Skocz do zawartości

Wysokość wiaduktów


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytanie może i banalne dla niektórych ale czy istnieje mapa lub jakiś   spis wysokości wiaduktów w Polsce?

Chodzi mi o drogi krajowe i wojewódzkie, nie chodzi mi o żadne nawigacje tylko jak wspomniałem spis takich wysokości

z nieuwzględnieniem numeru drogi i miejscowości gdzie taki wiadukt się znajduje.

Ja szukałem ale jakoś nie potrafię tego znaleźć, o ile coś takiego w ogóle istnieje :hmm:  i nie chodzi mi to o przejazd tylko autem ciężarowym

ale również przyczepą, czy kamperem który niejednokrotnie również ma sporą wysokość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tom tez kiedyś szukałem takiej mapy przy transporcie gabarytów i pamietam ze chyba Drukarnia kopernikus wydała taka mapę ale to było 2001 czy 2002 teraz już takiej nie widziałem. A tez szukałem

 

 

Rafał Wosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji internetowo elektronicznej nie widziałem :-)

Papier tak będę w domu postaram się odszukać ta mapę i sprawdzić dokładnie wydawnictwo

 

 

Rafał Wosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było coś takiego na papierze -wiem bo widziałem na własne oczy (jak jeździłem zestawami po lasach) to szef na bazie miał taką dużą mapę całej Polski z zaznaczonymi na niej chyba wszystkimi wiaduktami poniżej 4m wysokosci,i to nawet na drogach polnych (gdzie tory szły góra ). Niestety nie podam Tobie nazwy wydawnictwa ni nic więcej bo dawno to było -ale było ,to pewnie i można teraz znaleźć gdzieś coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki atlas jest przydatny tylko i wyłącznie poglądowo... Oznakowanie wiaduktów ma się tak do rzeczywistości jak: piiii piiii piiii (cenzura).

Przykłady? Proszę bardzo:

Zgierz- 3,6m, przechodzi 4,25m

Żagań- 3,7m, przechodzi 4,00m

Wrocław- 3,2m, przechodzi środkiem 4,00m!!!!

Baranów-Mroczeń - 3,5m, przechodzi 4,10

I tak dalej....

Żaden papier nie zastąpi praktyki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że nie... To akurat jest bardzo potrzebne ;). Sam mam artylerie atlasów Śląska, bo tam chyba najgorzej (Tom akurat tam sobie poradzi), ale rzeczywistość i tak weryfikuje to co naskrobane na mapie :D :D

A jak chcesz pewnych informacji, to jedź do Gliwic pod Opla, a tam szczegółowych informacji udzielą chłopcy co na Lohr'ach śmigają ;). Mają informacje poparte doświadczeniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wlanie Dominik dobrze napisał z tym oznakowaniem a rzeczywistością, generalnie prawie na każdej krajówce pod 3,7 przechodzi zestaw 4 metry.

No ale to już tak nasz rzeczywistość. Nie mnie jednak ja szukałem tego w necie ale nie w atlasach.

O dziękuje podaje do księgarni i zobaczę.  :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.