Skocz do zawartości

zakup N126B-porady i kilka pytań


gozdi_86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie! jestem na etapie wyszykiwania odpowiedniej przyczepki, mam jedna na oku tylko mam pytania:

1)czy są otwierane okna w tych modelach?

2)jak ja ogladałem to przy podnoszeniu dachu był mały problem, podnosić sie podnosi ale sie nie trzyma i opada, może ktoś zrobić fotkę jak powinno to być rozwiązane(są po bokach prowadnice ale nic do nich nie ma przyczepionego)

3)jaki jest zamek?(okrągły czy tylko wkładka?)

 

Na co jeszcze zwrócic uwagę?pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)czy są otwierane okna w tych modelach?

W modelu 126b okna nie były otwierane, natomias w modelach 126d,e,n okna były już otwierane.

 

2)jak ja ogladałem to przy podnoszeniu dachu był mały problem, podnosić sie podnosi ale sie nie trzyma i opada, może ktoś zrobić fotkę jak powinno to być rozwiązane(są po bokach prowadnice ale nic do nich nie ma przyczepionego)

Z tego co wiem inaczej było to rozwiązane w modelach b a inaczej w d i e. Może na to pytanie odpowiedzą spece od niewiadek.

 

Na co jeszcze zwrócic uwagę?pozdrawiam Łukasz

Ja bym jednak był za zakupem modelu z otwieranymi oknami (d, e, n). Myślę że warto szukać niewiadki z ocynkowanym podwoziem oraz hamulcem najazdowym. Szukasz przyczepki do remontu czy igły z która od razu na wakacje będziesz mógł pojechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby szukać igły trzeba przeznaczyć większe pieniądze...mysle że może być do remontu,choć tak jak dziś widziałem facet chciał 2500zł za kemping gdzie podsufitka, okleina ścian oryginalna była przyłapana wkrętami,aż wychodziły na zewnątrz....porażka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby szukać igły trzeba przeznaczyć większe pieniądze...mysle że może być do remontu,choć tak jak dziś widziałem facet chciał 2500zł za kemping gdzie podsufitka, okleina ścian oryginalna była przyłapana wkrętami,aż wychodziły na zewnątrz....porażka....

 

 

Nie no szukaj dalej. Niewiadek jest sporo i za 2,5tys. można już conieco wymagać. Jak dla rodziców szukałem to też takich "agentów" spotykałem, że wrak sprzedawał jako bdb stan i parskał śmiechem jak cokolwiek o budzie się powiedziało. A znalazłem niewiadkę po remoncie wnętrza, ładnie wyglądającą i zapłacilismy 2100 albo 2300, nie pamiętam dokładnie. Mankamentem były małe pęknięcia na oknach otwieranych, ale nie przeszkadza to w użytkowaniu i nie wymaga wymiany.

 

Cierpliwości i szukaj :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.