Skocz do zawartości

Pokrowiec na przyczepę TYBOND, allegro Toptuning.pl


smola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dużo spędziłem czasu na forum jako gość, mam przyczepę Burstner averso 550 TK. w zeszłym roku kupiłem na jesień pokrowiec jak w temacie, na wiosnę zaczął się sypać, dosłownie. Fotogaleria poniżej. Sprzedawca mi napisał że pokrowiec musiałem przykryć folią. Sprawy nie odpuszczę, pozwę nieuczciwego bo to już przesada.Przestrzegam, lepiej dołożyć, 300 PLN i wziąć Burnera. Pozdrawiam

post-27340-0-66424800-1497424918_thumb.jpg

post-27340-0-66431400-1497424952_thumb.jpg

post-27340-0-19892900-1497425005_thumb.jpg

post-27340-0-28598600-1497425040_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygląda, że pokrowiec jest założony tył na przód. Ja mam z Jula pokrowiec i takie mechate miękkie mam od wewnątrz.


Wygląda trochę jak założony na lewą stronę...

 

Otóż to :D Na jednym zdjęciu szef jest po prawej stronie, a na drugim po lewej. Czyli coś nie halo.

 

Tutaj wygląda na założony prawidłowo. Duży centralny szew po lewej stronie

post-27340-0-28598600-1497425040.jpg

 

 

A tu już mamy odbicie lustrzane - duży centralny szew po prawej stronie i szwy są jakby od wewnętrznej strony - tzn odkryte a nie zakryte:

post-27340-0-66424800-1497424918.jpg

 

Ale to może tylko złudzenie.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że sam pokrowiec jest jakiś dziwny - mam identyczny od sprzedawcy z alledrogo polecanego na forum, z tybondu i u mnie żaden szew przez środek budy nie idzie :hmm: . Ewidentnie coś jest nie halo. Swoją drogą sprzedawca wykazał się poczuciem humoru, jeżeli rzeczywiście kazał pokrowiec przykryć folią :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że sam pokrowiec jest jakiś dziwny - mam identyczny od sprzedawcy z alledrogo polecanego na forum, z tybondu i u mnie żaden szew przez środek budy nie idzie :hmm: . Ewidentnie coś jest nie halo. Swoją drogą sprzedawca wykazał się poczuciem humoru, jeżeli rzeczywiście kazał pokrowiec przykryć folią :czerwona:

Nie kazał przykryć folią tylko podał możliwy powód zniszczenia pokrowca.

Tak na marginesie wczoraj przyszedł mi pokrowiec zakupiony w firmie POLCOVER. Wygląda bardzo dobrze. Dopasowany do przyczepy idealnie. Mam nadzieję, że trochę posłuży i będzie chronił moją budkę podczas zimowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spam niekompletny, nie dodałeś linka pokrowca burnera :P

No i mamy komplet :)

 

Tak na marginesie wczoraj przyszedł mi pokrowiec zakupiony w firmie POLCOVER. Wygląda bardzo dobrze. Dopasowany do przyczepy idealnie. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi??? Nie mogę napisać jaki pokrowiec kupiłem. Jeśli uważam, że jest ok to będę się dzielił tą wiedzą z pozostałymi forumowiczami.

Sorka, teraz dokukałem że autor to ktoś inny, nie spojrzałem i myślałem że autor kończy spamerskie dzieło, dla mnie każdy jednopostowiec który zaczyna od wrzucania reklam jest spamerem. Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka, teraz dokukałem że autor to ktoś inny, nie spojrzałem i myślałem że autor kończy spamerskie dzieło, dla mnie każdy jednopostowiec który zaczyna od wrzucania reklam jest spamerem.

 

Ale masz racje. To wygląda na chamski spam. Dziś się koleś zarejestrował tylko po to aby wrzucić info o swoim pokrowcu, który prawdopodobnie jest założony na odwrót. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, nie spamuję. Pokrowiec był na prawą stronę, a że był on uniwersalny EU/UK to nie był z przodu dopasowany. Post napisałem ku przestrodze. Sprzedawca właśnie usunął z aledrogo te pokrowce, ale jak by znów tego bubla wrzucił, to podaję link do jego karty. Tak swoją drogą właśnie piszę z pierwszej wyprawy, weekend czerwcowy z cepką w Sopocie :)

http://allegro.pl/sellerInfoFrontend/16723994/aboutSeller

post-27340-0-27393900-1497760449_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.