Skocz do zawartości

Klimatyzatory przenośne Haier w dobrej cenie


kielczanin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na przenośne klimatyzatory Haier.

 

http://haier-ac.pl/informacje/2016/klimatyzator-przenośny-haier.html

 

 

W.wym. nowe klimatyzatory oferuję w cenie 1500 zł brutto / szt.  Możliwość wystawienia fakt.Vat.

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w marketach kupisz klona tego haiera np od Gorenje czy MPM - cenowo kolo 1000-1200 (zalezne od temp na zewnątrz ;-))) - zbliżonego robi electrolux - cena regularna kolo 1499, wyprzedazowa np u mnie byla 1199... 

 

Gorenje na podobnych parametrach ma na wejściu 980W max... - jak mierzyłem na utrzymywaniu temp w przyczepie po schodzeniu to pobierał średnio 250-380 Watt - wiec podstawowa przetwornica + solar 180Watt i może śmigać na dzikusie... bo jak ma chłodzić to znaczy ze jest patelnia = pełna oc z solara... 9A wiec obsłuży przetwornice i doładuje aku...

 

Na te pierwsze 15-20 minut to spokojnie aku 100Ah da rade - ale przetwornica musi byc większa...

 

a co do porownywania tych marketowych z tymi markowymi jak electrolux i haier -  to sa to klony - w srodku prawie identyczne, akcesoria identyczne, piloty te same, rury spiro identyczne... wiec leci to z jednego pieca...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena katalogowa to 1900 zł. Tańsze klimatyzatory to na ogół te" marketowe" i nie tej firmy.

A Haier to co? High Class Luxus czy jak?

Takie samo jak wszystkie "no name" z dalekiego wschodu...

 

 

Jak mam w domu split'a  "no name" a w środku większość bebechów LG :-)

A zapłaciłem 1/2 ceny LG

 

2015,2016 śmigało to aż miło i zero problemów...

 

 

BTW - gdybym miał kupować przenośną to wolałbym nic nie kupić...

Pierd...ić  się z rurami, głośne to...

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest moim zamiarem wdawanie się  w dyskusję o " wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkanocnymi ". Każdy ma prawo wyboru i Ci ,którym sprzęt i cena odpowiadały zdecydowali się na zakup. Ogłoszenie wystawiłem na prośbę firmy , którą znam i wiem, że uczciwie i profesjonalnie podchodzą do klienta.

Cieszę się ,że mogłem pomóc tym, którzy szukali właśnie takiego klimatyzatora oraz tym ,którzy posiadali taką ofertę . Wszystkim Karawaningowcom życzę udanych wakacji .  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.