Skocz do zawartości

Pytanie do Użytkowników Grand Voyagera 01-07 2.5 CRD Manual


kelebrion

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie to slynne trio sharan alhambra i galaxy jakos mi nie odpowiadaja i sa za male jak na vany, jak juz mam kupic takie badziewie to wole zostac przy swoim W210 kombi 2.9 niezniszczalnym mocarzem, dla mnie Van to ma być Van:) Grand spelnia moje wymogi tam 7 osob siedzi sobie komfortowo:) ewentulanie zostaje Pacifica lub grand Cherokke WJ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko oba raczej nie występują w wersji 7 os., a pacyfica często jako 4 os.

 

Faktycznie Grand, szczególnie z chowanymi fotelami, przy komplecie pasażerów jest prawdziwym Vanem i dodatkowo ma w dalszym ciągu przepastny bagażnik bo powiększony o wnękę na 3 rząd foteli i spory schowek po fotelach 2. rzędu ale jednak ma tylko 1.6 na haku.

 

Nasz firmowy kierowca ma Vito 2.2 (V220) ale nie wiem ile ma na haku, pytałem go 3 razy ale pamięć z wiekiem już nie ta.

 

 

Wysłane z iNokia 6210

Edytowane przez benek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy lata jeżdżę Voyagerem i uważam, że to kiepski holownik. Co z tego, że budy nie czuje przy ruszaniu jak ma bardzo miękkie zawieszenie i pięknie się buja z przyczepą? Dużo lepiej jeździło mi się sztywnym Sharanem.

Solo oczywiście konkurencji nie ma, ale do holowania wybrałbym inne auto.

 

Ps Voyager, Sharan itp to nie vany - to mini vany ;)

 

 

Radek Wrodarczyk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Grand Cherokee WJ byly 2.7CRD od Mercedesa i automat tez od mercedesa to wiem na bank bo siedze w mercedesach:) zdecydowalem sie na chryslera bo mercedes nie ma vana;/;/ ale chyba bede musial zrezygnowac bomi do lawety potrzebny ech, a te inne pseudo vany typu grand espace  to sobie daruje, z góry dziekuje panowie:) a czasem 3.8 AWD nie mial wiecej na haku??

 

Witam.

Mercedes nie ma vana... i Ty siedzisz w Mercedesach...hm...

Poszukaj ładnej R-klasy i wszystkie twoje zachcianki będą zaspokojone, zwłaszcza przy 350CDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mercedes nie ma vana... i Ty siedzisz w Mercedesach...hm...

Poszukaj ładnej R-klasy i wszystkie twoje zachcianki będą zaspokojone, zwłaszcza przy 350CDI

No niestety nie ma vana i szkoda, a R klasa troche za drogie dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha jeszcze był Van na A klasie ale mi nazwa zwiała z głowy

 

 

Jeśli Viano to bus dla roboli... no nie bedę złosliwy. Miłego weekendu ...

Vaneo

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Mogę być robolem z takim autem :)Dołączona grafika

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hyde parku nawet założyłem temat jak ją przekonać do ,,busa,, wszystko co jest bardziej kwadratowe i większe od sharana jest busem, czy to multivan czy viano czy cokolwiek innego :/

Tak to jeszcze pół bidy, kupienco innego. Mam kumpla co bardzo chciałby z ogonem polatać, a jego piękna ni cholerci nie chce się zgodzić ,,bo nie będzie jak cygan,, mieszkać. Wtedy to bida...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hyde parku nawet założyłem temat jak ją przekonać do ,,busa,, wszystko co jest bardziej kwadratowe i większe od sharana jest busem, czy to multivan czy viano czy cokolwiek innego :/Tak to jeszcze pół bidy, kupienco innego. Mam kumpla co bardzo chciałby z ogonem polatać, a jego piękna ni cholerci nie chce się zgodzić ,,bo nie będzie jak cygan,, mieszkać. Wtedy to bida...

Zmiana żony pomoże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.