Skocz do zawartości

[foto relacja] Jedziecie z nami do Dalmacji?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 478
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

HA!!!!!!!

Jak u nas było tak ciemno jak u Ciebie to było już 3:1

Oj geografia pewnie była dawno ;) więc masz lekkie usprawiedliwienie. Fotki z oświetlonymi stanowiskami do grillowania były z poprzedniej nocy. Ciemno zaczęło się robić w 2 połowie meczu.

 

Patrząc na mapę, to Dalmacja ma czas jak zachodnia granica Polski.

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj geografia pewnie była dawno

...

 

Patrząc na mapę, to Dalmacja ma czas jak zachodnia granica Polski.

Dzień dobry w nowym dniu. Piękny będzie.

.

Żaaaaarcik taki to był :)

No i zgadza się strefa z miejscem gdzie mieszkam, tyle że ja tu wyżej mam dzień dłuższy niż jest tam niżej.

Geografię lubiłem nawet bardzo i nadal się uczę :) ja zawsze ciekawy świata taki, z grubsza glob i zjawiska znam na pamięć lecz nie z autopsji.

Apropos, tego przedmiotu chyba już nie ma, prawda?

.

Edit. Rozwiń "zmiana turnusów" co masz na myśli bo na kampingach turnusowania chyba nie ma. Gusia pisała że do 16 czerwca Helmuty mają jakieś ferie, a jak inne nacje?

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzemy!!!

Z ognia to zupełnie inny smak, o niebo lepszy z Ożujsko Grejpf. Dobrze że aktualnie jestem najedzony, oblizywałbym się, ale już odliczam godziny do startu, mogę do tego czasu już nic nie jeść.

:yay:


Odojak

To kurczak czy prosiak?

O kurczaku to wiem "pileci".

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resztkami paliwa jedziemy dalej, Dalmacja?

 

Już drugi raz wzmianka o braku paliwa... czy są jakieś problemy na południu z paliwem??? 

My w zeszłym roku już doświadczyliśmy braku miejsc na kempingach pomimo kiepskiej pogody. Murter zapchany po bramy.

My z Chorwacji się wyleczyliśmy.. Grecja to jest to i będzie w tym roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliwa jest pod dostatkiem, jest chyba najdroższe z krajów po drodze, w Pl to mamy raj cenowy. Diesel ok 5.15 zł w Cro.

 

Paliwa prawie zabrakło mi 2 razy, raz przez dostawę na stacji na Mljecie i odpływajacy prom a drugi raz dziś kiedy nie patrzyłem na deskę a najbliższa stacja była 20km przed końcem baku. Zatankowalem prawie 70l do baku 60 czy tam 65l.

 

Paliwa brakuje nam, rodzicom 2 potworków, ale tankujemy kiedy się da ;) dziś właśnie zgasiłem silnik...

 

Ale, skoro to foto relacja to lecimy - kierunek Pag, camp Simuni, obczajka po 5 latach przerwy. Jemy tam mega kurczaka i najmniejsze lody w Cro, a to porcja po reklamacji ;) już miałem nie płacić i iść ale dzieci ...

 

Później plażowalismy w Poljanie, szybka kolacja i wieczór w naszym Zadarze, gdzie jemy najlepsze lody w Cro. O tym jednak jutro, gdyż właśnie umiera bateria w telefonie ;)Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, ze przed sezonem jest gorzej z miejscem niż w sezonie. 

 

Też jestem zdziwiony. Teściowie wyjechali 31.04 tu: https://www.camping-adriatic.com/pl/naturist-camping-bunculuka-baska

Dotarli 01.06 i się odbili. Brak miejsc  :look:  Są teraz na Polari, z trudem dociągnęli, po całym dniu jazdy i raczej się nie ruszą aż do końca wyjazdu (czyli do niedzieli  :] ) Tam też trochę połazili zanim coś znaleźli ale ponoć fajne miejsce  :hmm:

Ja myślę, że do obłożenie to i tak właśnie pokłosie ACSI

 

Dokładnie tak. Dzięki temu zapewniają sobie obłożenie przed i po sezonie. Lepiej mieć pełny kemping załóg po 20 euro/doba, niż kilkanaście po 50 euro/doba  :hmm:

My też w tym roku planujemy zaoszczędzić i karty już w domu. Zobaczymy ile da się urwać w II połowie sierpnia. Kilka kempingów już akceptuje ACSI od 19.08  :hmm:

Miejmy nadzieję, że tłoku nie będzie  :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdziwiony. Teściowie wyjechali 31.04 tu: https://www.camping-adriatic.com/pl/naturist-camping-bunculuka-baska

Dotarli 01.06 i się odbili. Brak miejsc  :look:  Są teraz na Polari, z trudem dociągnęli, po całym dniu jazdy i raczej się nie ruszą aż do końca wyjazdu (czyli do niedzieli  :] ) Tam też trochę połazili zanim coś znaleźli ale ponoć fajne miejsce  :hmm:

 

Kajetan to oni miesiąc jechali? ;)

 

Bunculuca jest kempingiem nietypowym ... 100% naturystyczny, tak samo jak Valkanela na Istrii. W dodatku bardzo modny i ceniony przez naturystów. Mało jest kempingów tego typu w Chorwacji i każdy z nich ma zawsze bardzo duże obłożenie od maja do września, zazwyczaj ma stałych corocznych gości, którzy właśnie klepią sobie miejsca już na następny rok.

Skoro teściom na takim kempingu nie zależało mogli zostać, na którymś z pozostałych na Krku a nawet w samej Basce, odzipnąć i dopiero lecieć na Istrię. 

 

My jak w tamtym roku zjechaliśmy na Krk 3 lipca to było wręcz pustawo, dopiero po 10 zaczęło przybywać ludzi.

 

Resorty mogą być zapchane wiadomo, korzystniejsza cena więc emeryci walą, helmuty mają też teraz 10 dni wolnego więc z dziećmi pojechali plus pozostali co mają dzieciaczki w wieku nieszkolnym też korzystają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, dzięki za te wakacje w CRO, obawiam się że odpuścimy ten kierunek. Bezpiecznego powrotu. :)

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, dzięki za te wakacje w CRO, obawiam się że odpuścimy ten kierunek. Bezpiecznego powrotu. :)Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Nie jest tak tragicznie. Odwiedziliśmy dziś park soline w Drage, połowa obozu wolna.

 

Na Kozaricy kilka miejsc w 2 linii od morza a na Oaza mira jedna wolna parcela na zatokę ale murek 2m spadek w dół lub z8 parceli w cieniu ale bez widoku.

 

Zatok dalej prawie pełen, czuję jakbym stał w centrum Warszawy, gwarno, głośno i tłoczno. Ten Camping stracił w naszych oczach po tych 4 dniach w tłoku.

 

Pakujemy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.