Skocz do zawartości

Przystanek Woodstock z Malwiną


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciekawe tylko czy PISiory nie zablokują w tym roku Festiwalu dla zemsty na Owsiaku :(http://m.eskarock.pl/eska_rock_news/woodstock_2017_zagrozony_szef_mswia_w_tym_roku_opinia_bedzie_negatywna/142868

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy mógłby ktoś udostępnić/przybliżyć ceny pobytu z przyczepą na ToiCamp na Woodstocku?

Czyli ile za przyczepę, osobę dorosłą, dziecko do 4 lat, podłączenie do prądu, możliwość rozstawienia przedsionka (o ile w ogóle można).

Ceny od czwartku (przyjazd) do niedzieli (wyjazd).

 

Myślimy nad wyjazdem rodziną w przyszłym roku, ale nigdzie już cen nie ma, a podobno w 2016 i 2017 były te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś udostępnić/przybliżyć ceny pobytu z przyczepą na ToiCamp na Woodstocku?

Czyli ile za przyczepę, osobę dorosłą, dziecko do 4 lat, podłączenie do prądu, możliwość rozstawienia przedsionka (o ile w ogóle można).

Ceny od czwartku (przyjazd) do niedzieli (wyjazd).

 

Myślimy nad wyjazdem rodziną w przyszłym roku, ale nigdzie już cen nie ma, a podobno w 2016 i 2017 były te same.

Mój Zbyszek patrzył, chyba za pobyt od środy do niedzieli wyszło ponad 800zl, 2xdorosly, dzieci 3 i 8, auto i ogon, także masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą informacje z Gazety Lubuskiej też znalazłem ale brakuje tam informacji o koszcie przyczepy, przedsionka i podłączenia do pradu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czwartku do niedzieli za budę auto i 4 osoby prawie 8 stówek. 

Czym krótszy pobyt tym ceny za dobę wyższe. Np. za pojedynczą osobę (jakby ktoś chciał przekimać dodatkowo u Ciebie), to za dwie doby 130 zł, a za jedna dobę 100 zł.

Ceny kosmiczne, lecz taki jest rynek. Jest potężny popyt, a bardzo ograniczona podaż, więc ceny można dowalić. W połowie lipca już były skończone zapisy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odkopie temat, @malwa89 pojechaliście zestawem na festiwal?, może doradzisz cosik, planuję w tym roku spełnić kolejne marzenie "z młodości" i zawitać na ów festiwalu, z "bagażem swojego życia" (żona, dwójka dzieci 4 i 6lat, kamper).

W dniu 26.05.2017 o 23:39, maciejkos napisał:

Karawaningowy woodstock fajna sprawa. Ja ogólnie chętnie bym się wybrał.

...

Obawiam się że odzew na forum może być niestety niewielki ze względu na zamiłowanie do innego rodzaju..muzyki

Może w tym roku??

a zobacz Maciuś, jednak nawet ja się tam wybieram??

W dniu 28.05.2017 o 00:23, pajel napisał:

sporo kasy też się zostawi na tym polu. byłem 2 razy na toi toi, nie ma tam klimatu i zapachu siana..

 od dłuższego czasu wjeżdżam lasem  i jet okej ;)

-można prosić o więcej informacji?

W dniu 7.06.2017 o 21:16, lbuster napisał:

 

maciejkos, uderz w stół, a ...

 

Wierz mi, że wśród tak dużej populacji znajdzie się sporo osób lubiących inną muzykę. Ja już się zastanawiam, co z dzieciakami, przyczepa czy namiot, urlop teoretycznie mam zaplanowany w tym terminie. Jedyny problem to kondycja nie ta co kiedyś - chyba bym musiał z krzesełkiem chodzić, by móc odpocząć :(

albo nie że inną, a po prostu różne ?, jedziemy @lbuster w tym roku? (krzesełko mam, do japonek mnie nie przekonasz??)?

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, polo63 napisał:

Odkopie temat, @malwa89 pojechaliście zestawem na festiwal?, może doradzisz cosik, planuję w tym roku spełnić kolejne marzenie "z młodości" i zawitać na ów festiwalu, z "bagażem swojego życia" (żona, dwójka dzieci 4 i 6lat, kamper).

Może w tym roku??

a zobacz Maciuś, jednak nawet ja się tam wybieram??

-można prosić o więcej informacji?

albo nie że inną, a po prostu różne ?, jedziemy @lbuster w tym roku? (krzesełko mam, do japonek mnie nie przekonasz??)?

Jak mam być szczery też bym się przejechał, a moja córka byłaby w siódmym niebie, można się dołączyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, peja76 napisał:

Jak mam być szczery też bym się przejechał, a moja córka byłaby w siódmym niebie, można się dołączyć:)

Prowadź o Panie?, tylko mój Pimperek mało terenowym jest (miej to na uwadze obierając miejsce postoju)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polo63 napisał:

Prowadź o Panie?, tylko mój Pimperek mało terenowym jest (miej to na uwadze obierając miejsce postoju)?

 Mam 4x4, blokadę mostów i zawszę linkę na pace:D:D:D, damy radę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.