Skocz do zawartości

[foto relacja] Jedziecie z nami do Dalmacji?


Rekomendowane odpowiedzi

Camp San marino jest dla prawdziwych twardzieli. Po pierwsze, wszędzie jest piasek, my mamy przed sobą alejke z kostki brukowej tylko dzięki temu nie zakopalismy sie w piasku. Obsługa w recepcji sceptycznie mówiła o naszym zestawie w tym piasku, informując, że pomoc będzie kosztować ok 100kun. Ucieszyłem się bo to tylko 60zł. Dodało mi to skrzydeł.

Po drugie, cienia tu mało, wiatru też. Aktualnie po obiedzie siedzimy w klimatyzowanej 24h przyczepie w 25C. Na dworze ok 33C, w wodzie rano ok 27 C, teraz przy brzegu gdzie woda ma 5-20 cm na pierwszych 70m temp jest bliska 40C i woda jest nieprzyjemne gorąca jak wraca się z chłodniejszej głębszej.

Po 3 camp jest przy publicznej plaży, otwarty na miasteczko 24h bez mobilnych ochroniarzy. Nikt nie pilnuje porządku i bezpieczeństwa. My siedzimy jak przy aleji spacerowej w Międzyzdrojach. 

Dużo tu rodaków, plaża najbardziej przypomina Bałtycką, tylko 3 razy cieplej jest. Na plaży nie ma parawaningu. Jest prawie pusto.

Po 4 są tu obozowiska rodzinne Niemców na całe wakacje, po 2-5 przyczep, z zadaszeniem, ogrodzeniem itd. Generalnie nie są cicho i traktują camping jako własność. Na placu zabaw chcieli moją Anie zrzucić, chamski letni podryw. Tata czuwał, za minutę siedzieli w przyczepach z głową pod kołdrą.

Po 6 moja i nie tylko klima chodzi nonstop.

Camp ma kilka zalet - Acsi, woda bezpieczna, prąd jak już działa to gęsty. Musiałem dziś prosić o zmianę skrzynki, sąsiad ma kuchnię, która wywala cały słupek 2x 40A (C).

Woda na większości parceli, ja mam węży 100m a wystarczy 10m

Z dodatkowych atrakcji to oglądanie upalania sprzęgła w camperach pchanych przez 10chłopa.

Upał!

Kilka fotek.
Za 5 godzin mecz.e62d589edaf14a15ab324ac024796c38.jpg0ac7ed63e44dd475662803307c6e82db.jpg5e39b481d5243ff62b1ec1dafe94b3f5.jpg13501296b3f94a20aa070c666e889dd0.jpgca44aaf70e683c9d17db21087c70f1d3.jpgcd7c3ed2f776382b2f72ba8fc3ac752c.jpg

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 478
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Weź smartłocza albo smyrfona z apką do liczenia kroków, przejdź się i z ręką na sercu odpowiedz ile kroków by się tam dostać zrobiłeś;-)

A jak by Ci się nie chciało to powiem tak: nie dasz rady...

I włala - to ile tych kroków i ile ten łoterpark kosztuje??

Bo moje dziewczynki złapały bakcyla zjeżdżalniowego już niestety i to dla mnie istotna informacja...:-(

Aha - no i zgubiłeś "po piąte" - co chciałeś przed nami ukryć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka minimalna szansa, że ruszę się tam, szczególnie, że nie widziałem ani jednego korzystajacego.

Kroków nie policzę, bo takie odległości tylko na hulajnodze. Rowery w tym roku to dla nas zbędne kilogramy. Mamy 4 hulajnogi.

Jak znam Chorwatów to bez 15kun się nie zjedzie.

Dziś uzupełniłem gaz, lodówka przez słaby prąd na Prapratnie i burze wypaliła mi 5kg butle. Brakło w kolejce na prom.

Miałem zapasową 2kg, dała radę. Dziś pierwsza napotkana stacja i po ustaleniu za 2 godziny butla 5kg  pełna. Oczywiście tylko lewizna, płatna gotówką.

Mecz udało nam się obejrzeć, zagrać jeszcze 20 minut na boisku  i przyszła burza. Szybka na 15minut, teraz kilka dni ma być chłodniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak już się przyznałeś, że masz hulajnogi (moje dziewczynki jeszcze niedawno mówiły: "hujanogi";-), to jeszcze sprawdź jakie to zabiegi i za jaką cenę robią w spa-łelnes i jakie sauny mają, bo mnie małżonka molestuje...;-)

Ale skoro tam tak gorąco i bezwietrznie to sauna będzie w przyczepie, bo klimy nie mamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów mi jeszcze że mam sprawdzić ceny w warzywniaku bo mam z gościem konflikt ;) i omijam z daleka.

Ogółem jakby ktoś pytał to nie polecam tego campingu. Nie ma tu klimatu Cro, w łazienkach nie jest za czysto, a obcych tu więcej niż mieszkańców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, maarec napisał:

Ogółem jakby ktoś pytał to nie polecam tego campingu. Nie ma tu klimatu Cro, w łazienkach nie jest za czysto, a obcych tu więcej niż mieszkańców.

OK - nie było tematu!!;-)

Nie no mojej małej-żonce zaświeciły się oczy na zjeżdżalnię dla dzieci i łelnes dla niej, ale jak nie ma "klimatu" to dla mnie wystarczy...

Choć może zaglądnę tam w drodze powrotnej z południa w przyszłym roku w ramach zmiany klimatu właśnie i zadowolenia trzech bab - bo trzy niezadowolone baby w samochodzie i przyczepie to katastrofa...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - dostarczyłeś mi kolejny powód do NIE pojechania jednak tam;-)

Choć jak można nie skorzystać z takiej zachęty, żeby zrobić ciału detox i dostarczyć mu śródziemnomorskiej energii...;-)

Zwłaszcza jak masuje Diego Dalla Palma;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.