Skocz do zawartości

Kemping Łęg nad jeziorem Czorsztyńskim


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Kajtek za info. Pojadę 4.07. zobaczymy co i jak. Potem jak mówiłem kierunek Bieszczady. Niestety tam tylko CYPEL w Polańczyku. 

Echhhhh zobaczymy. Dobrze mieć domek na plecach, paliwo tanieje można się więcej pokręcić. 

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na szlaku.  :biwak:

Ps. A może ktoś wie na temat tego pola http://www.przystanwodna.pl

 

Byłem ale w zeszłym roku, teren trochę zalewowy więc nie wiem jak wygląda w tym sezonie. Nie polecam przystani jako miejsca na camping. Jedyny plus tego miejsca to jest widok i dostęp do zalewu czyli to czego nie ma na łęgu. Reszta same minusy, kamienie, krzaczory, śmieci i na weekend dużo tubylców na browara. W ogóle jak dla mnie, tam nie ma klimatu na pobyt. To jest takie miejsce gdzie okoliczni przyjeżdżają w niedziele na piwo, posiedzieć i do domu. Łęg zdecydowanie lepszy tylko nie brać prądu i daleko sobie odjechać. Jeszcze możesz pojechać do mizernej na yacht club ale tam wygód nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ogólnie wrażenie z pobytu jest pozytywne. Właściciel bardzo fajny, stara sie rozwijać infrastrukturę jak może. W trakcie naszego pobytu zainstalował nowiutki kontener z kiblekami i umywalkami mniej więcej pośrodku kempingu. Prąd jest w planach. Przyłącza mają byc co ok 80 m, ponoć jeszcze w tym roku. 

Z minusów - słaby dostęp do rzeki, a do jeziora to juz wcale. Trzeba dostać sie rzeką albo przebijać stara drogą przez krzaczory. Z kajakiem jeździliśmy dookoła przez las, samochodem :) Prysznice cała dobę z gorąca wodą ale tylko koło recepcji, co tych mniej niezależnych zmusza do wycieczek przez cały kemping  :niewiem:

Potencjał jest duży i za kilka lat pewnie będzie to super miejscówka. Ale na razie nadrabia lokalizacją i cenami - 90 zł za weekend (wjad na kemping w piątek o 9.00, wyjazd o 18.45 w niedzielę - żadnych dopłat  :ok: ) Polecam ale dla tych, którzy mają przygotowane budki luba kampery pod niezależność od mediów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem wróciłem z weekendowego wypadu na Łęg. Bardzo fajne miejsce, polecam. Pojawiamy się tam już od kilku lat średnio 2-3 razy w sezonie ale tylko weekendowo. A przy okazji trzeba uważać przy wyjeżdżaniu z campingu na drogę bo moment nieuwagi może się skończyć jak na obrazku.

post-21354-0-85622700-1498481487_thumb.jpg

post-21354-0-91781200-1498481625_thumb.jpg

Edytowane przez oczki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem wróciłem z weekendowego wypadu na Łęg. Bardzo fajne miejsce, polecam. Pojawiamy się tam już od kilku lat średnio 2-3 razy w sezonie ale tylko weekendowo

 

I nie zauważyłeś zestawu z flagą Forum ??   :hmm:  :hmm:  :]  :]  :]

 

 

. A przy okazji trzeba uważać przy wyjeżdżaniu z campingu na drogę bo moment nieuwagi może się skończyć jak na obrazku.

 

Gość nie zapiał porządnie zaczepu. Zresztą cła buda była technicznie wątpliwa. Szkoda, że nie zrobiłeś foty, jak go po kolei szarpaliśmy terenówkami  :hehe:  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wyjeżdżał na drogę i auto było na prostym a buda na skosie, to wtedy mu zeskoczył źle zapięty zaczep, buda pojechała do tyłu i wjechała w krzaki. Jakim cudem nie zahaczyła o bramę ???? Zniszczeń żadnych na szczęście. Jednak fakt, że nie zadziałał żaden hamulec ani linka zabezpieczająca i buda poszła w długą, świadczy o jej stanie. Buda pożyczona od znajomego..... Zapięli na hak pojechali dalej, do HU......   :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek z kempingu i okolicy

 

post-9355-0-93142400-1498501340_thumb.jpgpost-9355-0-28971300-1498501351_thumb.jpgpost-9355-0-10812600-1498501362_thumb.jpgpost-9355-0-32158600-1498501372_thumb.jpgpost-9355-0-53844500-1498501391_thumb.jpgpost-9355-0-41223200-1498501403_thumb.jpgpost-9355-0-91903300-1498501434_thumb.jpgpost-9355-0-90934400-1498501455_thumb.jpgpost-9355-0-54414900-1498501466_thumb.jpg


Jak jechała do tyłu to raczej hamulec tu nie pomoże.

 

Najazdowy nic. Ale linka zabezpieczająca powinna zaciągnąć ręczny. A w nowszych budkach, jak zaciągnie się ręczny, a budka zacznie się cofać, to jeszcze bardziej się on zaciąga, niejako automatycznie. Przynajmniej ja tak mam  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Dzięki pozyczonemu od właściciela przedluzaczowi. Ok 70 M. Na jednym gnieździe wisiały dwie budy. O czajniku można zapomnieć. Zresztą jest ogólny zakaz czajników.Na recepcji jest punkt gotowania wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynam odliczać do wyjazdu. Za tydzień we wtorek powinienem pojawić się na kempie. Mam 100 metrów kabelka więc będzie możliwość pokombinowania z miejscem. Żeby tylko pogoda nie zrobiła psikusa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Czyli kosmos .

Pytanie tylko ile będzie V po 100 m tego kabla.

 

Ledy świecą, woda płynie i terma działa. Lodówki lepiej nie włączać, niech idzie na gazie  :P  :P  :P  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.