Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w zakupie 1 przyczepy


S&A

Rekomendowane odpowiedzi

 

Aga, dzięki za propozycję, fajna i kompletna ta wasza przyczepa, ale nie nasz budżet :-(

 

 

Wiem, że budżet macie mniejszy, dlatego wcale nie chciałam sprzedać Wam naszej :). Zaproszenie jest zupełnie niezobowiązujące i aktualne nadal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra, ok kumam wszystkie wskazówki, choć ta przyczepka to faworyt mojej żony  (o ile oględziny pójdą ok)

 

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-sprite-super-lekka-4-os-1993-i6755902512.html#thumb/7 - pomimo tego że to angielka - musisz zasmucić żonę. Cepka ma przegnity tylny lewy narożnik (drzwi/kuchnia) zobacz jak wygląda już tapeta)

 

ale znów podczas wertowania netu doszukałem się jeszcze takich, czekamy na opinie:

http://allegro.pl/przyczepa-knaus-czysta-sucha-dobra-cena-i6825671634.html#thumb/8 - nie wszystkie foty mi się ładują, nie wiem czemu. Knaus posiada jakieś dziwne wstawki w przednich dolnych narożnikach, nie jest to fabryczne. Pewnie któraś coś skrywa, w łazience na narożniku dziwnie rozchodząca się tapeta z brudem/grzybem?? Trzeba luknąć. Cena dość niska jak za taką cepkę w tym roczniku, nie chce mi się wierzyć że jest 100% sucha lub nie ma innego defektu.

http://allegro.pl/hobby-classic-400-1992-bedlno-k-kutna-i6815535926.html#imglayer - jak już pisano, nie jest to model 400 ale DMC może takie być w tym roczniku. Jak w każdej Hobby ( bo zdjęcia małe) trzeba sprawdzić całą przednią ścianę oraz wszystkie narożniki podłogi. Bardzo lubią tam gnić. Foty słabe więc nic nie widać ale sprzedawca ma opinie jakie ma na forum i w śród Łodziaków ciężko znaleźćkogoś komu chce się jechać cokolwiek oglądać w Bedlnie, w 99% nie ma po co jechać. 

https://www.otomoto.pl/oferta/chateau-928-cantara-2000-stabilizatorbezwypadkowazadbana-ID6yTJUF.html - a to mój faworyt.... - zdjęć dużo ale, każde z nich nie w orginale (pomniejszane i utrata na jakości), trzeba sprawdzić kwestię rozchodzącej się tapety przy tylnym stoliku na ścianie oraz bardzo dobrze sprawdzić czy przód (dach/ściana) są całe. Niestety ściany i dachy z tworzywa bardzo lubią pękać. Więcej po tak ciemnych i kiepskich zdjęciach nie powiem. Aaaa, jeszcze trzeba sprawdzić wgniotkę poszycia z przodu po lewej, czy nie jest przebita blacha.

 

 

powiedzcie coś więcej o tych modelach - wszystkie blisko łodzi więc można jechać oglądać!

 

 

moje podpowiedzi na czerwono, powyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witajcie ponownie.

 

tym razem proszę o pilną pomoc w oględzinach takiego wynalazku:

http://allegro.pl/z-holandii-hobby-namioty-i6836907194.html#thumb/1

 

Czy byłby ktoś z cz-wy kto może nam pomóc wieczorkiem któregoś dnia wykonać oględziny tej cepki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już z nim gadałem, jeździ do córki do holandii i od znajomego dostaje kontakty na ludzi którzy chcą sprzedać i ściąga raz/dwa razy do roku jakąś cepkę.

Czasem zostawia na sezon a czasem sprzedaje od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na 100% nie jestem pewien ale to chyba ten sprzedawca przyczep "Pan Darek".

Nie mogę znaleźć linku do tematu o nim ale chodzi mi o tego co sprzedał mokrą Hobby i tą z pęknięta osią z tego tematu:

http://forum.karawaning.pl/topic/23642-spawana-o%C5%9B-alko-w-nowo-zakupionej-przyczepie-pro%C5%9Bba-o-rad%C4%99/?hl=darek&do=findComment&comment=530784

 

Jak to on to nie ma opcji że jest to 1-2 przyczepy rocznie tylko jest to normalny handel.

 

Nie mniej każda cepka może być dobra i warta luknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej każda cepka może być dobra i warta luknięcia.

 

napisałem Ci PW.

 

 

 

Tylko ta tapeta w wc wygląda mi na wymienianą, dlaczego?

 

Póki się nie pojedzie i nie obstuka to się nie dowiemy ;-)

 

 

 

 

 

to ktoś ze znawców tematu pomoże dwojgu niedoświadczonych spojrzeć na ten egzemplarz? Częstochowa - ten tydzień wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt fakte ta ze zdjęć wygląda zachęcająco, wie co pokazać na fotkach. Tylko ta tapeta w wc wygląda mi na wymienianą, dlaczego?

Identyczną tapetę mieliśmy w toalecie w Hobby Classic, raczej nie wygląda na wymienioną. Przyczepa wygląda fajnie, na pewno warto obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowaliśmy u pana Darka 2 przyczepy do niczego się nie można doczepić

myslę  ze jak odpowiada ci układ to możesz spokojnie jechać i nie potrzebujesz pomocy on wszystko pokazuje każdy zakamarek

nie dopatrujcie się problemu tam gdzie go nie ma człowiek sprzedaje przyczepy ale nie ma zawalonego placu tylko 1 sprzeda i przywozi następną

starzy karawaningowcy go znają i nie jedna przyczpa jego jeździ do dziś rocznik tu nie ma nic do tego

tapeta w kibelku taka jest nikt jej nie zmieniał wystarczy spojrzeć na te roczniki i wszystko jasne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy za Wasze odpowiedzi!

 

dzisiaj jedziemy ze Strus251 oglądać tę cepkę i na pewno damy znać jakie efekty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.