Skocz do zawartości

Jaka aplikacja na iPhone - poziomowanie kampera?


motorhomepl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z ciekawości dziś sprawdziłem tą apkę. W miarę precyzyjna :ok: Ale reklamy trochę denerwują i trwają nieco dłużej niż by się chciało.

7 zł to cena piwa, a programista będzie miał więcej czasu dla rodziny :) polecam wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Odkopujemy temat bo nowy sezon już w pełni i chcemy się podzielić doświadczeniami - zarówno własnymi, jak i klientów. :)

Jeśli chodzi o poziomowanie, to aplikacja TrumaApp okazała się strzałem w dziesiątkę. Używamy jej na codzień. Ale jest też kilka innych apek, bez których trudno byłoby nam podróżować. Zebraliśmy, naszym zdaniem najważniejsze, w krótkim artykule. Może komuś się przyda :) https://www.motorhome.pl/aplikacje-przydatne-podczas-podrozy-kamperem/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem apke od trumy, szczerze to taka sobie. Nie wiem czy wina telefonu czy samej apki, ale zależy gdzie położy się telefon, przy wejściu w drzwiach pokazuje tak 

70EA7BD1-F46D-4F90-8A33-047660FB52CD.thumb.png.f17180f7ec578702ec07eea12a2d81e5.png

Czyli w miare, na tym samym ustawieniu budy ale telefon na dyszlu pokazuje już tak

901CA17B-F7EF-441F-A6D7-4CAE71F0476A.thumb.png.2edd841276dd0c526d080fc37d782bcc.png

kiedy przy użyciu poziomicy i tu i tu pokazuje tak

2C104DA6-A048-44EB-BD79-53F5416EE040.thumb.jpeg.b3dad96245b58822940eed145e224bc6.jpeg

oczywiście chodzi o ustawienie przód tył a nie na boki. Chociaż przy bocznym apka też inaczej pokazuje zależnie od miejsca ułożenia telefonu. 

 

Jak dla mnie tylko poziomica

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacekzoo napisał:

Zainstalowałem apke od trumy, szczerze to taka sobie. Nie wiem czy wina telefonu czy samej apki, ale zależy gdzie położy się telefon, przy wejściu w drzwiach pokazuje tak 

 

Czyli w miare, na tym samym ustawieniu budy ale telefon na dyszlu pokazuje już tak

 

kiedy przy użyciu poziomicy i tu i tu pokazuje tak

 

oczywiście chodzi o ustawienie przód tył a nie na boki. Chociaż przy bocznym apka też inaczej pokazuje zależnie od miejsca ułożenia telefonu. 

 

Jak dla mnie tylko poziomica

Bo w apce trumy masz położyć telefon na podłodze, najlepiej na środku przyczepy tak jak pokazuje ta piłka, a nie na dyszlu. :D Telefon kładziesz głośnikiem skierowanym w stronę dyszla.  Do tego podaj wymiary, których ona potrzebuje. Ja używam tej apki i sprawdza się bardzo dobrze.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd na dyszlu brak poziomu jak w środku jest?

Wystarczy, że blacha na dyszlu nie będzie idealnie prosta i już będziesz mieć przekłamania.

 

Na logikę poziom powinien być nad osią i tam powinniśmy go sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziomuje przy pomocy małej czterdziestki i narazie się sprawdza, poziom jest w środku jak i na profilach przy deszlu

Wystarczy, że blacha na dyszlu nie będzie idealnie prosta i już będziesz mieć przekłamania.  
Na logikę poziom powinien być nad osią i tam powinniśmy go sprawdzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jacekzoo napisał:

Zainstalowałem apke od trumy, szczerze to taka sobie. Nie wiem czy wina telefonu czy samej apki, ale zależy gdzie położy się telefon, przy wejściu w drzwiach poka

Przy wejściu w drzwiach są duże szanse, że podłoga jest wygnieciona i ugięta i szczególnie na krótkiej poziomicy mogą być przekłamania. Chociaż ja tak samo jak Ty, tam i na dyszlu  sprawdzam poziom , tak jest po prostu wygodnie. Fakt moja poziomka jest trochę dłuższa, ale ja nie przykładam szczególnej uwagi do idealnego poziomu....szkoda na to życia:), byle głowa nie była niżej nóg na łóżku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawiłem poziom wg apki gdzie telefon leżał na dyszlu to  dziób był tak zadarty jak w motorówce. 

Zostaje przy starej metodzie, malutka poziomka widoczna na zdjęciu, na dyszlu albo w drzwiach i zawsze mam poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.