Skocz do zawartości

Węgry Lipóti Termál Camping


Adam J

Rekomendowane odpowiedzi

A na poważnie, to dzięki za uwagi  :), wygląda na to, że faktycznie chyba warto zaplanować sobie małą objazdówkę. 

 

Pytanie mam jednak, jechać z wcześniejszą rezerwacją, czy nie ma takiej potrzeby? 

 

Nie ma potrzeby. We wszystkich kempach bez problemu powinieneś znaleźć miejsce. Nad Balatonem na kempach popularnych Balatontourist bywają problemy no ale tam się nie wybierasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu wybierając baseny przez 2 tyg. wolę wschód niż zachód Węgier. Ale żadne Hajdu, czy Bogacs, tam za dużo ludzi i za duża komercja.

Wschód jest zdecydowanie tańszy i bardziej klimatyczny. Jadąc na objazdówkę właściwie w niewielkiej odległości od siebise można znaleźć fajne campy z basenami

Jadę po 20.06 do GR z przyczepką przez Barwinek i chętnie przed Serbią zatrzymam się na 1-2 dni na sprawdzonym , niedrogim i nie zapchanym kempingu z termami najlepiej w cenie; jedziemy bez dzieci ; nasze wymagania to cisza , spokój i ciepły basen bez żadnej komercji  :smirk:  .

Pozdrowionka :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę po 20.06 do GR z przyczepką przez Barwinek i chętnie przed Serbią zatrzymam się na 1-2 dni na sprawdzonym , niedrogim i nie zapchanym kempingu z termami najlepiej w cenie; jedziemy bez dzieci ; nasze wymagania to cisza , spokój i ciepły basen bez żadnej komercji :smirk: .

Pozdrowionka :hej:

Kiskunmajsa

Pinezka

 

https://goo.gl/maps/dmXzKiXueAN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziękuję za uwagi i propozycję.

Podsumowując, poniżej wszystkie propozycje z wątku.

Jako, że jednak, aż takim włuczykijem nie jestem warto było by wybrać 2-3 kempingi obowiązkowe z poniższej listy, uwzględniając atrakcje dla dzieci 2 i 6 lat.

Kochamy komercję więc ciche (nudne) kempingi nie są dla nas, komary też. :)

 

Pomożecie wybrać TOP 3 z poniższej listy dla załogi będącej 1 raz na Węgrzech ?

 

PS. Przypominam tez o treści z 1 posta :) są chętni na dołączenie w tytułowym terminie?

post-24080-0-83092500-1496760549_thumb.png

post-24080-0-84801000-1496760569_thumb.png

post-24080-0-21107700-1496760599_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam jednak, jechać z wcześniejszą rezerwacją, czy nie ma takiej potrzeby?

 

nie ma potrzeby, ale nie przemieszczał bym się od Piątku popołudnia do Poniedziałku rana... Po za tym Sarvar ma jakoś późno rozpoczęcie doby , bo jak wcześniej chcesz wjechać to dopłata. lipot jest fajny, ale też mi się wydaje że 4 dni to max. Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to Polskie... Człek ma plany, marzenia, którymi się dzieli, a tu bach! 

Zniszczyć, stłamsić, przestraszyć, zniechęcić ...  :look:  :lol:

 

A na poważnie, to dzięki za uwagi  :), wygląda na to, że faktycznie chyba warto zaplanować sobie małą objazdówkę. 

 

Pytanie mam jednak, jechać z wcześniejszą rezerwacją, czy nie ma takiej potrzeby? 

 

Dokładnie tak samo sobie pomyślalem. Adam ja byłem w Lipot 12 dni. Było super. Dzieciaki ryczały jak trzeba było wracać...

Koniecznie zabierzcie rowery i jakiś ponton. Okolica super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo sobie pomyślalem. Adam ja byłem w Lipot 12 dni. Było super. Dzieciaki ryczały jak trzeba było wracać...

Koniecznie zabierzcie rowery i jakiś ponton. Okolica super...

generalnie nie widzę problemu, po to jest skorupa na haku, że jak zechcesz zmienić otoczenie, to zaczepiasz i nawet nie oglądasz się za siebie :) Ale przy basenowaniu fajnie jest zmienić. Atrakcje Sarvar różnią się od tych z lipot i dlatego warto zmienić. Mi np. baseny Sarvaru bardzo przypadły do gustu (sporą ilość atrakcji) , kemping bez rewelacji. Natomiast w Lipot dla przykładu masz ciepłą wodę w basenach co przy niepogodzie jest plusem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym teraz zrobił tak na Twoim miejscu. Pojechał do Lipot i tyle. Będąc na miejscu sam ocenisz jak jest, czy się Wam nie nudzi itp itd. Jak się znudzi to zapniesz cepę i pojedziesz gdzieś obok, a jak będzie się Wam na tyle podobało, że nie będzie się chciało Wam ruszać to sobie zostaniecie :) 
Odległości na Węgrzech są tak niewielkie, że nie ma sensu niczego planować nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię. Thx.

Zaznacz na mapie interesujące miejsca i na bieżąco modyfikuj plany, bo może okazać się że na wschód od Balatonu pogoda będzie zupełnie inna niż na zachodzie i trzeba będzie jechać w stronę słońca, kilka razy tak miałem z pogodą.

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.