Skocz do zawartości

[foto relacja] Jedziecie z nami do Dalmacji?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Kemping dzieli się jakby na dwie części - na prawo i lewo od recepcji. Lewa strona jest bardziej płaska i wjazdy na parcele są łatwiejsze. Jest obłożona w 70%. My stoimy na prawo od recepcji gdzie wjazd na parcele jest dużo trudniejszy ale obłożenie maks 50%. Ale od soboty jest dużo rezerwacji bo robiłem rezerwacje dla znajomych stad wiem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 478
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na pewno do niedzieli - później zobaczymy.
Widok z naszej parceli:
60c6c245dd16f30b3dc02dc3175ad5ad.heic

Wiem, ze parcela na przeciw nas będzie wolna do niedzieli do soboty. Za nami tez jest wolna. Coś na pewno znajdziesz - może się uda wypić wspólne piwko :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... już przebieram nogami a tu jeszcze trzeba spróbować popracować dziś i jutro :D 

Orientujesz się może czy jak zrobię rezerwację przez stronę to postawią mnie na konkretną parcele czy na miejscu będę miał wybór (o ile będą inne wolne)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię zdjęcia mapy kempingu i wkleję za chwile. Myśle ze jak wyślesz maila z zapytaniem o konkretna parcele to odpiszą czy jest wolna, do kiedy etc. Wybierz coś z mapy a ja Ci się dowiem czy jest wolne. Na jak długo planujecie tu przyjechać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wygląda to tak, że byłem na tym campingu min 3 razy na wycieczce i dopiero w 2018r udało się dotrzeć z budką i przenocować. Przeważnie było dużo wolnych parceli, wręcz było pusto. W 2018r jest chyba największe obłożenie, patrząc jednak po fotkach i po tym co widziałem tam jakieś 12 dni temu ;( to dalej można spokojnie jechać w ciemno. To rozległy camp, nie wszystkie parcele mają wodę. Ja po użyciu węża 45m zatankowałem wodę z kranu przy boisku do piłki plażowej, nawet miał szybkozłączkę. Mając 20-30m zatankujesz wodę z kranu od sąsiada itd.

Tomek spokojnie. Teraz czas zacznie tak szybko lecieć, że zaraz znowu będziesz w pracy :). Jak nie możesz wytrzymać to trzaśnij drzwiami i zobacz co się stanie :)

 

18 minut temu, bw81 napisał:

Na pewno do niedzieli - później zobaczymy.
Widok z naszej parceli:
60c6c245dd16f30b3dc02dc3175ad5ad.heic

Wiem, ze parcela na przeciw nas będzie wolna do niedzieli do soboty. Za nami tez jest wolna. Coś na pewno znajdziesz - może się uda wypić wspólne piwko :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Twoja lub sąsiednia parcela była u mnie numerem dwa, jednak numer jeden był wolny i stanęliśmy przy boisku do piłki plażowej.

Jakoś tak pusto przed Tobą, namiotów brak... plaża pusta. Wieje dalej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26c56a01bea56751b0d1791019cb798e.heic

 

Niebieskie maja wodę, prąd i kanalizacje.

Zielone tylko prąd.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Boisko jest w tej drugiej części gdzie jest bardziej płasko?.
Jak przyjechaliśmy to wiało makabrycznie.
Wczoraj pierwszy raz otwarłem markizę.
Kamp powoli się zapełnia. Robiłem rezerwacje dla znajomych - od 30 czerwca większość od strony morza zarezerwowana do połowy sierpnia.
Polubiliśmy ten Kamp - ma w sobie trochę dzikości a przy okazji oferuje całkiem przyzwoity standard za rozsądne pieniądze.
Przypuszczam, ze Prapratno jest jeszcze lepsze ale nie wiem czy chce mi się jechać dodatkowe 300 km na pare dni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich. Odezwą się to fajnie, jak nie to jadę w ciemno. Nie muszę mieć bezpośrednio przy morzu więc liczę na to że coś się znajdzie. Trudności w parkowaniu akurat lubię więc część tarasowa gdzie jest więcej niebieskich miejsc zdecydowanie bardziej mi odpowiada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stałem na 294 :), pewnie tam wiatr łeb urywał.

Odnośnie Prapratno - odległość to 243km. Natomiast to zupełnie inny camping, inna plaża, brak miasteczka, inny klimat. Camperem jakbym tam pojechał to zniósłbym jajo po 48H. Natomiast mając samochód na miejscu to przez 14 dni można zwiedzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pojawił się w ciągu kilku tygodni od powrotu z pierwszego wyjazdu do CRO. Nie wyobrażam sobie wczasów bez niego. Camp Adriatic to idealny przykład miejsca, gdzie owszem uda się wjechać ale już nie wszędzie.. bez tej zabawki. Najciekawsze parcele będą tylko dla tych z moverem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjechałem tam gdzie chciałem ale ile mnie to kosztowało czasu i stresu to...już przygotowuje szanowna małżonkę na drobny wydatek do przyczepy ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy wszędzie w Chorwacji trzeba minimum  40 euro za dobę 2+2 w wysokim sezonie (patrzyłem na cenniki na campach które teraz podaliście)? Troch po Grecji ceny mnie zaskakują.......

Edytowane przez Tomiy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.