktoś nie dzierżawi terenu i jest pole płatne i nie strzeżone :oslabiony: .

My tylko byliśmy tam raz w lutym na Feriach II edycji i miejsce :ok: .

Jeśli ktoś wie więcej o miejscu, niech się wypowie bo może szkoda się nakręcać.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziliśmy tam dwie noce w sierpniu 2015. Miejscówka wtedy nie była płatna. Jak to wygląda dziś - nie wiem.

Generalnie było spokojnie i bezpiecznie. Miejsce w dużej części odwiedzane przez Niemców. Odległość do morza ok 300 m, w zależności gdzie staniecie, bo jest to dość spory teren. W ciągu dnia przybywa samochodów z plażowiczami. Z udogodnień - nie ma nic :) Nie widziałem, aby ktokolwiek rozpalał ognisko. 

W nocy cicho i spokojnie. Widok na gwiazdy - bajeczny. Oczywiście przy bezchmurnym niebie. Chętnie bym się tam wybrał ponownie. Może kiedyś...

Zaznaczam jeszcze raz. że było to dwa lata temu.

Jeśli się wybierzecie, napisz Irku czy coś się zmieniło.

 

post-1984-0-74557100-1498380157_thumb.jpg

Widok na opisany teren z wydm. Za plecami tylko morze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam przejazdem w okresie 16.06 (piątek po Bożym Ciele). Jadąc z Mielna do Łaz widziałem na tzw. kanale 2 , 3  kampery i 2 przyczepy oraz kilka aut.

Nie było widać tam kogoś kto kasuje za parkowanie. Trzeba jednak pamiętać , że mogło to się zmienić bo było to dopiero rozpoczęcie sezonu.

Niestety nie mam dla Ciebie bardziej aktualnych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak dzięki za wpis,ale to pole jest kawałek dalej za kanałem z 200-300 m.

Irku , piszemy o tym samym miejscu . Ja tak bardzo ogólnie nazwałem to kanałem.

W stosunku do okresu w którym byłem do chwili obecnej mogą być zmiany. Kiedyś (jakieś 15 lat wstecz)  ktoś z tego rejonu wygrywał przetarg i działało to na zasadzie parkingu. Postawienie auta na cały dzień kosztowało 10zł. Wiele się jednak zmienia. Może jest ktoś aktualnie w tym rejonie i udzieli Ci precyzyjnej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździmy tam od kilku lat w okresie wakacyjnym i nikt jeszcze od nas nie pobierał żadnych opłat.

Ja pisałem , że tak było kilkanaście lat temu a dokładniej rok 2001 , 2002. Później kanał poszerzono i pogłębiono. Później zmieniliśmy tą miejscówkę i kilka lat z rzędu jeździliśmy do Mrzeżyna ale od czasu do czasu przejeżdżaliśmy tamtędy. Nie pamiętam aby ktoś tam jeszcze pobierał dalej opłaty. Faktem jest to , że tak było i wcale bym się nie zdziwił , że może tam się ktoś pojawić ponownie bo jak wiemy szukają pieniędzy na każdym kroku.

Tylko się cieszyć , że jest taka miejscówka za free.

 

Mam fotki z tego miejsca ale robione analogiem. Nie ma sensu aby teraz skanować. Musicie mi wierzyć na słowo.

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.