Skocz do zawartości

[foto relacja] Jedziecie z nami do Dalmacji?


Rekomendowane odpowiedzi

Uwierz, zobacz datę   :)

 

Ty chciałeś miejsce gdzieś konkretnie? Nad samym morzem czy wszystko jedno gdzie?

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 478
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Potwierdza się to co było do przewidzenia : w Chorwacji ceny idą w górę , kempingi zapchane i jak tu wypoczywać :pad: ; rezerwacja też niewiele da bo ja dziękuję za taki tłok . Zawsze jezdziliśmy do Chorwacji w sezonie bez rezerwacji na 2 - 3 kempingi było super ; po kilkunastu Chorwackich wojażach  w tym roku zmieniamy kierunek na Grecję ;  pod koniec czerwca  damy znać co tam w Grecji słychać :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chciałeś miejsce gdzieś konkretnie? Nad samym morzem czy wszystko jedno gdzie?

 

Z tego co wyczytałem przed próbą rezerwacji to na Marinie są dwa rodzaje parcel. Powiedzmy większe i mniejsze. Tych mniejszych jest przewaga. Chciałem właśnie tą mniejszą bo są tańsze, jednak w ostateczności nie pogardziłbym i tą większą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co z miejscami pod koniec campingu. Za mobile homami, których przybyło że 2 razy w 2 lata jest miejsce nieparcelowane gdzie stoi do 10 rodzin a zmieściłoby się ze 100. Są słupki z wodą i prądem. Pytanie czy ktoś tego nie wykupił tak jak miejsc pod domki. Szczerze to wolałbym tam stać, gdyby nie to, że trafiła nam się parcela przy nowych łazienkach z ogródkiem gdzie można zrywać zioła a także stoimy na końcu ślepej uliczki i dzieciaki są bezpieczne, nic tu nie jeździ.

 

Recepcja tych miejsc nie proponuje. Nie chodzi o kasę mam acsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z kartą ACSI przy takim obłożeniu ? nie krzywią się na recepcji ?

Chyba nie mogą, w końcu wiążą ich umowy. Ja myślę, że do obłożenie to i tak właśnie pokłosie ACSI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Acsi to mają w zasadach, że nie działa w 1 lini od morza. Aktualnie w Cro to prawie każdy ma tą kartę w ręce. Po co płacić tu ponad 50E jak można 19... Nikt się nie krzywi. Nowy basen czynny jeden, woda zimna. Dwa następne juz prawie gotowe, na dniach powinno ruszyć 80% wodnych atrakcji.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za info , to będzie mój pierwszy wyjazd z kartą ACSI, a na praceli przy morzu mi nie zależy ...

 

na chwilę obecna jak się nic nie zmieni to chcemy na tydzień zawitać na STRASKO a na drugi tydzień rozważam ZATON, KOZARICA, SLANICA, SOLARIS

 

jakby ktoś miał jakąś sugestię na jakiś inny kamp w tych okolicach to chętnie rozważę :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytałem już na forum o dojeździe, myślę że jak będziemy już w okolicy to zadzwonię i zapytam o miejsce żeby się tam niepchać w ciemno z przyczepą , Murter mi pasuje bo ostatni raz byłem tam naście lat temu i bardzo mi się  podobało :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.