Skocz do zawartości

Zakup nowej przyczepy kempingowej


mihoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale tu nie chodzi o panikowanie. W swojej przyczepie możesz robić co chcesz i jak chcesz. W nowej musi być zrobione zgodnie z instrukcją serwisową. Czyli tak jak fabryka. Nie ma miejsca na jakoś to będzie.

 

Przecież ja nie mówię, że to niemożliwe . Chodzi tylko o to, że dealer sam z siebie niczego nie zrobi i tyle. A jak przyjdzie klient i będzie chciał to oczywiście zrobią ale nie za darmo. Zresztą nawet zamawiając większe okno w fabryce to też dopłacamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o panikowanie. W swojej przyczepie możesz robić co chcesz i jak chcesz. W nowej musi być zrobione zgodnie z instrukcją serwisową. Czyli tak jak fabryka. Nie ma miejsca na jakoś to będzie.

 

Przecież ja nie mówię, że to niemożliwe . Chodzi tylko o to, że dealer sam z siebie niczego nie zrobi i tyle. A jak przyjdzie klient i będzie chciał to oczywiście zrobią ale nie za darmo. Zresztą nawet zamawiając większe okno w fabryce to też dopłacamy

 

D..a Jasiu mandolina :) U wielu znajomych w nowych sprzętach są nowe wiercenia, nowe przewody i ulepszanie często niedoskonałej szczególnie instalacji elektrycznej :) To normalna procedura. I prawie każdy zaproponuje wykonanie tego co chcesz, dołożenie markizy ( a nie klei jej się na klej), dołożenie bagażnika na rowery ( też się nie klei np. do ściany), dołożenie solara itd. irp. etc. 

Wszędzie dziury...same dziury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielpoz, montowales 3 dodatkowe okna? Nie miales 2 w standardzie? A moze dokladales w lazience? Mnie to bardzo korci tylko chyba nie wejdzie tam 40x40 a nie wiem czy sa mniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielpoz, montowales 3 dodatkowe okna? Nie miales 2 w standardzie? A moze dokladales w lazience? Mnie to bardzo korci tylko chyba nie wejdzie tam 40x40 a nie wiem czy sa mniejsze?

Już tłumacze :]

Były fabrycznie dwa okna dachowe: nad podkową 70x50 a nad francuzem 40x40

Teraz są trzy: nad podkową 90x60, nad francuzem 70x50 i w kiblu te małe 40x40

 

Musisz pomierzyć i ocenić czy wejdzie. Zakładam że kibel masz identyczny to tym samym wejdzie mini heki :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, a ten plastik na suficie, tam sie miejsci 40x40? I jeszcze ten uchwyt do sluchawki... dasz jakies zdjecie jak to u Ciebie wyglada?

Klimy nie montujesz? Bo teraz to juz chyba miejsca nie zostalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, a ten plastik na suficie, tam sie miejsci 40x40? I jeszcze ten uchwyt do sluchawki... dasz jakies zdjecie jak to u Ciebie wyglada?

Klimy nie montujesz? Bo teraz to juz chyba miejsca nie zostalo?

Ten panel sufitowy musi wyjechać i zostaje tylko ten z przodu przyczepy. Lampki musiałem przerobić, dorobić kawałek listwy itp. Dziś zrobię fotkę bo ciężko opisać.

 

Klimy nie planuje bo ja nigdzie za granice naszego kraju nie jadę. Swoja droga że ja głównie na dziko to sam rozumiesz. Jak mi się kiedyś odmieni to jest jeszcze miejsce nad kuchnią ewentualnie klima podłogowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.