Skocz do zawartości
jacek00

Węgry, Słowenia, Włochy, Węgry - wakacje 2017

Rekomendowane odpowiedzi

lbuster

Jacek,

świetna fotorelacja. My zrobiliśmy grubo ponad 4000km, ale też mieliśmy sporo wycieczek bez ogona.

Co do Grado, to pozwolisz, że dodam jedno zdjęcie (wycięte z filmiku). Jest to jego wybrzeże, które mnie bardzo urzekło. W załączeniu łuk, który miał kilkaset metrów i jadąc na rowerze nie było widać końca przez długi czas:

post-20089-0-29855300-1500933350_thumb.jpg

No i co najciekawsze to to, że do Grado można dojechać TAKĄ drogą.

Polecam także drogę rowerową z kempingu do Grado - bardzo przyjemne kilka kilometrów.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

No i co najciekawsze to to, że do Grado można dojechać TAKĄ drogą.

Ta droga była genialna. Kilka km przez samą wodę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cathay

4eacbd2dced6321442f96e1e51fbee0d.jpg

Jacek, co to był za smakołyk? Wygląda mi to na mięso zwierzęce lub rybie w cieście. Czy mam rację?

A może nawet ośmiorniczki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Dołączona grafika

Jacek, co to był za smakołyk? Wygląda mi to na mięso zwierzęce lub rybie w cieście. Czy mam rację?

A może nawet ośmiorniczki?

Kalmary, ale tak zrobione, że jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji takich jeść. Nie chodzi, że są w cieście ale o to jakie były miękkie i jak się rozpływały w ustach. Nie wiem od czego to zależy, czy surowiec świeży czy sposób obróbki ale efekt końcowy był bardzo dobry.

W ogóle ta knajpa była mega. Wszytko co tam zamówiliśmy było pyszne. A najlepsze, że chcieliśmy z niej wyjść bo klientów obsługiwała jedna panna, która nie dawała rady. Czekaliśmy dobre 15 minut aż do nas podejdzie. No ale warto było :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Krzysztof75

Dopiero teraz przeczytałem Twoją relację,byłem w Grado w tym samym terminie,tylko na Belvedere Pineta.Szkoda,bo można było wypić winko i pogadać,szczególnie,że tak jak chyba Ty w zeszłym,ja w tym roku szukam nowej przyczepy:) i chyba już się zdecydowałem:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Dopiero teraz przeczytałem Twoją relację,byłem w Grado w tym samym terminie,tylko na Belvedere Pineta.Szkoda,bo można było wypić winko i pogadać,szczególnie,że tak jak chyba Ty w zeszłym,ja w tym roku szukam nowej przyczepy:) i chyba już się zdecydowałem:)

To może w przyszłym roku się uda :-) Na co ciekawego się zdecydowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Krzysztof75

Dethleffs Nomad 510,w CC Kutno.Otworzyli oddział w W-wie,byłem w sobotę.Miałem ją wcześniej na "oku".:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Dethleffs Nomad 510,w CC Kutno.Otworzyli oddział w W-wie,byłem w sobotę.Miałem ją wcześniej na "oku".:)

Wiem, że otworzyli. Miałem nawet jechać na otwarcie ale zapomniałem. Muszę się wybrać :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi