Skocz do zawartości

jak zdemontować podłogę?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, Cybergegor napisał:

Kolego Pyrek a miałbyś foto swojego haka w galaxy? 

Jest to hak westfaila. Jak zdążę to jutro zrobię zdjęcie i wstawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za namiar i za fotki. Byłem dzisiaj w firmie zajmującej się montażem haków. Panowie patrzyli na mnie jak na przybysza z księżyca jak zacząłem mówić o normie odległości kuli od podłoża.Po oględzinach stwierdzili że raczej cały do wymiany bo napewno dostał i jest wygięty. Powiedziałem że nie widać żeby był pogięty i że za dużu jest wygięty w górę nawet jak na strzał. To stwierdzili że musiał iść na całej belce. Średnio mnie przekonali. Koszt nowego z robocizną około 800. Jutro zadzwonie do zabrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cybergegor napisał:

Dziękuje za namiar i za fotki. Byłem dzisiaj w firmie zajmującej się montażem haków. Panowie patrzyli na mnie jak na przybysza z księżyca jak zacząłem mówić o normie odległości kuli od podłoża.Po oględzinach stwierdzili że raczej cały do wymiany bo napewno dostał i jest wygięty. Powiedziałem że nie widać żeby był pogięty i że za dużu jest wygięty w górę nawet jak na strzał. To stwierdzili że musiał iść na całej belce. Średnio mnie przekonali. Koszt nowego z robocizną około 800. Jutro zadzwonie do zabrza.

@Cybergegor wymiana haka w tym aucie to 30min jak nie wiesz jak a 15min jak wiesz. Kup sobie hak i sam to zamontuj. Ściągasz zderzak i w sumie tyle, mocowanie haka wchodzi w podłużnice i jest przykręcony po 3 albo 4 śruby na strone, już teraz nie pamiętam. Ale są całkiem na wierzchu. Robota banalnością ustępuję tylko wymianie koła 

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jacekzoo napisał:

Ja co prawda w sharanach, ale to to samo. Przekładałem w czterech sztukach i za każdym razem było click on, włóż i skręć. I w mk1 i mk1 po lifcie w 2000r. 

Święte słowa , szkoda przepłacać serwisowi 3 krotność ceny haka.  Ja również montowałem hak w trzech samochodach, hak kupiony na popularnym serwisie aukcyjnym oczywiście dedykowany do modelu, w fordzie x 2 , volkswagenie i hondzie, zero problemów z dopasowaniem i montaż banalny, a kasy sporo zostaje w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzwoniłem do zabrza i dostałem odpowiedź że nie dorabiają samych kul a z doginaniem też nie ma szans. No cóż będzie chwila to zakupię i sam założę. Narazie dziękuje za cenne wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.