Skocz do zawartości

Zachowanie się samochodu po zmianie przyczepki


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jestem już po drugiej podróży z nową budką i powoli przestaję czuć różnicę miedzy wielkością budki (chodzi oczywiście o swobodę jazdy, wyczucia, a nie, że daje po garach ile wlezie :) i na nic nie patrzę ).

 

Nacisku na hak nie mierzyłem jakimiś przyrządami, ale już wiem, że podczas pierwszej podróży musiałem mieć źle rozłożony bagaż, bo deczko bujało. Myślałem, że tak powinno być, ale teraz w drodzę powrotniej wogóle tego nie czułem. Troszke pewnie zajmie zanim znajdę złoty środek.

 

Prędkości podróżne utrzymuje się bez problemu takie same, jak trzeba da się wyprzedzić, a spalanie pozostaje na podobnym poziomie (szacując po strzałeczce poziomu paliwa).

post-52921-imported-39ec6e6e-4c7e-4161-97ff-05b85c6670bb_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Mondziak z cycepką i tablicami BI mignął mi 17.07 pomiędzy Orzyszem i Giżyckiem.

Czy to Ty tą drogą jechałeś ?

Zabrakło mi refleksu i nie zagadałem przez cb.

Rezydowałem w tym czasie w Rynie i byłem na wycieczce do Okartowa na sielawkę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Mondziak z cycepką i tablicami BI mignął mi 17.07 pomiędzy Orzyszem i Giżyckiem.

Czy to Ty tą drogą jechałeś ?

 

 

No niestety nie ja :-] Ale z chęcią z tym kimś bym się zamienił :)

 

Połów się udał?

 

Pozdrawiam! :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Mondziak z cycepką i tablicami BI mignął mi 17.07 pomiędzy Orzyszem i Giżyckiem.

Czy to Ty tą drogą jechałeś ?

Zabrakło mi refleksu i nie zagadałem przez cb.

Rezydowałem w tym czasie w Rynie i byłem na wycieczce do Okartowa na sielawkę.

Pozdrawiam

Nieśmiało się przyznaje,że to ja OBJAZDÓWKA z dwoma synami i "sabaczką".Trasa Białysto-1 dzień Augóstów-1 dzień Giżycko-1 dzień nocleg gdzieś między Orzyszem,a Ełkiem-miejscowość chyba "Klusy"jezioro rybne ale śmierdzące.

Mignąlem :-] ,ciągnąłem ją w nieznane miejsce.A "Szary" udaje,że nie wie o kogo chodzi.Zresztą na budce oprócz nalepek forumowym były z przodu i tyłu nasz znaki i mój "nick" forumowy dorodnym zdjęciem "tigera",a pod spodem 'Bialystok",myślałem,że to z kilometra widać.

CB narazie nie mam,ale w opisie profilu podany nr. tel. ja większość sobie pospisywałem.

Adrii już nie ma poszła po powrocie.Dziś nad ranem wróciłem przywiozłem sobie już nową "biedę :-] "

p1050423dw0.jpg

p1050423dw0.646bfac47c.jpg

 

p1050437vi6.jpg

p1050437vi6.85e20dc7ca.jpg

 

p1050440hi8.jpg

p1050440hi8.29019f4593.jpg

 

p1050172sk4.jpg

p1050172sk4.bab20e555a.jpg

 

p1050166zl3.jpg

p1050166zl3.53d383d33c.jpg

 

Nowa budka dużo większa jednak łatwiej i lżej się ciągnie,lepiej się prowadzi.Powrót z nią prawie 800 kilometrów.Wzdłuż całego Pomorza ,po przez Malbork dalej całe Mazury,drogi o różnej nawierzchni począwszy od gładkich jak lustro do dziurawych jak ser i wyboistych.Straty jedynie gdzieś koło Mrągowa-antena telewizyjna,poszła do rowu został tylko kabelek na dachu,ale to wina za szybkiej jazdy około 100 na tych wybojach i zakrętasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys, foty, foty ... kurna nowy nabytek i nic sie nie chwali :-]

 

ps, na drugiej focie od dolu masz przy przyczepie trojkat sloneczny, czy jak to tam sie nazywa ? czy to tylko na focie cos nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys, foty, foty ... kurna nowy nabytek i nic sie nie chwali :-]

 

ps, na drugiej focie od dolu masz przy przyczepie trojkat sloneczny, czy jak to tam sie nazywa ? czy to tylko na focie cos nie tak.

p1050196bv7.jpg

p1050196bv7.71ce373994.jpg

 

Trójkąt samoistny :-] ,trochę wiał wiatr,a ja już byłem lekko spragniony inie chciało mi się do końca rozkładac daszku.Wiatr pomógl zawiał jeden koniec daszku na górę,przywiązałem do rączki,a że duży to i tak starczyło.Fajnie wyglądało jak żagiel to i tak zostawiłem.Żeby śmieszniej było nad ranem leśnicy powiesili tabliczkę zakaz biwakowania i tak super miejscówka nad j.Sajno od dwóch lat zostala zlikwidowana,dla tego OBJAZDÓWKA-Giżycko,Rajgród,Orzysz,Ełk.Mieliśmy w sumie zostać w miejscu około 4-5 dni.Żeby śmieszniej było w Augustowie oddalonym o 6 km. padało,a tam słoneczko świeciło non-stop.

Ps.Zdjęcia nowej budki będą zaraz,właśnie Syn poszedł zrobić kilka,to coś wrzucę za moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p1050511kr1.jpg

p1050511kr1.184be18274.jpg

Już zarejestrowana w RP inaczej "Anglika" bym nie kupił.Żeby śmieszniej było"Facet" u ziebie w okolicach Szczecina zarejestrował na podstawie tylko i wyłącznie umowy kupna z "Angolem" w przeciągu 2 tygodni.A tu Ludzie piszą,że w innych regionach "kupa" papierów tłumaczeń"sraczeń" i dalej mają problem z rejestracją.Już dawno mi się podobały,ale ciężko było trafić zarejestrowaną,z dużą łazienką.Można śmiało w 3 osoby brać prysznic :-] ,a że nie jestem najmnijszy to to mi sprawia największą radochę.No i łóżka super długie.Piekarnik dodatkowo z grilem.I co było dla mnie ważne dwa gniazda-wtyki niezależne od siebie 7 i 13 pinowe.Dzięki czemu nawet ręczny po zaciągnięciu świeci.Najważniejsze,a praktyczne 1 przycisk i mam prąd z samochodu,przełączam i mam z drugiego "aku".Jest też ustrojstwo fabryczne też jednym przyciskiem włączam ładowanie drugiego "aku" w przyczepie podczas jazdy.Namiot nowy całkowicie nie używany,to też mnie dodatkowo przekonało.Jeszcze wszystkiego nie wyczaiłem.Wrócilem dziś rano o 5 rano."32 godziny za kółkiem.Chcialem Synowi chociaz w locie pokazać po drodze co nie co, Malbork itp.No i zatrzymywałem się w nocy chociaz na chwile żeby złapać dodatkowej energii i dac oczom odpocząć.

p1050499bb6.jpg

p1050499bb6.fff8fe2f0a.jpg

p1050501mm5.jpg

p1050501mm5.3deb008ca5.jpg

p1050510tq1.jpg

p1050510tq1.188b4b4b35.jpg

p1050507um8.jpg

p1050507um8.d693f74443.jpg

p1050488iu6.jpg

p1050488iu6.be88e6fe85.jpg

I na dachu widać stratę,brak anteny,"a taka była ładna amerykanska" :-] w kształcie kilku połączonych trzepaczek do miksera ,pozostał tylko kikut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :) i ten piekarnik z grilem.. miodzio :-] Angielki sa przewaznie dobrze wyposazone, jest tylko jeden problem ... wejscie maja ze zlej strony :-]

 

ps u mnie taki trojkat sie wlasnie tak nazywa, tz sloneczny zagiel :) ale wyglada ze tak powiem jakby go fabryka zrobila a nie wiatr zawial, dlatego chcialam zapytac jak taki sie sprawdza hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawy sprzęt kupiłeś :) Te "angielki" są strasznie przytulne. Fajna buda.

 

 

A o tym słonecznym żaglu to nawet nigdy nie słyszałem :-] Ale jestem zacofany :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.