Skocz do zawartości
Lukers

2017 Albania - wyjazd 24 czerwca

Rekomendowane odpowiedzi

Tomiy

Znalazłem w necie go

Calea Beiușului, Băile Felix 417500, Rumunia

+40 746 222 750

46°59'34.60"N  21°58'50.68"E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lukers

Ok. Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dayvid

Ten camping, na ktory jedziemy, jest w Baile 1 Mai. Nie ma swojej strony, jest na koncu miasteczka, pod lasem.

46.995346, 22.004349

Wysłane z mojego m3 note przy użyciu Tapatalka

Baile Felix to miejscowosc dalej. Parki wodne, duzo ludzi. I tam wlasnie jest ta knajpka. Z głownej drogi 76 trzeba skrecic w Strada Zoilor i knajpa po przawej stronie. Polecam gulash, wersje drozsza - wolowa. Ale do wypocynku preferujemy spokojniejsze Baile 1 Mai...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
konrad_b

Znalazłem w necie go

Calea Beiușului, Băile Felix 417500, Rumunia

+40 746 222 750

46°59'34.60"N  21°58'50.68"E

Apollo to słaby camp nawet jak na warunki RO

57e5f5ddd00c8-camping-apollo-baile-felix

https://www.spottocamp.com/en/campsites/camping-apollo-baile-felix

wygląda to jak stary parking przerobiony na camp

tylko przelotowo jak ktoś chce zaliczyć kąpielisko Apollo, a boi sie stać na dzikusa 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lukers

Ten camping, na ktory jedziemy, jest w Baile 1 Mai. Nie ma swojej strony, jest na koncu miasteczka, pod lasem.

46.995346, 22.004349

Baile Felix to miejscowosc dalej. Parki wodne, duzo ludzi. I tam wlasnie jest ta knajpka. Z głownej drogi 76 trzeba skrecic w Strada Zoilor i knajpa po przawej stronie. Polecam gulash, wersje drozsza - wolowa. Ale do wypocynku preferujemy spokojniejsze Baile 1 Mai...

Hej jutro już wyjazd.

Kemping z basenem pod lasem namierzyłem, nie mogę namierzyć tej knajpki (ulicę znalazłem) chodzę ludzikiem w google maps i widzę że tam knajp więcej niż jedna :-) Pamiętasz nazwę tej knajpki?

ŁM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dayvid

Hej jutro już wyjazd.

Kemping z basenem pod lasem namierzyłem, nie mogę namierzyć tej knajpki (ulicę znalazłem) chodzę ludzikiem w google maps i widzę że tam knajp więcej niż jedna :-) Pamiętasz nazwę tej knajpki?

ŁM

Zaraz przejrze zdjecia i Ci przesle.. Kiedy i na jak dlugo planujecie tam byc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lukers

Przejazdem. Jutro ok 19 bedziemy na tym kempingu. Jak bedzie bardzo fajnie to zostaniemy do wtorku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dayvid

Hej jutro już wyjazd.

ŁM

Casa Romaneasca, Baile Felix. Narozna knajpa, trudno jej nie zauwazyc na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lukers

Ok. Wielkie dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dayvid

Przejazdem. Jutro ok 19 bedziemy na tym kempingu. Jak bedzie bardzo fajnie to zostaniemy do wtorku.

Tylko nie zrazajcie sie na poczatku toaleta. Trzeba szukac posrod narciarzy “normalnego” kibelka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lukers

Ok. Czesto korzystamy wylacznie z wc w przyczepie. Prysznice sa ok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dayvid

Ok. Czesto korzystamy wylacznie z wc w przyczepie. Prysznice sa ok?

Pod chmurka, przy basenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lukers

Bylem przy kempingu po 19 wczoraj. Lipa - jakby nieczynny zero ludu i dopiero cos sie tam rozkladalo. Pojechalem dalej i jestem po noclegu na autostradzie za miastem Dova. Droga do autostrady z Oradeii to istna masakra. Noc, gory, remonty drog (czasami ich kompletny brak tylko kamienie) Za chwile ruszamy i chyba najgorsze za nami. Hej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lukers

Bylem przy kempingu po 19 wczoraj. Lipa - jakby nieczynny zero ludu i dopiero cos sie tam rozkladalo. Pojechalem dalej i jestem po noclegu na autostradzie za miastem Dova. Droga do autostrady z Oradeii to istna masakra. Noc, gory, remonty drog (czasami ich kompletny brak tylko kamienie) Za chwile ruszamy i chyba najgorsze za nami. Hej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dayvid

To mam nadzieje, ze przed naszym jutrzejszym przyjazdem sie wyrobia ;)

Oczywiscie przekaze mezowi informacje.

Zostajecie w Rumunii czy inny kierunek w koncu wybraliscie?

Zapomnialam zapytac o najwazniejsza rzecz: woda w basenie byla?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi