Skocz do zawartości

CRO - wyjazd 28-29.06 do 14.06


Rekomendowane odpowiedzi

na 99,9% wyjazd taki planujemy z jeszcze jedną załogą, no i jeszcze może ktoś się podłączy.

My 2+2 (ch-9, dz-11), załoga 2+3 (sami chłopcy 15,11,7 - chyba).

 

Planów konkretnych jeszcze nie ma, jedziemy na 2 kampery, z racji ograniczonego dla mnie czasu, pewno nie będziemy się zapuszczali niewiadomo jak na południe. Okolice Zadaru najprawdopodobniej.

 

Jezeli macie dzieciaczki w podobnym wieku, chcecie się przyłączyć, to zaparaszam do korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Fajne miejsce, jakieś 3 tygodnie temu byłem i tam ;) camping fajny, plaża też. Jeszcze lepsza na końcu wsi przy kapliczce.

Dzisiaj tam byłem, nawet jest opcja staniecia na dzikusa na spokojnie, jedyny problem to chyba fakt, że to straszne zadupie...

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze wspominam ten kemping :) Byliśmy na nim w ostatnich dniach sierpnia 2013, to było już luźniutko. 

Widzę, że cennik przez te 4 lata skoczył o piątaka w górę praktycznie na każdej pozycji, w sumie to nie dużo.

Więcej fotek z kempingu jest w mojej relacji  z Pagu.

 

Fajne miejsce, jakieś 3 tygodnie temu byłem i tam ;) camping fajny, plaża też. Jeszcze lepsza na końcu wsi przy kapliczce.

Mówisz o tej niby piaszczystej plaży?  :oslabiony:

post-7016-0-73468100-1499109950_thumb.jpg

 

Mi ona się szczególnie nie spodobała :( Zielsko dookoła i ciemny piach, woda jak w jeziorze.

Zupełnie w przeciwną stronę od kempingu jest jeszcze jedna ładna plaża w zatoce  a w lasku jest parking. W 2013 był bezpłatny nie wiem jak teraz.

 

mafik na dzikusa widziałam stojące przez kilka dni kampery w lasku przy drodze z Povljany - gdzieś tu. Tylko tam wejście do wody było takie raczej po małych, ostrych skałkach-kamieniach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mówię o tej plaży tylko jej drugim końcu. Tam piasek nie był jakoś mocno ciemny, w wodzie czysto a morze fajnie falowalo. Dzieciaki miały radochę, my w sumie też.

Potwierdzam, plaża piękna, piaszczysta...

1b19f80b14a81953991dcf80eee0f1a6.jpg204f372fb6aff4ab67776fdbace5b29d.jpg294442a15b4651450644042313b43ce0.jpg

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez mafik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My meldujemy sie na kempingu Mali Dubrovnik w miejscowosci Povliana. Jutro dalej na południe.CennikDołączona grafikaDołączona grafikaWjazd i kempingDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaWysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Jak tam z miejscem ? Będę za dwa dni w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest full, ale obok koleś ma jeszcze jedno miejsce na jakieś 2-3 zestawy, jest zdjęcie (to z przyczepami lodziowymi).

 

 

P.s.: gdzie polecacie dalej na południe, żeby nie zostawić wszystkich HRK na kempie?

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez mafik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest full, ale obok koleś ma jeszcze jedno miejsce na jakieś 2-3 zestawy, jest zdjęcie (to z przyczepami lodziowymi).P.s.: gdzie polecacie dalej na południe, żeby nie zostawić wszystkich HRK na kempie?Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Dzięki !

Jest full, ale obok koleś ma jeszcze jedno miejsce na jakieś 2-3 zestawy, jest zdjęcie (to z przyczepami lodziowymi).P.s.: gdzie polecacie dalej na południe, żeby nie zostawić wszystkich HRK na kempie?Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Labadusa Ciovo (zaliczycie Trogir o Split).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze :(

Na stronie kempu jest cennik na rok 2017 więc jest na pewno czynny. Gdybys dotarł daj znać czy mozna liczyć na miejsce za 10 dni a nawet 2 miejsca by się przydały :) Przeraża mnie trochę ilość ludzi wysypujacych się na plaże ze statków wycieczkowych :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie kempu jest cennik na rok 2017 więc jest na pewno czynny. Gdybys dotarł daj znać czy mozna liczyć na miejsce za 10 dni a nawet 2 miejsca by się przydały :) Przeraża mnie trochę ilość ludzi wysypujacych się na plaże ze statków wycieczkowych :(

Wysypują się obok i spadają za chwilę, nie zapuszczają się na plażę campingu. Nie zapuszczę się tam chyba, raczej od Pagu do Istrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się na kempingu Viter

 

Camp Viter

A.K.Miošića 1, 21334, Zaostrog, Chorwacja

+385 21 629 190

 

https://goo.gl/maps/jxkJcuFyP5s

 

Skład odchudzony, ale dzielnie do przodu. Zostajemy do poniedziałku do 10/07 i robimy powrót w stronę białego lądu...

 

Miejsca są, chociaż chyba bardziej długość pobytu trzeba dopasować do możliwości kempingu.Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.