Skocz do zawartości

Kemping Łęg nad jeziorem Czorsztyńskim


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanko. Czy ktoś tam ostatnio był i poleca lub kategorycznie odradza...

Wskazał mi tą miejscówkę kolega jako potencjalną bazę wypadową z Krakowa na tzw. łika...

Proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na tym polu - http://www.frydman.pl/

... odbyło się kiedyś (lipiec 2010) spotkanko pod roboczą nazwą - Urodziny Rysiaczka. Oj działo się wtedy. To jeden z naszych najpiękniejszych wyjazdów. Może nie ma zbyt wiele informacji o kempingu ale znajdziesz pewnie dla siebie kilka informacji , gdzie można uderzyć na wypad. 

http://forum.karawaning.pl/topic/5459-realacja-z-pienin/?hl=urodziny rysiaczka

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym sezonie. Polecam. Bardzo duży kemping, możliwe, że największy w Polsce. Kemping w lesie, wykoszone "wnęki" gdzie można sobie wjechać, fajnie się rozstawić, palić ognisko itp. Polecam zrezygnować z prądu i wtedy można jechać dalej pod koniec kempingu. Generalnie był problem z toaletami bo było za mało i były tylko na początku kempingu gdzie musiałem drałować chyba z 300 metrów. Ponoć w tym roku mają być jakieś nowe toalety na środku kempingu. Jak dla mnie największym minusem jest to, że nie ma dostępu do zalewu czorsztyński. Precyzyjnie jest to kemping nad Białką która za ok. 300m. wpada do zalewu. 

Edytowane przez grzeniu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny kemping, bardzo dużo miejsca, są miejscówki nad samą rzeką:) rewelacja. W tym roku mają być dodatkowe toalety, prąd na większości terenu i ciepła woda non stop. Pewnie w tym roku znów się tam wybiorę na kilka dni...warto :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Czy ktoś już był na tym kempingu w ostatnim czasie? Kibelki nowe  powstały?

Ile trzeba przedłużacza aby spokojnie rozłożyć się w ustronnym miejscu tak aby nasz psiak nikomu nie przeszkadzał. 

Pozdrawiam i proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jeszcze tydzień do urlopu. Może się tam wybierzemy. Potem kierunek Bieszczady. 

Jak będziesz ,daj znać jak to wygląda - wybieram się na urlop w te rejony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem w Łęgu ale wybieram się w przyszłym tygodniu. Wygląda na fajną miejscówkę

 

No to będą mieli najazd  :miga:  My za 1/2 h własnie tam wyjeżdżamy na weekend  :lol2:  :lol2:

 

Postaram się wrzucić foty, jak wrócę  :ok:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na gorąco.

 

Przede wszystkim to raczej pole namiotowe A nie kemping. Przyłączy bardzo mało i z napisem mac 300 w. Sanitariaty jedne koło recepcji. Wieczorem ludzie zjeżdżają samochodami myć się. Tam też są kibelki. Dziś stawiają nowy kontener ale tam mają być tylko kibelki i umywalki. Wiele urokliwych zakątków ale trudno bude ustawić. Wokół przyłączy dużo placu ale stoją budy jedną koło drugiej. Na weekend ok ale na dłużej nie bardzo. Ścieżek rowerowych brak.Byliyśmy w sklepie trzeba jechać rowerem główną drogą i być wyprzedzanym przez wielkie ciężarówki z pobliskiej żwirowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kajtek za info. Pojadę 4.07. zobaczymy co i jak. Potem jak mówiłem kierunek Bieszczady. Niestety tam tylko CYPEL w Polańczyku. 

Echhhhh zobaczymy. Dobrze mieć domek na plecach, paliwo tanieje można się więcej pokręcić. 

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na szlaku.  :biwak:

Ps. A może ktoś wie na temat tego pola http://www.przystanwodna.pl

Edytowane przez pastuch75 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.