Skocz do zawartości
chris_66

Żegnam się z Państwem

Rekomendowane odpowiedzi

chris_66

Adaś, zaworek jest i termometr nawet. Normalnie zalewałem wodą, wchodzi ok 10 l, i bez ciśnienia jeździł w samochodzie, dodatkowy plus to że bez wody to jest totalny flak i nie zajmuje miejsca

Wysłane z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AdamH

Taki opryskiwacz o którym pisze adamkwiatek przerabiałem przez lata na jachcie. To BARDZO DOBRE rozwiązanie. Pozwalało spłukać sól i umyć się w małej ilości wody. :smirk: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66

Taki opryskiwacz o którym pisze adamkwiatek przerabiałem przez lata na jachcie. To BARDZO DOBRE rozwiązanie. Pozwalało spłukać sól i umyć się w małej ilości wody. :smirk:

Też używałem, ale trzeba iść do przodu, tu zależało mi na małym rozmiarze jak nie używam.

Wysłane z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

AdamH, a jak z końcówką sobie poradziłeś??

Pytam bo szukam rozwiązania na wyjazd na dziko.

Mam cepkę 6 lat i nigdy na dziko nie bylem więc częstotliwość mam dość poważną na dokonywanie wydatków ;).

P.S.

Opryskiwacz daje radę z wodą 40-50°C? Nie rozwalą się uszczelki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AdamH

Miałem dwie. Tę dającą mgłę używaliśmy w CRO. Oczywiście tam nie używaliśmy ciepłej wody. Druga dawała większy strumień i dolewaliśmy ciepłą wodę.Używałem na Mazurach. Ciepła woda to 36 - 40 stopni.  50 to za dużo. Opryskiwacz pozwala na bardzo oszczędne gospodarowanie wodą. To było kilkanaście lat temu. Wcześniej używałem pompki przewodu i końcówki prysznica.. Tak kąpałem dzieci w pierwszej cepce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

Ni o pompce a nawet gotowym zestawie to wiem, nawet tani ale chciałbym coś bezprądowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi