Skocz do zawartości

[foto relacja] Jedziecie z nami do Dalmacji?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 478
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gusia masz 100% racji. Ja nigdy wcześniej nie miałem takich kłopotów z parcelą. Ale to resort dla dzieciaków. Na Galebie połowa miejsc wolnych mimo dziesiątek nowych mobile homow.

A jeszcze pytanie? ponoć na Galebie zrobili jakieś centrum wellness z basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi ... widziałeś to? 

 

"NOVO - Kamp Galeb bo v letu 2017 dobil wellness center z notranjim in zunanjim bazenom s sladko vodo, savnami, masažami, fitnesom in prostorom za sončenje. Postavili bodo nove mobilne hišice, renovirali sanitarni objekt in deloma prenovili restavracijo. Na plaži bo urejen nov aquapark z napihljivimi igrali."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co dobre szybko się kończy. Np 10Gb internetu z tele2. Na szczęście to nie koniec naszych wakacji.

 

Zaton opuściliśmy wczoraj, tłok tam jak w markecie przed długim weekendem.

 

Gdzie jesteśmy?

post-8007-0-99535100-1497445027_thumb.jpg

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co dobre szybko się kończy. Np 10Gb internetu z tele2. Na szczęście to nie koniec naszych wakacji.

 

Zaton opuściliśmy wczoraj, tłok tam jak w markecie przed długim weekendem.

 

Gdzie jesteśmy?

Internet kupiłeś tam czy w Polsce coś kombinowałeś już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stacji w Cro czyli dla mnie blisko Zagrzebia. Jakieś 70kun za 10Gb, 90dni ważne. To tyle co doba na campingach. Teoretycznie za 2 dni koniec z roamingowe danych, ale nasi operatorzy jak zwykle wykombinowali jak nas oszukać. Poczytaj na necie. Czytajcie teraz nowe umowy podpisując abonament.. Będzie pewnie o tym głośno.

 

Teraz mam free WiFi, w portfelu czeka jeszcze kartą T-Mobile z 2016r, nowa 7 dni no limits. Pewnie przepadnie jej ważność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od rana było parno, duszno i gorąco. To co miało się wydarzyć czekało do wieczora. Burza lekka i przyjemna dopadła nas ok 20 i delikatnie schodziła otoczenie.

 

Camp Straško odwiedzamy 4 raz na 5 wyjazdów do Cro. Trwa remont łazienek najbliższych od basenów. Do lipca będzie po sprawie. Dzięki temu miejsca w tej części są nawet w 1 linii od morza.Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest info, przyszedł SMS. Od dziś koniec opłat w roamingu jeżeli chodzi o rozmowy i SMS. Mms to 9gr.

 

Od 7 pada a w zasadzie leje deszcz. Powoli ustaje. Leniwie kończymy śniadanie. ;)

Zgadza się. U mnie wszystko zrobili za darmo, i jeszcze mam pakiet netu jakiś. :wub:

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej sieci??

 

Plus Polkomtel też wysłał informacje i jak zawsze nic nie dają..

Stawki w roamingu od 15 czerwca 2017 roku będą kształtowały się w następujący sposób :

- cena za minutę wykonanego połączenia : 0,49zł/minutę
- cena za minutę odebranego połączenia : 0zł (limit 300 minut rocznie), 0,05zł (po przekroczeniu limitu)
- cena za wysłanie wiadomości SMS : 0,19zł
- cena za wysłanie wiadomości MMS : 0,40zł za każde rozpoczęte 100 kB, nie więcej niż 1zł
- cena za 1 mb danych internetowych : 0,19zł.

Szczegóły dotyczące tej regulacji można znaleźć pod tym linkiem :
http://www.plus.pl/a…zmianie-cennikow-czerwiec-2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.